Supernatural: Artık Tanrı da savaşın içinde!

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
43
Biliyorum kulağa çılgınca gelecek ama, Supernatural 5. sezonda Tanrı’yı da bir karakter olarak izleyebileceğiz. O Cennet’te ortadan kayboldu, bu yüzden de Melekler kontrolü ele almışlardı. Tanrı’nın geri dönüşü üzerinde çalışıyoruz, muhtemelen sezon sonu dönecek. Bu senaryo senaristler odasında şamata içinde ortaya çıktı.

Tanrı savaşa nasıl girecek?
Ayarlayacağız.

O’nu kim oynayacak? Kadın rolü de olabilir mi?
Göreceksiniz.

Castiel (Misha Collins) ve onun dizideki geleceğiyle ilgili ne söyleyebilirsiniz? Melekler de ona düşman, değil mi? Kısaca “Avcılar”la aynı konumda mı olacak?

Cass, diziye kaçak bir av olarak dönüyor. Tüm Cennet onu öldürme peşinde. Güçlerinden bazıları kaybolmaya başlıyor. Kısacası tamamiyle etli kemikli insana dönüşüyor. Bütün bunların yanında, onun ilginç bir melek geçmişi var. Artık Cennet’ten dışlandığı için, iyiden iyiye nasıl insan olacağını öğreniyor. Bu da bizi bazen üzücü, bazen komik, inşallah ikisini de içeren sahnelere sürükleyecek. Ancak görünümü halen aynı -yağmurluk, kravat, Misha’nın yüzü. Bu konuda endişeniz olmasın.

Bu sezon Sam (Jared Padalecki) ve Dean (Jensen Ackles)’e yardım etmek için tekrar ekranda göreceğimiz avcılar olacak mı? Eğer olacaksa, hangileri?

Hayatta olan tüm avcıları geri getirmeyi planlıyoruz. Söz konusu olan kıyamet, herkesin eli taşın altına girecek. Ellen (Samantha Ferris), Jo (Alona Tal), Rufus (Steven Williams), ayrıca Chuck (Rob Benedict), gerçi teknik olarak o bir avcı değil. Winchester kardeşlerle geçmişi olan karakterleri geri getirmeyi seviyorum. Bir çok ilginç sahneye gebe oluyor -en azından ben öyle umuyorum. Kim bilebilir? Siz söyleyin.

Kıyamet sezon boyunca ilerleyecek mi? Gerçek anlamda Cehennem yeryüzüne mi gelecek?

Bu sezonun gerilimi de bu zaten. Olaylar kötü başlıyor – Kuzey Kore silahlanıyor, domuz gribi ülke genelinde yayılıyor, Amerikan şehirlerini kasırgalar vuruyor, ve bu sadece başlangıç. Cidden kötü başlayıp daha da kötüye gidiyoruz. Ancak asıl soru şu; Sam ve Dean gezegen diri diri kavrulmadan önce Kıyameti durdurabilecekler mi?

Kıyametin Dört Atlısı ile ilgili bir ipucu verebilir misiniz?
Ata binmiyorlar, araba kullanıyorlar. İlk atlı Deadwood dizisinden Titus Welliver tarafından canlandırılacak.

Kardeşlerin babası John Winchester‘ı yeniden görecek miyiz? Eğer göreceksek, süper meşgul Jeffrey Dean Morgan‘dan başka bir aktör olabilir mi?
Ya Jeffrey olur, ya da geri getirmeyiz. Zamanlama konusunda çalışıyoruz. Eğer mümkün olursa, yapmaktan zevk duyarım.

Sık sık söylediğiniz gibi 5. sezon sonunda diziye son verecek misiniz?
Supernatural’ın başlarında, bir kaç istisna dışında beş yıllık bir planım vardı, buna sadık kaldım. Şimdi ise buraya kadar gelmişken, artık buna son vermemiz gerektiği hissine kapılıyorum. Evet, bu sezon bu hikayeyi sona erdireceğiz. 6. sezona uzatmayacağız, aksi taktirde sulandırmış oluruz. Hikayenin heyecanlı bir şekilde anlatılmasını istiyoruz. Hikayenin bu bölümü sona eriyor, ancak bu başka bir bölümün başlamayacağı anlamına gelmez. Eğer 6. sezon için geri dönersek, yeni bir hikayeyle başlamalıyız.
 

luna88

güller ve dudaklar
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
676
0
hayır hayır bitirmesinler lütfen offff

eskilerin dönmesi güzel olur ben joyu seviyodum ama dean a sulanıyodu:kızgın:
 
X