ŞUBAT-MART 2022 İSTANBULDA MEME BÜYÜTME AMELİYATI OLANLAR

Çok teşekkür ederim ben bu konuyu senelerce araştırıp yaptıranların yorumlarını okuduğum için bende deneyimlerimi aktarıp birilerine cesaret vermesi adına üye olup sorularınızı cevaplandırmak istedim benim Doktorum İhsan Türkmen di Bağdat Caddesi'nde kendi muayenehanesi var anlaşmalı hastanelerde ameliyat yapıyor 375 CC implant takıldı implantın büyüklüğüne Ameliyat sırasında Sizer la sizin cebinize göre karar veriyorlar cep dedikleri kesi yapıldıktan sonra kas altındaki boş alan doktorumdan çok memnun kaldım Ameliyat öncesi açıklamaları Güler yüzü bayağı insana güven veriyordu çizimlerimi yaptı fotoğrafları çekti ameliyata girip çıktıktan sonra nefes aldıkça hissettiren yoğun bir ağrım vardı serumla ve ağrı kesicilerle biraz rahatladım sırt üstü yatılıyor zaten hareket etmediğim sürece gecem rahat geçti Ağrı baş gösterdiği sırada Ağrı kesicinin saati geliyordu zaten O yüzden gecem iyiydi sabah uyandığımda da kollarımı hareket ettirmezsem hiç ağrım yoktu kollarımı hareket ettirince de hamlamış gibi bir kas ağrısı hissediyordum Hastaneden çıkınca kahvaltıya gittim alışverişe gittim çok hafif ağrılarım oldu Yalnız benim Ağrı eşiğim yüksek ve çocuklarımı emzirdiğim için bu şekilde olmuş olabilir ancak doktorumdan çok memnun kaldım burun estetiği olan Arkadaşlarımdan da biliyorum Çok ağrısız ve sorunsuz ameliyat sonrası süreçleri geçirdiler fiyat konusunda bilgi vermek istemiyorum çünkü her geçen gün değişiyor biliyorsunuz ama doktorumun fiyatları bayağı uygun kendiniz görüşüp almanız en doğrusu olacaktır yaptığı işi de çok beğendim gösterdiğim fotoğraftakinin aynısı oldu Başka Sormak istediğiniz soru olursa cevaplandırırım
Merhabalar, ben de ihsan türkmen e ameliyat olmak istiyorum senelerdir takip ediyorum kendisini . şu an ne durumda acaba memeleriniz memnun musunuz sonuçtan beklentilerinizi karşıladı mı iyileşmiş halinden memnun musunuz doktor ben ameliyat sürecinden öte ihsan bey hakkında düşüncelerinizi ve çıkan sonuçtan memnuniyetinizi merak ediyorum . cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim şimdiden.

Canim benim elimde

Ben 15 gün önce ameliyatimi oldum gayet memnunum.fiyat olarakta diger yerlerdende cok fiyat aldim 35 bin 45 bin diyenler oldu yaptiramiycam heralde demeye baslamistim sonra burayi buldum biraz pazarlikla filan 20 bine yaptrdim.şu anda cok memnunum
Merhaba hastane ve doktoru öğrenebilirmiyim doktor araştırmasındayım ama karar veremiyorum

Merhabalar, ben de ihsan türkmen e ameliyat olmak istiyorum senelerdir takip ediyorum kendisini . şu an ne durumda acaba memeleriniz memnun musunuz sonuçtan beklentilerinizi karşıladı mı iyileşmiş halinden memnun musunuz doktor ben ameliyat sürecinden öte ihsan bey hakkında düşüncelerinizi ve çıkan sonuçtan memnuniyetinizi merak ediyorum . cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim şimdiden.
Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba hangi doktoru tercih ettiniz bilgi alabiliryim biraz İhsan Türkmeni önerirmisinz

X