Sürekli bir yanında olsam diyen erkek sapık mı :)))

ausgburg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2017
2.353
1.047
33
Arkadaşlar bir arkadaş aracılığla biriyle tanıştım. Uzak mesafedeyiz. daha 10 gündür konuşuyoruz. Ve ne desem şöyle diyor. Mesela kek yaptım diyorum. Çay içiyorum diyorum. Keşke ben de yanında olsam diyor. Uyuyordum diyorum keşke ben de yanında olsam da uyusam çok uykum var diyor. Arkadaş tanıştırdı diye direkt bozamadım. Ama bu adamın niyeti ortada. Şöyle tokat gibi bişey yapmak istiyorum. Siz ne cevap verirdiniz ne yapardınız bu adama?

Yani yersiz bir muhabbet 10 günlük flört için. Ama sapıklık diyemem.
Çay içerken, kek yerken yanında olayım demekte bir sıkıntı yok. Daha ziyade aşırı romantizm, love bombing gibi bir şey bana kalırsa.
Ama şu da var uyuyorum diyorum. Ona da yanında olsam beni uyutsan diyor. Bu da mı gol değil:)

Arkadaşlar bir arkadaş aracılığla biriyle tanıştım. Uzak mesafedeyiz. daha 10 gündür konuşuyoruz. Ve ne desem şöyle diyor. Mesela kek yaptım diyorum. Çay içiyorum diyorum. Keşke ben de yanında olsam diyor. Uyuyordum diyorum keşke ben de yanında olsam da uyusam çok uykum var diyor. Arkadaş tanıştırdı diye direkt bozamadım. Ama bu adamın niyeti ortada. Şöyle tokat gibi bişey yapmak istiyorum. Siz ne cevap verirdiniz ne yapardınız bu adama?
Erkekler zaten genellikle “içimizde” olmak istiyorlar. Adam kibarmış, “yanında” demiş. Hem kibar hem dürüst. Aferin hergeleye. Ben tuttum bu adamı😂

Yaaa bu aslında klasik sevgililik olayı değil mi ?

Ya ne diyecek adam.
Keşke beraber olsak işte. Klasik dümdüz olay. .

Uyurken , yanında olsam beraber uyusak denir.
Güzel bir yer görürsün, yanımda olsan sende görsen denir. 🤣

bir şey yenilir, sende yesen keşke denir .
falan filan .
sevgilicilik işleri 😍🤗🤣

Bana sapıklık olarak gelmedi .

Son düzenleme:
Ama şu da var uyuyorum diyorum. Ona da yanında olsam beni uyutsan diyor. Bu da mı gol değil:)
Aklınca romantik olmaya çalışmış sapıklık değil
Yani bi kız arkadaşa çay kek yaptım dersiniz o da keşke beraber içseydik der gibi düşün
Ne deseydi iyi bana ne yaptıysan iç kendin ye mi deseydi yada üstünü ört mü deseydi :KK53:

Son düzenleme:
Hahahahah😄😄😄
Yapmayın kk kızları daha kaç gün oldu ne iması biraz ağır olması gerekmez mi😄
Flört konusunda kendine güveni yoktur, bunu daha önce söylemiştir işe yaramıştır yenisini öğrenememiştir🌝 Yüz yüze tanıyıp görmeden bişey diyemezdim ben bi beklerdim. Ama seks iması olsa bile bu bana çok rahatsız edici gelmiyor eninde sonunda amaç bu yani😂 Siz yine ağırdan almak isterseniz ağırdan alırsınız tanıdıktan sonra

X