Su Gibi Fox Tv

o baya olmustu ama bosanalı CADIARZU aklına geldi zaar :gitme:

onun kocasını dinlemekten programdan nefret eder hale gelmiştim kötükedihüso ama kayınvalideme demiştim..."bu songül çok anlatıyor kocasını nazar değdirecek":sinifsinif: ne luzümü var mutsuz insanların geldiği başvurduğu bir programda ballandıra ballandıra evliliğini anlatıyorsun:eek:lmaz: hülyanın başına gelenden ders almamıştı anlaşılan:umursamaz:

bir daha evlenirse artık anlatacağını sanmam...mutsuz insanların da izlediğini hele hele sunduğu programa gelenlerin mutsuz insanlar olduğunu anlamıştır...

mutlu insanların mutsuz insanlar yanında mutluluklarını ballandıra ballandıra anlatmalarından daha itici birşey düşünemiyorum.

bizim tanıdık katıldı bu programa 2 sene sıra gelmesini bekledi sırası geldi şimdi reytingi yüksek kişlere ağırlık verdikleri için kimyager zerrin, tanju, ozan ,derken
adamı 1 kere konuşturdular adam hayalleri yıkılmış buralarda
bu arada songül karlı eskiden daha bir güzeldi şimdi dudakları yüzü çok çirkin duruyor
güzel bir kadındı neden gerek duydu ki

aynen oldukça beğenirdim songülü ama şimdi dönmelere benziyor...dudaklarını şişirttirmekle hata etti...

ama kadınlar eşleri tarafından terkedildikleri zaman ilk önce saçıyla oynarmış imkanı olanlarda estetik cerrahlara koşarmış...

aynen oldukça beğenirdim songülü ama şimdi dönmelere benziyor...dudaklarını şişirttirmekle hata etti...

ama kadınlar eşleri tarafından terkedildikleri zaman ilk önce saçıyla oynarmış imkanı olanlarda estetik cerrahlara koşarmış...

bencede dönmelere benzemiş kaydirigubbakcemile5
ilk çıktığında kolsuz kıyafet giymezdi mülayimdi önce imam nikahlı eşini menajeri ile aldattı sonra yeni eşinden ayrıldı.

Ben seyretmedim annemde diyo Songül bi garip olmuş diye..Ayyy Sardunyam napcan kaynana Semrayı.:umursamaz:

cuma günü bir kız vardı gelen talip için ben öyle çabuk evet demem diyordu adanadan dı o kız adını unuttum
daha önce popstar,benmle dans edermisin,herşey dahil programına katılmıştı şöhreti aramak için hep show yapıor ailemle küsüm filan die ekranda çok ağladı şimdi su gibide

cuma günü bir kız vardı gelen talip için ben öyle çabuk evet demem diyordu adanadan dı o kız adını unuttum
daha önce popstar,benmle dans edermisin,herşey dahil programına katılmıştı şöhreti aramak için hep show yapıor ailemle küsüm filan die ekranda çok ağladı şimdi su gibide

kim acaba merak ettim bak şimdi
az önce o kıymete deli oldum resmn show yapıoo resmn ama :eek:klava:

kim acaba merak ettim bak şimdi
az önce o kıymete deli oldum resmn show yapıoo resmn ama :eek:klava:

dişleri önde olan hani talibi ile konuşması yarım kalmış bugün devam ettiler konuşmaya adam yurtdışına gidiyor 9 ay da bir
işte o kız adını bilmiyom o adanalı ve felaket birisi kötükedihüso

Songül'de her gelen kadına güzelsin havalısın diye iltifat ediyo ediyo sonra kadınlar havaya girip gelen taliplere burun kıvırıyolar ya söylemek zorunda değilsin bi şey yorumsuz ol biraz..Müşteri kızıştırıyo..Songül'ü severim bu huyunu beğenmiyorum..

kıymet değil mi işteee
çok bilmiş vır vır konuşan ama boşkonuşan kız

Ben de dün programın reklamlarında o kızın sözlerini duydum.Çok güldüm...Sürekli aynı şeyin reklamını yapıp durdular.Kız abuk subuk konuşuyordu...Diyordu ki meyvemi yediririm,üstüme yağdırırım kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıvs.....Ne demek istedi anlamadım....

şu hükümet gibi adam olun diyenmi yoksa almant-yadan talibi gelen küt saclı kızmı??
bi de neden bu karar annda uğur konusmaya baslamısheö gözel olmamıs hıh

hükümet gibi adam olun diyen kızdı,o konuşmasını da gösterdiler hep :)))Çok güldüm canım...Bilmiş bilmiş konuşuyordu...

heeee bende dün gördüm onu gel seni bekliyorum diodu 900 lü kızlar gibi..kendini bişe zannedio angutcan puhahaha

X