Su Gibi Fox Tv

dişleri önde olan hani talibi ile konuşması yarım kalmış bugün devam ettiler konuşmaya adam yurtdışına gidiyor 9 ay da bir
işte o kız adını bilmiyom o adanalı ve felaket birisi kötükedihüso

kıymet .
popstradamı katılmış
babamın 2 gözü tek kızıyım diyor amannn
agzı gereksiz yere çok laf yapıyor.

buğün izledinizmi kızlar
bence kıymete gelen çoçuk ona uygundu
niyeyse onu begenmedi
işi gücüde vardı çoçugun
nasıl birini bekliyor acaba

birde ben onu 30 lu yaşlarda sanıyordum 24 yaşındymış

kıymet ankarada yaşıyormu yaşamışmı bilemem ama adanada kuaförlük yaptı
dans edermisin adana elemeleri de çıktı ilk babası izin vermedi jüriye iki saat ağladı habersiz geldim utandıramam die
sonra bir gördüm popstar adayı olmuş
sonra sabah programına aile ilişkileri ile çıktı babam beni istemiyor die üvey kardeşleri felan karışık işler...
şimdi
su gibi de

Böylelerini almamaları lazım aslında programa:umursamaz:

bir arada su gibi de kimyager zerrin okan tanju vardı işte reyting olsun die çıkartıyorlar ekrana kıymet zaten ilk çıktığı gün gelen talibine e ben öyle çabuk ewet demem beni burdan kolay alamazsınız gibi şeyler dedi

Hele o Zerrin'le Tanju'ya çok sinir oluyorum..Zerrin çenesi düşük nasıl talip geliyo onlara anlamıyorum..Acaba taliplerde düzmecemidir nedir..Güvenemiyorum açıkcası

Şu Kıymet'i şu programdan alsalar yaaaaaaa iyice sinir olmaya başladım..

ewet ya bende izliyemiyorum neler oluyor bu kıymet cephesinde geçen fragmanda gördüm talibini nasıl azarlıyor show yapıor
gelen talipler anlamıyormu bu kız show yapıor :eek:klava::eek:klava:

Ya seyircilerin arasında kıymet talibini beğenmeyince bi kaç kişi mikrofonu aldı bi şeyler söylemek istedi onlara diyo ki sen de bana talip olmuştun ötekine diyo sen de bana talip olmuştun bağıra çağıra şarkılarla cevap veriyo yedi iyice kafayı..Ama onda suç yok ki onu oraya çıkaranda bi de ona talip olarak gelenlerde hata..

ya maalesef cahil kendini yetiştirememiş insan cok var.ben sadece gülmek için izliyorum o zavallı kızcagızı(kıymet;i)yazık yaa

bugun milletle konuşma tarzına baktımda hadı anam haddii anam hadiii gıbı komık basıt cumleler kurdu uzuldum acıdım yani.bıde gecen koskoca kız azmış gibi aglıyo koca bulamadım dıye.koskacaman kız yaaa yazıkkk.zaten ona gelenler talıplerde ondan beter.daha fazlasını kımse beklyemez valla:)ızleyın ben guluyor dalga gecıyorum.

X