Sürekli aldatıldığımı düşünüyorum..

Neden böyle olduğunu biz bilemeyiz ama böyle giderse ilişkinizi mahvedersiniz bu çok belli..

Bencede yardım alman gerekiyor bu durum senin sağlığını olumsuz yonde etkilemeye başlar bi an once onlem almalısın

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2-3 haftadır erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyorum. Bu düşünceden nasıl kurtulucam bilmiyorum ortada hiçbir şey yok.. Farklı şehirlerde yaşıyoruz ve sırf telefonunu karıştırmak için onun olduğu şehire bile gittim. 1 saat geç cevap versin ya da arkadaşlarımlayım desin hemen yalan söylediğini düşünüp ağlamaya başlıyorum. 2.5 senelik sevgiliyiz bu zamana kadar da hiçbir şeyini yakalamadım. Neden böyle oldu bilmiyorum.. Yardım eder misiniz?
Sorunun sende olduğunu nerden çıkardın belki de beklediğin güven sağlanmamıştır

Ayrılın gitsin, normal olmayan düşüncelee bunlar, adamın hayatını da zindan etmeye gerek yok

Paranoyak olmak istemiyorsanız acilen böyle olmamis şeyleri olmuş gibi kafanızda canlandırmaktan vazgeçin

Son zamanlar da konular hep böyle şüphe üzerine elde bir şey yok ama bir şeylerden kuşku duyma üzerine konular hiç sağlıklı değil

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2-3 haftadır erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyorum. Bu düşünceden nasıl kurtulucam bilmiyorum ortada hiçbir şey yok.. Farklı şehirlerde yaşıyoruz ve sırf telefonunu karıştırmak için onun olduğu şehire bile gittim. 1 saat geç cevap versin ya da arkadaşlarımlayım desin hemen yalan söylediğini düşünüp ağlamaya başlıyorum. 2.5 senelik sevgiliyiz bu zamana kadar da hiçbir şeyini yakalamadım. Neden böyle oldu bilmiyorum.. Yardım eder misiniz?
Nikinde yatıyor bütün cevap

Açıkçası burdaki olayları okumaya başladıktan sonra insanın içine kurt düşmüyor değil. Neyden etkilendiğinizi bulmaya çalışın bence.
gerçekten aldatılıyor da olabilirsiniz. Karşınızdaki insan sizin için bunun affedilmez olduğunu biliyor mu? Bilmiyorsa anlatın. Yine de yaparsa elbet bir gün ortaya çıkar. Kendi kaybeder

Uzakliktan oluyo acabalar var. Ayri sehirdeyiz yedekte biri neden olmasin gibi yani

X