Su arıtma cihazı fiyatları

Mysticalll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2013
8
1
34
MErhabalar su arıtma cihazı fiyatları neden bu kadar değişken oluyor 1000 tlyede var 200 tl yede fiyat olarak ben conax firması uygun geldi önerisi olan varmı adresinden ve koç taşın sitesinden bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
MErhabalar su arıtma cihazı fiyatları neden bu kadar değişken oluyor 1000 tlyede var 200 tl yede fiyat olarak ben conax firması uygun geldi önerisi olan varmı adresinden ve koç taşın sitesinden bakıyorum.
Canım fiyatları değşiyor ama ucuz olanlar da 1 litre su arıtmak için 25 litre su harcıyor. Bu sefer de su faturası kabarık geliyor. Conax'ı biliyorum Çin malı ve sağlıklı olduğu konusunda şüphelerim var. Benim sana önerim Avrupa menşeili ürünlere yönelmen olur. Biraz daha pahalı ama uzun vadede hem daha hesaplı hem de daha güvenilir. Özellikle evde çocuk varsa içi yosun tutmuş bir tanktan su içirmek istemezsin inan bana.
Ben çok araştırdım senin gibi. Bir arkadaşım çevre mühendisi ve bi İtalyan firmasında çalışıyor. Onların sattığı Aqua marka Aro Triplex isimli ürünün çok iyi olduğunu biliyorum. Onlar sadece Bauhaus vs yerlere satış yapıyorlar tek tek satmıyorlar ancak düşünürsen ben senin için irtibata geçebilirim. :KK54:

Su arıtma cihazları araba gibi :) Almak değil, masrafını karşılamak önemli.. Sürekli filtre parasını hesapladım bir de makineye verilen parayı damacana daha uygun geliyor inanın.. Ben http://www.bulabilirim.com/Tele_Ali...tfak/nano_porselen_su_filtresi_tavsiyesi.html bu aldım. Ha içilir mi bu su? Kesinlikle hayır.. Ama çay suyu, yemek suyu gibi şeylerde içim bir nebze olsun daha rahat. Çünkü bizim apartmanın boruları eski olduğu için içerisinde yüzen cisimleri engelledi..

filtre sayısına göre değişiyor. ben de Ro su dan bakıyorum.

filtre sayısına göre değişiyor. ben de Ro su dan bakıyorum.
Merhaba , eversky adlı firmamız sebil biçiminde su arıtma cihazları sunuyor. Tezgah delimi olmadan gayet şık ve enerji tasarruflu ürünlerimizde 0 olan makineyi kiralama sistemimiz de mevcuttur. Kiralama sistemimizde ücretsiz filtre değişimi ve bakım vardır.Firmamız Güney Kore firması olup ürünlerimiz son derece kalitelidir. Eğer ilgileniyorsanız lütfen bana .....mail adresinden ulaşın .iyi günler

Merhabalar,
bizim de 2 çocuğumuz var ve eve su arıtma taktırmaya karar verdik. Fakat bir baktım dünya kadar firma dünya kadar seçenek var... Biraz araştırdım, 5 filtreliler var bunlar mineralleri de yok ediyormuş saf su oluyormuş, onlara sorarsanız sudan alacağımız mineralleri falan bir dilim beyaz peynirden rahatlıkla alıyormuşuz o yüzden sudan alacağımız minerallere ihtiyacımız yokmuş... Bilemiyorum mantıklı mı? Çok araştırdım sonunda birkaç firmaya kadar düşürdüm seçenekleri, bunlar; royal green (tüm malzemeler made in usa olması ve 8 filtreli mineral ph fln olayı var), waterbox (birkaç arkadaşımın tavsiyesi), ao smith(amerikan markası fakat ürünlerin üretimi uzakdoğu çin vs), rainwater(amerikan hastanesinin kullandığı marka), rainbow(5 filtreli sistem bir arkadaşımın önerisi).
Şimdi gelelim hangisine karar vereceğiz? Okuduğum kadarıyla genelde işte ben şu markayı yıllardır kullanıyorum çok memnunum gibi yorumlar var, ben o tarz yorumların neye göre yapıldığına bakarım, ben de yıllardır damacana kullanıyorum ama bu sağlıklı su içtiğimi göstermez. Önemli olan bu filtrelerden birini taktıran kişinin suyunu analiz ettirip ettirmemesidir, ettirdiyse çıkan sonuçlarla konuşabilecek olan varsa çok mutlu olurum. Dediğim gibi önemli olan suyun tadı tuzundan öte gerçekten sağlıklı olup olmadığıdır. Fiyat konusuna gelince, bu bir kez taktırılacak bir üründür, üstelik sağlık ürünüdür, o yüzden benim için fiyat bir kriter değil.
Evet bu ürünlerden kullanan, bu konuda tavsiyesi olan, yardımcı olabilecek olan varsa çok memnun olurum...

Merhabalar
Eşim damacana sulara güvenmediğinden dolayı her akşam marketten su taşımaktan bıktığı için sonunda pes etti ve uzun uzadıya net ortamında Reverse Osmosis denilen su arıtma sistemlerini araştırmaya başladı.

Günler süren araştırmalar sonucunda
İzmirli firmasının com üye mağazasından 8 aşamalı kapalı kasa olanını membran filtresi ile çok ucuza satın aldı.

Kendisi mutfak tezgahını delip musluğu takarak tezgah altına kutuyu monte etti.

Gerek yurtiçi gereksede yurtdışındaki Forum kullanıcı yorumlarını takip ettiğinden dolayı yine üzerindeki farklı bir üye mağazadan Alkali filtre ile birlikte tatlandırıcı filtresinide satın alarak upgrade sinide gerçekleştirdi.

Suyun tadı bu kadarmı mükemmel olur anlatamam.
Çaya şeker atmayı unutturdu bana:KK66:

X