Erkek İnfertilitesi Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesi Tüp Bebek Tedavisi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba @Esmadem ben şuan iğnelere başlamak için regli günümü bekliyorum bi olamadım gitti :) yazdığın tarihe göre kan sonucunu almışsın sonuç umarım iyi olmuştur ..negatif olduysa da sadece hayırlısını diliyorum Allah tan herşeyin bir zamanı vardır inşallah güzel haberler verirsin :dua:

Bende süleymaniye tüp bebek bölümüne gidiyorum şuan size sormak istediğim evrakları verdim ben ilaç raporu için gün verdiler ilaç raporunu aldıktan sonra tedavi tüp bebekle mi başlıyor yoksa aşılama mı yapıcaklar herhangi bir bilgi vermediler benim tüpümde sorun var biri kapalı birinde genişleme ama yinede aşılama denerler mi acaba yoksa bu ilaç reçetesi tüp bebek için mi geçerli biliyormusunuz

Kızlar daha 3 hastaneye gittim ama şimdiden yıldım. Yaşım 38. 39’dan gün alıyorum. Yumurta sayısı bir kere 8 çıktı bir kere 6. Amh dün yaptırdım 0,89 çıktı. FSH da 11,55. Eşimin değerleri de biraz düşük ama gebeliğe engel değil demişti doktor.Süleymaniye’ye gitmek istiyorum. Uzak biraz gerçi bana. İşyerinde problem oluyor çok sizin almam. Burda da çok git gel olur mu acaba? Doktorları nasıl? Bilgi verebilir misiniz giden varsa.

Herkese merhaba arkadaşlar
Bende süleymaniyede tedaviye başladım daha rapor alma aşamasındayım evrakların çoğu tamamlandı troid değerlerimden ötürü ilaç verdi doktorum 3 hafta sonra tekrar gidip kan vericem sonrasında onay verirse dosyam heyete giricek artık aşılamaya mı yoksa tüp bebeğe mi rapor çıkıcak bilmiyorum

selam kizlar bisey sormak istiyrum.ben süleymaniyede muane oldum regli,reglisiz kan tahlillerini verdim esimde spermiyografi testi verdicek 28inde.Bizim sorunumuz esim 1 sene once testis kanseri nedeniyle ameliyat oldu testisinin 1 tanesi alindi o yuzden tup bebek yapicaz mecbur asil merak ettigim dosyalari teslim ettikten sonra hemen isleme baslarlarmi ? bilginiz var mi ?

Kızlar daha 3 hastaneye gittim ama şimdiden yıldım. Yaşım 38. 39’dan gün alıyorum. Yumurta sayısı bir kere 8 çıktı bir kere 6. Amh dün yaptırdım 0,89 çıktı. FSH da 11,55. Eşimin değerleri de biraz düşük ama gebeliğe engel değil demişti doktor.Süleymaniye’ye gitmek istiyorum. Uzak biraz gerçi bana. İşyerinde problem oluyor çok sizin almam. Burda da çok git gel olur mu acaba? Doktorları nasıl? Bilgi verebilir misiniz giden varsa.
Merhaba,
Hamile kalmışsınız hayırlı olsun, süreç nasıl ilerledir acaba yazabilir misiniz?

Merhaba,
Hamile kalmışsınız hayırlı olsun, süreç nasıl ilerledir acaba yazabilir misiniz?
Teşekkür ederim. Çapada tedaviye başlıyorduk. Evrak topluyorduk. Tamamlarken pandemi başladı. Normal yolla hamile kaldım. Gıda takviyesi kullandım o süreçte. Sigarayı bırakmıştım zaten. Şükürler olsun kavuştum yavruma. Darısı isteyen herkesin başına inşallah 🤲🏻

Teşekkür ederim. Çapada tedaviye başlıyorduk. Evrak topluyorduk. Tamamlarken pandemi başladı. Normal yolla hamile kaldım. Gıda takviyesi kullandım o süreçte. Sigarayı bırakmıştım zaten. Şükürler olsun kavuştum yavruma. Darısı isteyen herkesin başına inşallah 🤲🏻
Amin inşallah nasıl bir takviye kullandınız acaba, doktorum 2 tane yumurta kalitesini artırıcı takviye verdi onları kullanıyorum ben de

İnstagram üzerinden satışı yapılıyordu. Eşim de kullandı. Ama takviye dışında yediğime içtiğime dikkat ettim sigarayı bıraktım. Hepsi bütünleşti sanırım.

İnstagram üzerinden satışı yapılıyordu. Eşim de kullandı. Ama takviye dışında yediğime içtiğime dikkat ettim sigarayı bıraktım. Hepsi bütünleşti sanırım.
Sigara kullanmıyorum ama eşim kullanıyor, onun için bir takviye vermedi doktor, bana verdi, bir süre kendimiz deneyelim istedik, paketli bişey yemiyorum olabildiğince dikkat ediyorum.
Ameliyattan sonraki 6 ay kendiliğinden olabilir diye umuyoruz ama bakalım hayırlısı inşallah.
Sizin adınıza nasıl sevindim anlatamam.

Sigara kullanmıyorum ama eşim kullanıyor, onun için bir takviye vermedi doktor, bana verdi, bir süre kendimiz deneyelim istedik, paketli bişey yemiyorum olabildiğince dikkat ediyorum.
Ameliyattan sonraki 6 ay kendiliğinden olabilir diye umuyoruz ama bakalım hayırlısı inşallah.
Sizin adınıza nasıl sevindim anlatamam.
Çok teşekkür ederim. Allah dileyen herkese nasip eder inşallah. 🤲🏻☺️

X