'Sünnet düğününe gelenler şimdi taziyeye geliyor'

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.783
58.346
$-sunnet-dugunune-gelenler-simdi-taziyeye-geliyor--4276880.Jpeg

Cem ULUCAN/AYDIN, (DHA) -

AYDIN’ın Efeler İlçesi’nde, evlerinin yakınındaki bir kısmı ahır olarak kullanılan bağ evinde bileği ve boğazı kesilmiş ağır yaralı olarak bulunan ve kaldırıldığı Hastanede yaşamını yitiren 4 yaşındaki Caner Çerit’in evi, başsağlığı ziyaretine gelenlerin akınına uğradı. Geçen pazar çocuklarının sünneti olduğunu belirten acılı baba Bayram Çerit, "O gün düğüne gelenler, şimdi taziye için geliyor" diyerek gözyaşı döktü. Dede Cafer Çerit ise torununu belden aşağısı çıplak olarak bulunca cinsel tacize uğradığını zannettiklerini belirterek, "Neyse ki otopsi de böyle olmadığı ortaya çıktı" diye konuştu.

Dün saat 13.00’de İmamköy Mahallesi, Gölcük Mevkisi’ndeki evlerinin önünde oynayan küçük Caner Çerit, birara ortadan kayboldu. En son 10 dakika önce evin önünde oynarken gördüğü 3 çocuğundan en küçüğü olan Caner Çerit’i evin çevresinde aramasına rağmen bulamayan anne 37 yaşındaki Firdevs Çerit, durumu kayınpederi 70 yaşındaki Cafer Çerit ve kepçe operatörü olan eşi 39 yaşındaki Bayram Çerit’e bildirdi. Çerit Ailesi, komşularının da yardımıyla, ev ve yakınındaki bahçelerde küçük Caner’i aradı.

Yaklaşık yarım saat süren arama sonucunda Cafer Çerit torununu, evlerine yaklaşık 50 metre uzaklıkta, sahipleri Uşak’ta olan, bir kısmı ahır olarak kullanılan metruk bir bağ evinde sağ bileği ve boğazı kesilmiş olarak kanlar içinde buldu. Babasının otomobiliyle Aydın ATATÜRK Devlet Hastanesi’ne götürdüğü talihsiz çocuk kurtarılamadı.

Küçük çocuğun bulunduğunda pantolonun indirilmiş olması nedeniyle akıllara geçen hafta Kars’ta 9 yaşındaki Mert Aydın’ın cinsel tacize uğrayıp öldürüldüğü olay geldi. Ancak talihsiz çocuğun tuvalet ihtiyacı için girdiği metruk binada çivili bir kalasın üzerine düşmesi nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

Küçük Caner’in hastane morgundan dün akşam alınan cenazesi İmamköy Mahalle Mezarlığı’nda kılınan namazın ardından toprağa verildi.

"BULDUĞUMDA BELDEN AŞAĞISI ÇIPLAKTI"

Çerit Ailesi’nin evi bu gün taziye ziyaretine gelenlerin akınına uğradı. İlk anda gündeme gelen torunun cinsel tacize uğrayıp, cinayete kurban gittiği iddialarının kendisinden kaynaklandığını belirten Cafer Çerit, "Torunumu bulduğumda belden aşağısı çıplaktı. Bunu jandarmaya söyleyince soruşturma bu yönde yapıldı. Çok şükür, otopsi sonucu ne cinayet ne de cinsel taciz olmadığı anlaşıldı" dedi.

"DÜĞÜNE GELENLER, ŞİMDİ TAZİYEYE GELİYOR"

Baba Bayram Çerit ise yaşadıkları acı dolu olayı anlatıp, "Babam Caner’i metruk binada bulduğunda köpekler parçalamış gibi her tarafı kanlar içindeydi. Kucağıma alıp, hemen hastaneye götürdüm. Yaşam belirtisi vardı. Hastaneye ulaşmamızdan 5-10 dakika kadar sonra hemşire gelip, kalp atışlarının iyi olduğunu söyledi. Çocuğum yaşadığı için o an Allah’a şükrettim. 15 dakika geçmişti ki tekrar gelip, ’Çocuğunuz öldü’ dediler. O an sanki tepemden kaynar sular döküldü" dedi.

Geçen Pazar oğullarının sünneti olduğunu da belirten Çerit, "O gün düğüne gelenler şimdi taziyeye geliyor" diyerek, gözyaşı döktü.
 

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.783
58.346
pekte güzelmiş nur içinde yatsın

önce kalp atışları iyi deyip sonra öldü demeleri çok acı bir tecrube olmuştur
 
Son düzenleme:

Negoo

Bir işi başarmak için, o işin delisi olmak gerekir
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
60.754
224.691
37
Allah sabır versin aileye ama yine ihmal var 4 yaşında bir çocuk tek başına dışarda ne yapıyor, haberlerde de izledim dedesini kapıda bekliyormuş, 4 yaşında bu çocuk 4!!!! Benim 9 yaşında ki yeğenimi annesi okul servisine binip inerken bile takip ediyor araç uzaklaşana kadar, ne diyeyim!!!
 

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
Ben artık dayanamıyorum bu haberlere...Geride kalan annelerin hisleri..offf offf çok zor.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1357 gün geçti.

athenenoctua

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
5.460
5.157
ilk cumleyi okudum devamına yuregim dayanmadı.

biz duyduklarımıza bile içimiz sızlarken nasıl bir cani pırıl pırıl bu cocugun canına kıyar?! :KK5:

başta annesi olmak üzere ailesine ve yakınlara sabır diliyorum... :KK5:
 

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.783
58.346
ilk cumleyi okudum devamına yuregim dayanmadı.

biz duyduklarımıza bile içimiz sızlarken nasıl bir cani pırıl pırıl bu cocugun canına kıyar?! :KK5:

başta annesi olmak üzere ailesine ve yakınlara sabır diliyorum... :KK5:

yok canım, cinayet değil, kaza sonucu ölmüş
 

parkon

bence bitti
Pro Üye
8 Haziran 2009
14.791
11.167
Kaza sonucu mu ölmüş?
Kazayla boğazını nasıl keser ki?
Allah sabır versin.
 
Son düzenleme:

athenenoctua

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
5.460
5.157
yok canım, cinayet değil, kaza sonucu ölmüş

iyi ki yazmıssın, devamını okumayınca böyle oluyor işte.
ben de cinsel taviz ve cinayet diye dusunmustum.

yazık, bir de cocuk hastaneye gittiginde iyi demisler 15dk sonra öldü haberi almak... cok zor o baba icin de. :KK50: sabır diliyorum...
 

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.624
41.435
Kaza sonucu mu ölmüş?
Kazayla boğazını nasıl keser ki?
Allah sabır versin.


Aydın'da kullanılmayan bir binada kanlar içinde bulunan 3 yaşındaki çocuğun ölümünde cinayet ve tecavüzden şüphelenilirken ön otopsi raporunda farklı bir durum ortaya çıktı.

Alınan bilgiye göre, İmamköy'ün Gölcük mahallesinde oturan B.Ç., üç yaşındaki çocuğu C. Ç'nin kayıp olduğunu fark ederek yakınlarıyla aramaya çıktı.
PAZAR GÜNÜ SÜNNET DÜĞÜNÜ YAPILDI
Ailesinin pazar günü sünnet düğünü yaptığı minik C. bugün saat 13.00 sıralarında, Aydın'da evlerinin önünde oynarken ortadan kayboldu.
10 DAKİKAK İÇİNDE KAYBOLDU
En son 10 dakika önce evin önünde oynarken gördüğü 3 çocuğundan en küçüğü olan C.Ç.'yi evin çevresinde aramasına rağmen bulamayan anne 37 yaşındaki F.Ç., durumu kayınpederi 70 yaşındaki C.Ç. ve eşi 39 yaşındaki B.Ç.'ye bildirdi.
KANLAR İÇİNDE BULUNDU
Ç. Ailesi, komşularının da yardımıyla, ev ve yakınındaki bahçelerde C.Ç.'yi aramaya başladı. Yaklaşık yarım saat süren arama sonucunda C.Ç. torununu, evlerine yaklaşık 50 metre uzaklıkta, sahipleri Uşak'ta olduğu öğrenilen metruk bir ahırda sağ bileği ve boğazı kesilmiş olarak kanlar içinde buldu.
YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Olay yerine çağrılan 112 Acil Ambulansıyla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan C., yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. C'nin boğazında ve iki bileğinde kesik izi olduğu öğrenildi.
Ölüm haberini alan yakınları hastane önünde sinir krizi geçirdi.
ÖN OTOPSİ RAPORU: KAZA
C. Ç'nin, hastanedeki ön otopsisi tamamlandı. Hastane morgundaki otopsi sonucunda C. Ç'de tecavüz bulgusuna ratlanmazken, boğazındaki kesiğin çivi batması, bileğindeki kesiğin ise de tel örgülere takılması sonucu meydana geldiği bildirildi.
VALİLİKTEN AÇIKLAMA
Valilikten konuyla ilgili yapılan açıklamada ise, "3 yaşındaki C.Ç. adındaki çocuğun ölümü ile ilgili olarak yapılan incelemelerde, bahsi geçen çocuğun düşme sonucu kaza ile öldüğü, herhangi bir tecavüz veya cinayetin söz konusu olmadığı otopsi raporuyla ortaya çıkmıştır. Halen gerekli araştırmalar devam etmektedir" denildi.
Kaynak: AJANSLAR

http://www.haber7.com/polisiye-vakal...onemli-gelisme