Gebeliğe Hazırlık Şubat ayi aşılama yaptıracaklar beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Snrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
1.350
1.277
28
•Merhabalar Hanımlar bu ay aşılama yaptıracak olanlar veya yaptıranlar beraber bekleyelim
:nazar:@cigdem0707 mart 26:KK200:
:nazar:@Snrs nisan 11:KK200:
:nazar:@Rumeysa___ nisan 11 :KK200:
:nazar:@MiyavKedi mart 31:KK200:

Son düzenleme:
Merhaba. Benim bat 10 şubat. Bu ay gebelik gerçekleşmezse adetin 3. günü gideceğim aşılama için.

Aynı durumdayız valla canm benimde 6 si adt tarihim bende 2ci günü gideceğim asilama icin

Önce klomen ardından iğne gonal-f kullandım peki senin
Cnm benim iğne kullanacağım kesin ama hangi marka olur yarın öğreneceğim onu ben daha önce klomeni kullandım suanki doktorum ilk ultrasonda dedi sana çok klomen kullanmışlar o yüzden artık sana klomen veremem yumurtaliklarini öldürürüz dedi bakalım yarın doktordan çıkınca haber veririm

Cnm benim iğne kullanacağım kesin ama hangi marka olur yarın öğreneceğim onu ben daha önce klomeni kullandım suanki doktorum ilk ultrasonda dedi sana çok klomen kullanmışlar o yüzden artık sana klomen veremem yumurtaliklarini öldürürüz dedi bakalım yarın doktordan çıkınca haber veririm
Anladım canım inşallah hayırlı sonuçlar alırız yarın haberleşelim mutlaka

Merhaba arkadaşlar bu gün doktora gittim bir haftadir gonal f 450 den 150lik vuruyorum yumurtalarımi geliştirmeye çalıştık . Büyüme olmuş yumurtamda eşimin sperm hareketliliği az idi. Salı gece çatlatma iğnesi vuracağım Perşembe sabah erkenden aşılama yapılacak dualarınızı esirgemeyin lütfen çok ihtiyacım var En Büyük KK:cry: (omega3 verdi doktorum) şimdiden teşekkürler. Hepimize hayırlar getirsin inşallah işlemlerimiz.:nazar:

Merhaba arkadaşlar bu gün doktora gittim bir haftadir gonal f 450 den 150lik vuruyorum yumurtalarımi geliştirmeye çalıştık . Büyüme olmuş yumurtamda eşimin sperm hareketliliği az idi. Salı gece çatlatma iğnesi vuracağım Perşembe sabah erkenden aşılama yapılacak dualarınızı esirgemeyin lütfen çok ihtiyacım var En Büyük KK:cry: (omega3 verdi doktorum) şimdiden teşekkürler. Hepimize hayırlar getirsin inşallah işlemlerimiz.:nazar:
Hadi hayırlısı olsun diyelim hepimiz için bende bugün aşılama oldu şimdi eve geldim dinleniyorum

Hadi hayırlısı olsun diyelim hepimiz için bende bugün aşılama oldu şimdi eve geldim dinleniyorum
İnşallah güzel sonuçlanır hayırlı haberlerini alırız canım:nazar::anneadayı: nasılsın şimdi iyi misin var mı ağrın sızın bir sikayetin? İnşallah iyisindir. Nasıl yapılıyor canın acıdı mı ? Kolay mıydı? çok soru sordum ama çok heyecanlı ve tedirginim.

X