Sulu Boya lekesi nasıl çıkar?

Butterfly465

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
867
774
Merhaba Hanımlar,
kızım elsa kostümüne sulu boya sıçrattı. Belki burda bu konuda tecrübeli bayanlar vardır diye buraya yazayım dedim. Lekeyi nasıl çıkartabilirim, bir fikri olan var mı?

Eklentiler

• 20210222_144046.jpg
    20210222_144046.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 7

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-12-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
24.983
95.261
29
Normal yıkayınca çıkar bence. Olmazsa şu pembeli leke çıkarıcadan kullanırsınız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 125 gün kaldı.

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Butterfly465

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
867
774
Normal yıkayınca çıkar bence. Olmazsa şu pembeli leke çıkarıcadan kullanırsınız.
Yıkadım, hatta iki kere. Birinde o pembe leke çıkarıcıyı kullandım, birinde de highgenicin fırçalı leke çıkarıcısını kullandım ama çıkmadı malesef.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
24.983
95.261
29
Yıkadım, hatta iki kere. Birinde o pembe leke çıkarıcıyı kullandım, birinde de highgenicin fırçalı leke çıkarıcısını kullandım ama çıkmadı malesef.
Normal sulu noya mı bu 😶 şaşırdım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 125 gün kaldı.

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Butterfly465

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
867
774
Bende makineden çıkarınca çıkmadığını görünce şaşırdım 😔

Butterfly465

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
867
774
Bizde de aynı sorunlar var sürekli kıyafetler çarşaflar boya. Arkadaşımın tavsiyesiyle boron aldım hiç ihtimal vermedğim halde memnun kaldım
Yaa, bir denemeye değer.