Sünnet Sünnet sonrasi gömük penis

YesilElma34343434

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
50
31
Arkadaşlar merhaba
7 aylık oglumu bugun sunnet ettirdim. Kilosu yasitlarina gore fazla yaklaşık 12 kilo. Sunnetten sonra penisi iceri kacti tamamen gomuldu gibi. Doktor normal oldugunu ordaki yag bezeleri eridikce pipinin ortaya çıkacağını söyledi. Sünnet olan yere krem sürmemiz gerekiyor ama penis icerde oldugu icin dikislerine tam süremiyoruz. Surekli disari cikarma hareketi mi yapmaliyim bi de su an dikisli diye oraya cok dokunmqk istemiyorum amq dogru mu yapıyorum. Penisi disari cikartirken cocuk cok agliyor dayanamıyorum. Tecrubeli arkadaslar lutfen yardim edin

Doktor aslinda acma hareketi yaparak kremi surun dedi ama yani daha yeni ameliyatli olmuyor cani cok yanıyor. Ben o sekilde biraksam deri yapisirmi peki acma hareketi yapmasam

Benim oglumu da öyle içeri gömük gibiydi ilk günlerde bizde asırı kanama oldugu için pansumanınj hastanede yaptırdık biz krem sürmedik kanama daha sonrada devam etti Dr tamamen sargı beziyle sarıp 3 gün ellemeyin sonra gelin ben acıcam dedi de actıktan sonra kreme başladık

Gecen sene 6 aylik oglumu bende sunnet ettirsin her iki saatte bi masaj yap dedi ama dediğin gibi pipi içine kaçıyordu dr götürdük bitismis dedi bi haraketle bitişik kısmı tekrar açtı surekli masaj yapmalısın yoksa pipi tekrar bitisiyor oyle kaynıyor ama su an duzeldi 2 yasinda oglum pipisi normale döndü zamanla düzeliyor içini ferah tut yağlar erdidikce pipi ortaya cikiyor

Arkadaşlar merhaba
7 aylık oglumu bugun sunnet ettirdim. Kilosu yasitlarina gore fazla yaklaşık 12 kilo. Sunnetten sonra penisi iceri kacti tamamen gomuldu gibi. Doktor normal oldugunu ordaki yag bezeleri eridikce pipinin ortaya çıkacağını söyledi. Sünnet olan yere krem sürmemiz gerekiyor ama penis icerde oldugu icin dikislerine tam süremiyoruz. Surekli disari cikarma hareketi mi yapmaliyim bi de su an dikisli diye oraya cok dokunmqk istemiyorum amq dogru mu yapıyorum. Penisi disari cikartirken cocuk cok agliyor dayanamıyorum. Tecrubeli arkadaslar lutfen yardim edin
Benim büyük oğlum böyleydi. Şimdilik dokunmayın. Canı yanmasın. Sonra düzenli dışarı çıkarma işlemi yapmaya çalışın. Çünkü sünnetli gömük pipide çok sık yapışma oluyor. Bizim oğlumuz çıkarma yapmamıza izin vermediği için yapışıyordu. Biz üç dört ayda bir pansumanla yapışıklığı actiriyorduk. Doktor gelmeyin siz bir hamlede açarsınız diyordu ama bize göre o yapışıklığı açmak hiç kolay bişey değildi. İki yaşında tüm bu sorunlar bitti. Kendi kendine dışarı çıktı, yapışma sorunu ortadan kalktı. İkinci oğlumuzu bebekken sünnet ettirdik. Ama öncesinde doktora gösterdim. Eğer bu oğlumda gömük olacaksa yaptimacaktım sünneti. Çok şükür bunda öyle sıkıntılar yaşamadık

Arkadaşlar merhaba
7 aylık oglumu bugun sunnet ettirdim. Kilosu yasitlarina gore fazla yaklaşık 12 kilo. Sunnetten sonra penisi iceri kacti tamamen gomuldu gibi. Doktor normal oldugunu ordaki yag bezeleri eri dikce pipinin ortaya çıkacağını söyledi. Sünnet olan yere krem sürmemiz gerekiyor ama penis icerde oldugu icin dikislerine tam süremiyoruz. Surekli disari cikarma hareketi mi yapmaliyim bi de su an dikisli diye oraya cok dokunmqk istemiyorum amq dogru mu yapıyorum. Penisi disari cikartirken cocuk cok agliyor dayanamıyorum. Tecrubeli arkadaslar lutfen yardim edin
Oyyy yavrumm kiyamam. Benim oglumda cok kilolu oldugundan dolayi doktor sunnet etmedi. Kilo versin oyle gelin dedi bize. Eger isterseniz yapabilirim ama sunnet ettigim an penisi iceri kacar yag bezeleri fazla oldugundan dolayi. Hergun mutlaka bir kac kere disari cikarma hareketi yapmalisiniz cunku acik yara ete yapisir cani yanar cocugun dedi. Ama kesinlikle gunde en az 5 kere yapmalisiniz. Iyilesmesi normalden daha uzun surer 6 ay bile surebilir yara hava almadigndan dolayi demisti. Bir kucuk oglum daha oldugundan dolayi bu riski goze alamadim. Bir yarim sene daha bekleycegim insAllah kilo vermis olur. Tekrar doktoru arayin bence. Allah sifa versin 🤲🏻

Bu konu yüzünden benım çocuğum ıkı defa sünnet oldu lütfen ağlasada pipiyi sıvazlayıp o kremi sürün. Oğlumun pipi başı kapandı 2. Kez yaptırdık neler çektik neler. Ikı dakikalık bir olay lütfen dıkkat edin zor evet ama 2. Defa canı yanmasın.

Gecen sene 6 aylik oglumu bende sunnet ettirsin her iki saatte bi masaj yap dedi ama dediğin gibi pipi içine kaçıyordu dr götürdük bitismis dedi bi haraketle bitişik kısmı tekrar açtı surekli masaj yapmalısın yoksa pipi tekrar bitisiyor oyle kaynıyor ama su an duzeldi 2 yasinda oglum pipisi normale döndü zamanla düzeliyor içini ferah tut yağlar erdidikce pipi ortaya cikiyor
Cok sagolun insallah duzelir benimki de

Benim büyük oğlum böyleydi. Şimdilik dokunmayın. Canı yanmasın. Sonra düzenli dışarı çıkarma işlemi yapmaya çalışın. Çünkü sünnetli gömük pipide çok sık yapışma oluyor. Bizim oğlumuz çıkarma yapmamıza izin vermediği için yapışıyordu. Biz üç dört ayda bir pansumanla yapışıklığı actiriyorduk. Doktor gelmeyin siz bir hamlede açarsınız diyordu ama bize göre o yapışıklığı açmak hiç kolay bişey değildi. İki yaşında tüm bu sorunlar bitti. Kendi kendine dışarı çıktı, yapışma sorunu ortadan kalktı. İkinci oğlumuzu bebekken sünnet ettirdik. Ama öncesinde doktora gösterdim. Eğer bu oğlumda gömük olacaksa yaptimacaktım sünneti. Çok şükür bunda öyle sıkıntılar yaşamadık
Keske doktor bizi de uyarsaydi yaptirmazdim. Yaptirin rahat edersiniz dedi bize. Birde oğlumun pipisinin alt derisi hayasina yapisikti eger sonra sunnet ettirirseniz yara daha buyuk olur dedi. O yuzden de yaptirdik :KK43:

Bu konu yüzünden benım çocuğum ıkı defa sünnet oldu lütfen ağlasada pipiyi sıvazlayıp o kremi sürün. Oğlumun pipi başı kapandı 2. Kez yaptırdık neler çektik neler. Ikı dakikalık bir olay lütfen dıkkat edin zor evet ama 2. Defa canı yanmasın.
Cok uzuldum ben hic kiyamiyorum yani az bisey acma islemi yapiyoruz biraz disari cikiyor ama o dikisli yerine kadar ulasamadik cani yaniyor diye ne yapicam bilmiyorum

Kızlar konu acacaktım ama aradım acılmıs zaten daha once. Benım oglum 8 yasında sunnet oldu. Sımdı 12 yasında.. Biz tuhaflıgı farkettık ama dedık normaldir buyudukce duzelir. Yanı bilemedik. Aslında hep konustukda aramızda neden boyle dıye.. Bukadar ciddi bir durum olacagı aklıma gelmedi offf🤦‍♀️goturecegım doktora ama buradaki kızlar yanı sizler de yasamis siniz ama kısa surede farketmısssınız... Napcaz biz bır fikir verin canım cok sıkıldı netten arastırınca :KK43:

Arkadaşlar merhaba
Bizimde bugün oldu sünnet. O açma hareketi çok ağlattı oğlumu. Onu yapmasam olmaz mı acaba siz yaptınız mı?

Ben sırf bunlar için çoçuğumu sünnet ettirmemeye karar verdim ne istiyoruz el kadar bebelerin pipisinden. Hiç bir zaman sünnet ettirmeyeceğim çok araştırdım islamiyete yahudilikten bulaşmış gereksiz bir uygulama kuranda yer almıyor el alem ne der diye çoçuğumun canını acıtamam.

Arkadaşlar merhaba
Mrhba pipi ciktimi bizdede durum ayni

Merhaba, oglum su an 17 aylik ama hala icerde pipisi. Doktora tekrar gösterdik gelisimine bagli mutlaka cikar disari dedi illa su yasta cikcak diye birsey yok dedi. Benimkinin kilosu var hala ve o bolgesi yagli o yuzden iceri kaciyor. Birde sunnet oldugu icin yapisiklik oluyor orayı gecen gittigimiz de doktor açtı. Surec bu sekilde bakalim insallah en kisa zamanda çıkar dışarı.

merhaba, benim minyon oğlumun da içine kaçıyor, 3 yaşında, o bölgesi yağlı normal dedi cerrah. arada sırada açılması temizlenmesi penis başının altının alt shafta yapışmasını engelliyor. oğlumun oldu bir kere, başı belirgin durmuyor, doktor 2 saniyede açıyor önemli bir şey değil hiç açmasak da ergenlikte kendiliğinden düzelir dedi. ben yine de ara ara açıp yikiyorum idrar artığı birikmesin diye ama çok gıdıklaniyor

X