Şubat 2010 Asker Eşleri/Sevgilileri

Duygu.C

CDarkness
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
7.816
2
36
Merhaba arkadaşlar,

26 Şubat'ta sevgilim herşeyim aşkım askere gidiyo.
Az önce nereye düştüğünü öğrendim. Korkuyorum açıkçası.
86'lı yeni gidiyo Isparta çıktı.
Bildiğim kadarıyla Isparta'da komando yetiştiriliyor.
Doğuya atanıyorlarmış.
15 ay yapacak askerliğini.
Hayırlısı inşallah.

Sevgilisi eşi Isparta'da askerlik yapmış olan var mı?
Bilgindirebilir mi beni

Son düzenleme:
Canımm bende 3 ay önce asker yolladım, inan ilk günleri çok zor oluyor.. Aramasını bekliyosun ama yoğunlukdan dolayı arıyamıyabilir seni canımm. Hiç merak etme o zamanlaar, kayıt işlemlerinden ötürü sürekli sırada bekliyorlar. Acemi birlikte korkulucak bişey yok herkezin görmesi gerekn eğitimleri görüyolar, yemin törenine hazırlıyorlar canımm.. Asıl önemli olan, Usta birliğini nerede yapıcak olması..

Nasıl geçecek o ilk günler hiç bilmiyorum canım çok sağol desteğin için teşekkür ederim.

Ağlıya ağlıya telefon elinde geçicek tatlımm =) rica ederim ne demek, bu forum niçin var.. Sıkma canınıı ben neler yaşıcağımı bilmiyodumm. En azından sen şimdiden farkındasınn. ıçini ferah tut bu yüzden

canım allah kavuştursun şimdiden gerçekten çok zor ilk günler ama son günlerde zor geçicek gibime geliyo
ilk zamanlar yemek boğazından geçmicek soğuk seni üşütmicek sıcak terletmicek uyku uğramıcak bedenine ah çekmelerin dahada derinleşicek ama telefon açtığında belki 1 belki 2 dakika sana hayat vericek azim vericek ve bitirceksin
allah yüzünüzü güldürsün şansınız bol olsun

Çok teşekkür ederim hepinize şimdiden içim yanıyo zaten vatani görevi tabiki yapıcak gururluyum tabiki ama bir yanımda çok acıyo

iden yazdıkların içime işledi resmen mafoldumben

evet canım biticek bazen dayanamıyorum diye aklını kaybediyorum sanıcaksın:a015:
ama sesini duyduğun an geliceğini düşündüğün an biticek bitiriceksiniz hayırlısıyla:1hug:
bu arada 90+1 gidiyo senin askerin tecillimiydi:tomato:
birde ısparta sıkı yönetimmiş evet ama acemilikte her yerde eğitim var bundan ziyade
usta birliği önemlia.s.

Evet tecilliydi okuldan dolayı şimdi gidiyo son engelimiz inşallah
Isparta komando yetiştiriyo diye biliyorum ama bir kaç yerde komando birliği ısparta'dan kaldırıldı filan yazıyo tam bilmiyorum :KK43:

Evet tecilliydi okuldan dolayı şimdi gidiyo son engelimiz inşallah
Isparta komando yetiştiriyo diye biliyorum ama bir kaç yerde komando birliği ısparta'dan kaldırıldı filan yazıyo tam bilmiyorum :KK43:

tatlım benim kursta arkadaşımın sevgilisi orda yaptı ama piyadeydi komondo olucaj diye bi kural yok canım ne olarak gittiyerimseniben
hem her gidende komando olmuo seçim mülakat yapıolaryerimseniben

Bizimkide gidicekti güya...
ne bi gün belli nede mayeneye gitti :mymeka:
gecen hafta güya gidicekti :kızgın:
var bi terslik ama nedir hayırlısı diyorum.

Anladım inşallah hayırlısıyla gider gelirde
Isparta Piyade er eğitim alayı dediler.

Larisa'cım Şubat'ta mı gidiyor senin ki de?
Eğer A grubuyla giderse Şubat'ın 23 ü gibi teslim oluyorlar.
B ye kaldıysa nisan ya da mayıs ta gidiyolar

yani herkez aynı değil ama kendini alıştırman gerekiyo kuzenim ısparta piyade er eğitim alayında yaptı yalnızca 2 yada3 kişi batıya düştü
kuzenimde şırnakta gabar dağında yaptı geldi
ama geldi allah korusun hepsini ve hep allah iyi insanların yanına düşürsün de batısı doğusu farketmez
bak ben tokat reşadiyeliyim ve aralıkta benim köyümde teröristler asker şehit etti direk benim köyümde her yaz yollarında gidip geldiğim köyümde
o yüzden bu işler belli olmaz canım ferah tut içini

Larisa'cım Şubat'ta mı gidiyor senin ki de?
Eğer A grubuyla giderse Şubat'ın 23 ü gibi teslim oluyorlar.
B ye kaldıysa nisan ya da mayıs ta gidiyolar

Kendi söylemesine göre şubatta gidicekti...
hala ne bi gün var ne başka bir şey...
hiç bi bilgimde yok zaten askerlige dair :umursamaz:

tez zamanda kavuşun inş. canım olumunekankayizsmile

yani herkez aynı değil ama kendini alıştırman gerekiyo kuzenim ısparta piyade er eğitim alayında yaptı yalnızca 2 yada3 kişi batıya düştü
kuzenimde şırnakta gabar dağında yaptı geldi
ama geldi allah korusun hepsini ve hep allah iyi insanların yanına düşürsün de batısı doğusu farketmez
bak ben tokat reşadiyeliyim ve aralıkta benim köyümde teröristler asker şehit etti direk benim köyümde her yaz yollarında gidip geldiğim köyümde
o yüzden bu işler belli olmaz canım ferah tut içini

Evet hiç belli olmuyo neyin ne olacağı ama o yüzdelik oran varya işte o bitiriyo insanı Allah korusun tüm askerlerimizi ya ne sulu göz oldum ya mafoldumben

Kendi söylemesine göre şubatta gidicekti...
hala ne bi gün var ne başka bir şey...
hiç bi bilgimde yok zaten askerlige dair :umursamaz:

tez zamanda kavuşun inş. canım olumunekankayizsmile

Bizde bilmiyoduk ne olacağını TC numarası vardı bende aradım askerlik şubesini takır takır söylediler. Hatta ona da ben haber verdim uyuyodu sabahın 8 inde :)
Sende öyle yapabilirsin canım.

Sağol canım inşallah su gibi gideer gelirler :1hug:

Allah kavuştursun.Benim sözlümde Şubat 23'te gidiyor hayırlısıyla ama biz daha nereye düştüğünü öğrenemedik.15 inde şubeye gel öğren demişler pazartesi öğrenicez inşallah

Acemi birliği Manisa merkeze düştü hakkımızda hayırlısı
ınşallah çabucak geçer sayılı günlereyvahedigeldismile

Bizde bilmiyoduk ne olacağını TC numarası vardı bende aradım askerlik şubesini takır takır söylediler. Hatta ona da ben haber verdim uyuyodu sabahın 8 inde :)
Sende öyle yapabilirsin canım.

kız nasıla radın hele anatta arım bende :jeyyar:
üf ya arkasından işte ceviremem ki şakkıdı

moralinini düşürme, ağlama

sadece dua et:Saruboceq:

gönlüne göre veriyor ve dualarının karşılığını alıyorsun emin ola.sa.s

sen ağlarsan o da bi mahzun gider:çok üzgünüm:

sen gülerek git, orda canı skıldığında gülen yüzün gelsin aklınaa.s

ağlanacak bir şey yok. askerden kaçağı değil. gurur duyulacak bir şeyzemuszemusturkbayragi

ilk zamanlar zor gelir ama sonra alışacaksınturkbayragi

bir bakmışsın acemiliği bitmiş bir bakmışsın askerliği:teytey:

umudunu yitirmeden sabırla bekle :lepi:

X