Doğuma Hazırlık Su fazlalığı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

askbalm21

💑💑💏💏
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
111
77
Merhaba hanımlar ben 35+4 günlük hamileyim doktorum su fazlalığı olduğu için riskli gebelik uzmanına göndermişti beni 2 defa 3 hafta arayla perinatoloji doktoru takibimi yaptı ve suyun normal diyerek tekrar kendi doktoruma yönlendirdi beni bugünse tekrar muayenem vardı ve doktor gene suyun fazla dedi böyle olupta bebeğini sıkıntısız kucağına alan var mı
Ayrıca şeker yükleme testi 2 li tarama ayrıntılı ultrason hepsi yapıldı bebeğimde bi sorun yok çok şükür sadece gelişimi 1 hafta geride o da geç döllenme olabilir diye sorun olmayacağını söyledi doktorlar uzun oldu kusura bakmayın aynı durumu yaşamış olan annelerden cevap bekliyorm...

Başka doktora git.
Benimde kafama takılan bir problem vardı doktor doktor gezdim içim rahat etsin diye.

Benim de fazlaydı ama benim ki 3 hafta öndeydi. Şekerli şeyler yiyo olabilir misin?

Evet aslında şekerli şeyler biraz fazla tüketiyorm ama şeker çıkmadı bende
Benim şekerim de düşük çıktı hem açlık hem tokluk. Yükleme yapmadık o yüzden. Ama bebek iriydi benim su fazlaydı tatlı bşyler yesem daha da artardı

Ben şeker yükleme yaptırdım normal çıktı bebeğim de 1 hafta geride anlamıyorum sebebi ne😐😐

Hep gerideydi sonradan değil
Hep gerideyse geç döllenme olmuştur senin onu dert etme hiç. Yediklerine dikkat edersen şekerli şeyler tüketmezsen suyun fa düzene girer çoğu zaman nedeni bilinmiyor suyun bnm de şekerim yoktu ama fazlaydı

Aynen doktorum da öyle demişti geç döllenme olabilir diye benim aklıma takılan su fazlalığı sebepsiz de olabiliyo ama annelik işte korkuyorum

Aynen doktorum da öyle demişti geç döllenme olabilir diye benim aklıma takılan su fazlalığı sebepsiz de olabiliyo ama annelik işte korkuyorum
Azlığı tehlikeli ama fazla olması çok fazla sorun olmuyor bende çok korkmuştum. Benim ki hem önden gidiyordu hem de tombikti. Kilosu fazlaysa da olabilir canım yani normal

Kilolu değil canım salı günü gittim en son 2 kg 340 gramdı sanırım sebepsiz bende ki su fazlalığı
Umarım dediğim gibi sıkıntı olmaz da bebişimi sağ salim kucağıma alırım

X