Şu testlere bir bakar mısınız?

LenaBoz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
859
416
Kızlar adetim 3 gün gecikti iki tane gebelik testi yaptım ilk başta negatifti 1 saat sonra ikisinde de silik bir çizgi daha olmuş işin garip yani ovülasyon testimse silik olması gerekirken pik sizce ne düşünmeliyim?

Eklentiler

• 98316F98-6CE2-4119-9E7B-364072D35957.jpeg
    98316F98-6CE2-4119-9E7B-364072D35957.jpeg
    127,4 KB · Görüntüleme: 578
  • 67A0391A-9835-4985-916C-86ED0E15FD50.jpeg
    67A0391A-9835-4985-916C-86ED0E15FD50.jpeg
    108,3 KB · Görüntüleme: 569
Kızlar adetim 3 gün gecikti iki tane gebelik testi yaptım ilk başta negatifti 1 saat sonra ikisinde de silik bir çizgi daha olmuş işin garip yani ovülasyon testimse silik olması gerekirken pik sizce ne düşünmeliyim?
Gebelik testlerindekiler kuruma cizgisi gibi duruyor. Zaten saat sonra cikmis cizgiler de. Ovulasyon pikse yunurtlama var bence. Ama bu ay pik gördüyseniz ovulasyonda tekrar pik çıkmaz.

Canim kuruba cizgisi gebelik yok yani kac gun vr adetine ovulasyon testini bilmiuorum pik olmus olabilir

Gebelik testlerindekiler kuruma cizgisi gibi duruyor. Zaten saat sonra cikmis cizgiler de. Ovulasyon pikse yunurtlama var bence. Ama bu ay pik gördüyseniz ovulasyonda tekrar pik çıkmaz.
Ya işte sıkıntı bu ben yumurtlama günüm 14 gün önceydi adet görmeden tekrar yumurtlama olmuş olabilir mi ? Adetim bugünle beraber 4 gün geçikmiş oldu adet döneminde yumurtlama olur mu?

Canim kuruba cizgisi gebelik yok yani kac gun vr adetine ovulasyon testini bilmiuorum pik olmus olabilir
Adetim geçikmenin 4. Günü bugün yumurtlama var gösteriyor ama normalde bir ayda iki sefer mümkün değil diye biliyorum bende anlamıyorum bu yumurtlama şeysinden😂

Çizgiler beyaz gibi kuruma çizgisi yani 1 saat sonra dikkate alınmaz zaten umarım hakkınızda hayırlısı olur.

10 dakika en fazla deniyor inşallah deneyin belki vardır inşallah
Biliyorum normalde hata payı çok yüksek ama ilk hamileliğimdeki gibi bir his var olsun diye bir ısrarım yok daha yeni anneyim ama varsa da ona göre yol izlemek için 😊

• Beğen
Reactions: H M
Biliyorum normalde hata payı çok yüksek ama ilk hamileliğimdeki gibi bir his var olsun diye bir ısrarım yok daha yeni anneyim ama varsa da ona göre yol izlemek için 😊
Markası ney testlerin peki bu silik çizgileri benmde kafam almıyor bazen

X