şubat ayı tüp bebek yaptıracaklar

Merhaba ben de dün ilk defa muayene oldum ve tüp bebek önerdiler hsg filmi istendi bir sonraki adetim bekleniyor bende sanırım mart gibi yaptırmış olacağım dünden beri ne hissettiğimi bile bilmiyorum :110:

bnde sürekli gruplara katılıyorum daha transfer aşamasına gelmeye çok var:) şubatta hayırlısıyla 2. opu olcak benim :)

Bende önümüzde ki ay başlayacağım tedaviye büyük ihtimal bu ay ara verdim bugün doktorum karat verdi aşılamam tutmadı tüp bebek yapmalısın dedi inşallah hayırlısı olur 🤲

Bende önümüzde ki ay başlayacağım tedaviye büyük ihtimal bu ay ara verdim bugün doktorum karat verdi aşılamam tutmadı tüp bebek yapmalısın dedi inşallah hayırlısı olur 🤲
Bize de aşılama ile vakit kaybetmeye gerek yok diyip direk tup e yönlendirdi yeni adet donemini bekliyorum hsg filmi için

Arkadaşımın iki tüpünü aldılar ilk tüp bebek denemesinde hamile kaldı tüpler doğal gebelik ve aşılama için önemli sonuçta
Aynen aynen aşılamam var 1 tane ama doktorum önermedş 2.yi falan yaşınız genç dedi ilk denemenşzde tutma olasılığı yüksek dedi 30 yaşındayım eşimde öyle. Yani Rabbim bize bu yoldan verecekse tohumumuzu ekmek için vezile lazım demek ki 🤗 hayırlı haberler alırız umarım 🤲

X