sultanbeyli-pendik-kurtköyde tavsiye edebileceğiniz kadın doğum doktoru

eltangel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2013
1.123
196
Arkadaşlar hamileliğimi yeni öğrendim henüz 4 haftalık olmak üzere istanbula yeni geldiğimiz için doktor bilgim yok sultanbeyli -pendik- kurtköy civarında tavsiye edebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar hamileliğimi yeni öğrendim henüz 4 haftalık olmak üzere istanbula yeni geldiğimiz için doktor bilgim yok sultanbeyli -pendik- kurtköy civarında tavsiye edebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba

ben pekdik bölge hastanesinden yeliz hanıma gidiyorum 2 ay oldu başlayalı bi sıkıntım yok çok şükür Sultanbeylinde ersoy hastanesinin metnini çok duydum ama hiç gitmedim yolu ters kaldı şimdi kurtköy de ersoy hastanesi açıldı bu hafta da oraya randevu aldım bide orayı denicem evime daha yakın ama oradada 1 tane kadın doğum doktoru varmış yeni açıldığından dolayı memnun kalmassam yeliz hanıma devam gibi görünüyor.....

Sultanbeyli merkezde nurdan ozturk var. Buranin hamileleri genelde ona gider:) emsey hastanesinin de methini duydum kurtkoyde o Da

Canım bende 9. haftamdayım Sultanbeylide özel muayenesi var Nurda Öztürk ün gerçekten ben memnunum iyi ilgileniyor. Yalnız özel muayene olduğu için normal muayene ücretlerinden farklı tabi 70 tl bilgin olsun. ayda 1 muayene 1 kontrol oluyor.

sultanbeyli de saygı hastanesinde nihan hanım var o kadar yoğun ki herzaman doğumda :KK66: heralde iyi bi doktor kadını yerinde bulamadığımdan gidemedim

sorduğunu cevredeki bütün hastaneleri gezdim ozeller olarak ersoy saygı vs bunlardan memnun kalmadım saygı ve ersoy zaten devlet hastanesınden farkız emsey hospıtal da gulcan hanıma gidiyorum ve cok memnunum suan ıcın bu cıvardakı o fıyata en ıyı hastane 40 tl ucretı var bugun sordum normal dogum 950 tl zorunlu sezeryan 1450 ıstege baglı sezeryan 2000 ama hastaneyı bır gorun derım otelden farksız ve cok ılgılılıler bu fıyata deger en azından devlet hastanesınden bır farkı oluyor ve kesınlıkle normal dogumu desteklıyorlar

çok problemli hamilelik geçirdigim çok hast.gezdim.nene hatunda neslihan şeker çok iyi dr.sezaryanı onda oldum çok yogun ama hastası çok bunu göze alırsanız çok memnunum ben

canım eğer bütçen yeterliyse emsey gülcan hanımı tek geçerim
ama daha uygun dersen medicıne hospıtal eski nene hatun neslihan hanım

canım eğer bütçen yeterliyse emsey gülcan hanımı tek geçerim
ama daha uygun dersen medicıne hospıtal eski nene hatun neslihan hanım

Canım bende Emseyde Esra Hanıma gidiyorum ama doğum konusunu hiç konuşmadık. Doğum fiyatları ile ilgili bilgin varmı?

bende emseye gidiyordum normal 950 tl fkat komşuma 800 tl ye anlaşmışlar indirim yapılmış bende bunu söylediğimde özel bir durum falan kıvırdılar fakat komşum hiçbir özel durum yok sadece konuştuk diyor ama kimle konuştu o kadar sormadım... ayrıca emseyde fiyat veriyorlar doğumda zam gelirse fiyatlara, o fiyattan değerlendiriliyormuşsunun size verilen fiyatın geçerliliği yokmuş... doğuma dedim 1.5 ay kaldı başından beri size geliyorum dedim yinede bunun bir önemi olmadığını söyledi çalışan...bende Kurtköy Ersoy hastanesiyle konuştum normal doğum 650 miş doğumdada verilen fiyat geçerliymiş... ayrıca personeli ilgili ve güleryüzlüydü... emseyde çok var bu şekilde mağdur olan o nedenle fiyatı önceden konuşmak istedim doktorum Pınar Gökova Azman dı kendisinden memnundum fakat hastaneden birdenbire soğudum.... :KK50:

Benimde bi tanıdığıma vermişler böyle fiyat kadında tamam demiş bidahada konuşmamışlar bu konuyu. SOnra doğumdan çıkınca zam geldi yeni fiyat filan demişler. Basmış yaygarayı bilseydim burda doğum yapmazdım en baştan beri tahlillerimi bile buda yaptırıyorum demiş. Mecburen eski fiyatı aldılar çünkü ben o fiyatı kabul etmiştim dedi. Kimden ne koparırlarsa demekki.

evet bu konuda zam geldi yeni fiyat bu diye çok mağdur olan var duyuyorum hep geçen sene 450 den 950 ye kadar çıktı fiyat 950 yi kabul ettim fakat sigortalılarda artık %200 e kadar fark ücreti alabiliyorlar bir sürprizle karşılaşmak istemedim bnm eşimde uğraşmaz bize bu fiyatı verdiniz demez uğraşıp kavga etmemek için öder ücret neyse... komşumada tekrar sordum nasıl indirim yaptılar size die doğuma diye gelmişler bu fiyata doğum yaparsanız doğumu burda yaparız yoksa başka hastaneye gideriz aciliyetimiz yok demiş onlarda indirim yapmışlar... hemde son 2 ay bu hastaneye gidiyormuş daha önce başka özel hastanede takipleri yapılıyormuş... adamına göre fiyat politikası... birdaha ne çocuğumu getirmeyi düşünüyorum emseye nede kendim giderim başka bir şey için... irrite ettiler beni

evet bu konuda zam geldi yeni fiyat bu diye çok mağdur olan var duyuyorum hep geçen sene 450 den 950 ye kadar çıktı fiyat 950 yi kabul ettim fakat sigortalılarda artık %200 e kadar fark ücreti alabiliyorlar bir sürprizle karşılaşmak istemedim bnm eşimde uğraşmaz bize bu fiyatı verdiniz demez uğraşıp kavga etmemek için öder ücret neyse... komşumada tekrar sordum nasıl indirim yaptılar size die doğuma diye gelmişler bu fiyata doğum yaparsanız doğumu burda yaparız yoksa başka hastaneye gideriz aciliyetimiz yok demiş onlarda indirim yapmışlar... hemde son 2 ay bu hastaneye gidiyormuş daha önce başka özel hastanede takipleri yapılıyormuş... adamına göre fiyat politikası... birdaha ne çocuğumu getirmeyi düşünüyorum emseye nede kendim giderim başka bir şey için... irrite ettiler beni
Benim eşim sıkı takipçidir aslında bu konuda. Sözleşme filan ister büyük ihtimal. DOğuma 2000TL diye gidipte 7000TL veremem kimse kusura bakmasın. Şimdi hangi hastaneye gidiyorsun peki?

Benim eşim sıkı takipçidir aslında bu konuda. Sözleşme filan ister büyük ihtimal. DOğuma 2000TL diye gidipte 7000TL veremem kimse kusura bakmasın. Şimdi hangi hastaneye gidiyorsun peki?

işte o sözü vermiyorlar doğuma geldiğinizde fiyata zam gelmişse o fiyattan değerlendiriliyorsunuz sözleşme falan yapmazlar yani :) Kurtköy Ersoy hastanesine gittim orasıda yeni açıldı daha 1 sene olmadı normal doğum 650 imiş zorunlu sezeryanda 850... doktordanda memnun kaldım arkadaşımda emseyden ayrılıp buraya sezaryen oldu 850 ye gayette memnun:KK34:

işte o sözü vermiyorlar doğuma geldiğinizde fiyata zam gelmişse o fiyattan değerlendiriliyorsunuz sözleşme falan yapmazlar yani :) Kurtköy Ersoy hastanesine gittim orasıda yeni açıldı daha 1 sene olmadı normal doğum 650 imiş zorunlu sezeryanda 850... doktordanda memnun kaldım arkadaşımda emseyden ayrılıp buraya sezaryen oldu 850 ye gayette memnun:KK34:

günaydıın

Ersoy hastanesin'de dr kimi tavsiye edersin? ben de emsey mi ersoy mu diye araştırıyorum da..Bir de odalar geniş mi,doğumdan sonra ilgililer mi ? :KK16::KK16:

günaydıın

Ersoy hastanesin'de dr kimi tavsiye edersin? ben de emsey mi ersoy mu diye araştırıyorum da..Bir de odalar geniş mi,doğumdan sonra ilgililer mi ? :KK16::KK16:
Aynen bak bende merak ettim. Ersoyda varmı tavsiye edebileceğiniz bi doktor. Ben aslında doktorumdan çok memnunum ama hastanenin fiyat politikasından korkuyorum. Görüşmeye gittim Emseyle. Aynı fiyatları verdiler. Ama hastane politikası ne zaman değişir belli değil her şey olabilir bizimde bilgimiz yok dediler zamlar ve %200lük olay için

Aynen bak bende merak ettim. Ersoyda varmı tavsiye edebileceğiniz bi doktor. Ben aslında doktorumdan çok memnunum ama hastanenin fiyat politikasından korkuyorum. Görüşmeye gittim Emseyle. Aynı fiyatları verdiler. Ama hastane politikası ne zaman değişir belli değil her şey olabilir bizimde bilgimiz yok dediler zamlar ve %200lük olay için

ayyy 39.haftadaymış yazan arkadaş,doğurdu mu acaba :KK52:

X