Sur'daki özel harekatçılardan Erdoğan'a yeni mesaj

VEdeBU

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.013
10.917
Diyarbakır'daki operasyonlarda görev yapan bir özel harekat polisi, "Ey Rus, sizin RPG'niz varsa bizim RTE'miz" var yazılı duvarın önünde poz vererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mesaj gönderdi.
Facebook'ta Paylaş

RADİKAL - PKK'ya yönelik operasyonların devam ettiği Diyarbakır Sur'da görev yapan bir özel harekatçı polis, "Ey Rus, sizin RPG'niz varsa bizim RTE'miz var" yazılı duvar önünde poz vererek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mesaj gönderdi.

Bölgede görev yapan özel harekatçı polisler daha önce de benzer fotoğraflar paylaşmış, Cumhurbaşkanı Erdoğan ise fotoğraflar karşısında duygulandığını açıklamıştı.

fft107_mf7123598.Jpeg

Gerçek bu.. Şaşkınlıkla maalesef.. Artık her meslekte her nedense bir saf tutma olayı..
Bak dahada yancıları var..
http://www.polishaber.net/ozel-harekattan-erdogani-duygulandiran-fotograf-27536h.htm
Ne denir ki ya şunları gördükten sonra.
İki satır okumuyor mu bu insanlar, biz burada ölürken neden onların çocukları İtalyalar'da doktora yapıp global şirketlere ortak oluyor diye sormuyorlar mı?
Alla alla kafalar iyice uyuşmuş.

Ne denir ki ya şunları gördükten sonra.
İki satır okumuyor mu bu insanlar, biz burada ölürken neden onların çocukları İtalyalar'da doktora yapıp global şirketlere ortak oluyor diye sormuyorlar mı?
Alla alla kafalar iyice uyuşmuş.
Attığım linkteki fotoğraf ile ilgili konuşmayı öğretmen atamasında yapmış..
Yani bu ülkede öğretmen olduğu halde atanamayıp polis olup, hayatı kayan 10 binlerce öğretmen varken..
Ben olsam o öğretmen ve polislerin yerinde, alay ediyor derim.

Son düzenleme:
ve sanki insanlar yarış içerisinde kim daha çok seviyor erdoğanı

Bu duvarlara yazı yazılma olayı , sadece Erdoğanla alakalı değil , bölgede asker/polisin yazdığı tüm yazılar başta bana saçma geliyordu . Sonra örgüt yazılarını düşününce , bu da kendi içinde çocukça gelse de bir meydanı boş bırakmama dedin , geçtim . Bir askerin Cumhurbaşkanına güveniyor olması da beni hiç şaşırtmadı .Hani Cumhurbaşkanı diyorum dikkatinizi çekerim , parti değil .

Gerçek bu.. Şaşkınlıkla maalesef.. Artık her meslekte her nedense bir saf tutma olayı..
Bak dahada yancıları var..
http://www.polishaber.net/ozel-harekattan-erdogani-duygulandiran-fotograf-27536h.htm

Bu fotonun orjinaalinde duvar boş.

Gerçi yukarda belirttiğim gibi askerin Cumhurbaşkanına olan güven ve sevgisi beni rahatsız etmez .

Cumhurbaşkanı baş komutandır
.

Ey güzel yurdumun güzel askeri, tüm kalbimle dilerim ki o RPG gelip seni bulmaz, çünkü öldüğün zaman ölmüş olacaksın, AKP'li değil.

Asker , hele de bir özel harekatçı ölümden korkmaz . Ölmek , vatan uğruna ölmek şereftir onlar için . O yüzden ölünce sadece ölmüş olmayacak.

Asker , hele de bir özel harekatçı ölümden korkmaz . Ölmek , vatan uğruna ölmek şereftir onlar için . O yüzden ölünce sadece ölmüş olmayacak.
Ölümden korkması gerektiğini kastetmedim zaten Aus.
Askerler ölür, komutanlar savaş yönetir. Bu işin başka bir tarafı. O taraftan bahsetmiyorum zaten.
Ölmüş insan ölmüştür. Önemli olan insanların ölmemesi için çalışmak, bence öyle en azından. Zaten burada sorgulanan da o, gerçekten vatan için mi ölecek?
Bana o yazıdan vatan için ölecek mesajı geçmedi mesela.
Sana geçmiş mesela.
Not: Bu fotonun orjinalinde duvar boş demişsin, hangi fotoğraf o?

X