SÜLÜK TEDAVİSİ YAPTIRAN VAR MI

vera_vera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2020
90
403
35
kızlar merhaba sülük tedavisi diye bişi duydum bebek için sanırım tıkalı olan tüpler varsa onları açıyor pis kanı emip rahimdeki kan dolaşımını artıyormuş şimdi bu ay nasip olursa aşılama yaptıracaz ikinci kez öncesi böyle bişi de yaptırcam yaptıran varsa şifa bulan varsa benimle paylaşabilir misiniz ????

kızlar merhaba sülük tedavisi diye bişi duydum bebek için sanırım tıkalı olan tüpler varsa onları açıyor pis kanı emip rahimdeki kan dolaşımını artıyormuş şimdi bu ay nasip olursa aşılama yaptıracaz ikinci kez öncesi böyle bişi de yaptırcam yaptıran varsa şifa bulan varsa benimle paylaşabilir misiniz ????
Benim amcamin kizi yaptirdigi ay hamile kalmis

Ben yaptırdım ama rahim içine değil. Kasıklarıma ve vajinanın dış kısmına koydu. Tabii 1 defa yaptırdım ama tüpleri açar mı pek sanmıyorum. Rahim içine de pek önerilmiyor diye biliyorum

Şifa olsun inşallah. Ben de 1 aşılama 2 tüp bebek yaptım. 2. Tüp bebek kimyasal oldu. Eskiden böyle şeylere soğuk bakardım. Ama araştıra araştıra fikrim değişti açıkçası. 7-8 ay önce hacamat yaptırmıştım şifa niyetine. Sülük hiç ama hiç düşünmediğim bir şeydi. Ama başlayacağım. 3 ay sonra 3. Tüp bebek denemesi olacak kısmet olursa. Ve kimyasal gebelik yaşadığım ay,doğru düzgün kanamam olmadı. Temizlensin istiyorum. Ve bu forumda çok okudum,pis kanı temizleyip pihtilar düşüyormuş. Bir de forumda biri var,tıkalı olan tüpleri hacamat ve sülük le açılmış. Tabi yanlış kalmadıysa aklımda biraz zaman almış açılması,bir kaç yilmi ne,tam hatırlamıyorum. Sülük ile ilgili olan başlıklara tiklarsan bulursun. Umut ile başlıyor,ismin yanında da sayılar var

Şifa olsun inşallah. Ben de 1 aşılama 2 tüp bebek yaptım. 2. Tüp bebek kimyasal oldu. Eskiden böyle şeylere soğuk bakardım. Ama araştıra araştıra fikrim değişti açıkçası. 7-8 ay önce hacamat yaptırmıştım şifa niyetine. Sülük hiç ama hiç düşünmediğim bir şeydi. Ama başlayacağım. 3 ay sonra 3. Tüp bebek denemesi olacak kısmet olursa. Ve kimyasal gebelik yaşadığım ay,doğru düzgün kanamam olmadı. Temizlensin istiyorum. Ve bu forumda çok okudum,pis kanı temizleyip pihtilar düşüyormuş. Bir de forumda biri var,tıkalı olan tüpleri hacamat ve sülük le açılmış. Tabi yanlış kalmadıysa aklımda biraz zaman almış açılması,bir kaç yilmi ne,tam hatırlamıyorum. Sülük ile ilgili olan başlıklara tiklarsan bulursun. Umut ile başlıyor,ismin yanında da sayılar var
bu söylediklerinizin aynısını bende duydum. sıcak bakıyorum çünkü peygamber efendimizden Osmanlı’ya kadar bu tedavi yöntemlerinin olduğunu duydum internetten araştıramıyorum görmemek için görürsem yaptıramam diye ondan deneyim tecrübesi olan sizler gibi arkadaşlardan bilgi almak istiyorum şifa veren canı veren Rabbim tez vakitte inşallah bebek haberlerimizi söyleriz birbirimize. benim 1 buçuk yıl olmadı bir evleneli üç klomen iki çatlatma bir aşılama denedik bu sürede hepside olumsuz sonuç ondan böyle sülük Hacımat tedavileride bana çok olumlu gelmeye başladı

Arkadaşlar gittiğiniz yerin bilgisini alabilir miyim acaba 9 yıllık evliyim denemediğim tek tedavi yöntemi bu inşallah denemek istiyorum

Bende rahim sülügü yaptıracağım nasipse. İlk olarak tarama hacamatı yapıldı tek baş hacamatı kaldi onuda yaptırıp 2 hafta sonrası rahim sülügü 1 hafta sonrasida kaşıklar a hacamat yapılacak inşallah

X