Surekli Kusen Kocaniza Nasil Davraniyorsunuz

Simdi neyapayim ilgilenmeyeyim mi

Aynen ilgilenmeyin.
Her küslükte hep gidip barisan taraf siz oldugunuz icin esiniz bu duruma alismis ve her seferinde tabiki ayni hareketi bekliyor sizden.
Gercekten 1 aylik küslük nasil oluyor anlamiyorum.
Benim bir tanidigim var onlar yillardir küs :KK53: evliligi sanirim sadece kizlari bosanmalarini istemedigi icin devam ettiriyorlar, tabi bu bahsettigim kisiler 50 yasini gecmis insanlar.

Arkadaslar boyle birsey basindan gecmis ve cozmus bir arkdasimiz varmi acaba?

benim babamın da ilk evlendikleri sene öyle bir huyu varmış.. hatta daha 1 aylık evlilermiş..babam saçma bişeyden küsmüş, annemle bir ay konuşmamış:KK53: ama şimdi hiç yok öyle bir huyu... bir şekilde orta yolu bulmak lazım ... görmezden gelmeyi dene?

Arkadaslar kocam surekli kusup yatak ayiriyor evde yemek yemiyor 1 yildir evliyiz 1 aylik kuslukleri bile oluyor hep gidip barisiyorum hakli olsun haksiz olsun hep ben hep ben yalvariyorum desem yeri neyapcagaimi sasirdim biktim biktim biktim nasil vazgecirebilirim bu huyundan neyapabilirim ?????nasil bir tavir sergilemeliyim ???? Simdiden tesekkurederim.

eşin yengeç burcu mu acaba merak ettim?

Arkadaslar kocam surekli kusup yatak ayiriyor evde yemek yemiyor 1 yildir evliyiz 1 aylik kuslukleri bile oluyor hep gidip barisiyorum hakli olsun haksiz olsun hep ben hep ben yalvariyorum desem yeri neyapcagaimi sasirdim biktim biktim biktim nasil vazgecirebilirim bu huyundan neyapabilirim ?????nasil bir tavir sergilemeliyim ???? Simdiden tesekkurederim.

En nefret ettiğim insan tipi.

Bir de bunlar haklı da olsa küser haksız da....

aynı benim kocamda böyle
kadın gibi küser ben konuşmadan konuşmaz
trip yapar ve ben çok sıkıldım artık bu hallerinden
cuma akşamı şiddetli bir tartışmamız oldu
o günden beridir küsüz yatağını da ayırdı
benim yapmam gerekeni o yapıyor
ama eski deniz yok
avucunu yalar
gidip özür falan dilemeyeceğim
kendisi gelip konuşacak yoksa gittiği yere kadar gider umrumda bile değil
ne hali varsa görsün :KK19::KK19:

Bunları yapmaktan onu tepene çıkarmaktan vazgeç.Gururunu konuştur.Ne demek yemek yememek,ne demek yatağı ayırmak.Sen bu tavırları hakedecek ne yaptığını bi sorgula.Böyle erkeklere yalvardığınız sürece ezilmeye mahkum olursunuz.

ayyy allah yardımcınız olsun :26: benim eşimde bazen küser bana ama taş çatlasa 1 saat sürer oda en fazla hali.sonra gelip kendisi sarılıp barışır suçlu ben olsamda :26: bide ben kocamı beğenmiyorum ya :26:

Hic bir sey yapamazsin.ayni model bende de var.17 sene oldu halen ayni .her zaman kus ve aylar suruyor.ben barismasam seneler olur belkiii.her seferinde ben gidiyorum hakliyim ama boyle gitmez evlilik barisalim diyorum.o da kadin gibi
hayyyirr istemiyorum istemiyorummmm....o zaman diyorum kiiii. Rabbim neden neden beni kucuk dusuruyorsun.bana yardim et....sen daha yolun basindasin ilerki yillarin icin allah yardimcin olsun.su anda da kusus.yataklar ayri ben salonda coc.odasinda o yatak odasinda.yemek yemiyor odasinda oturuyor.boyle mutsuz bir aile.oysa ki ne askla evlenmistikkkk.ama sunu belirteyim baristigimiz an hic demezsinki bu o adammm..bana canim.askim.yavrum...el bebek gul bebegim.ama kustumu.bitttiiiii

:) çocuk gibiler ya sende her küstüğünde hiiiç taviz verme ben eşimle onun kararıyla onun istediğini yapana kadar benimle konuşmayacağını aynı yatakta yatmayacağını söylemişti her zaman alttan alan bende buna çok sinirlenip 1 hafta konuşmamıştım suratına bile bakmamıştım sonra ne oldu tıpıııış tıpıııııış geldi :) bi dahada çok nadir olmuştur küsmesi bende her zaman haklıda olsam barışan taraf oldum hatta yerden göğe haklı halimle yalvarırdım barışsın diye çok koşturdu peşinden ama artık yoooook öyle ömürmü geçer herkes hatasını anlayıp olayı kapatsın

Merhaba,
Seni çok iyi anlıyorum. Bende 11 yıllık evliyim. ilk başlarda benim eşim de öyleydi. Aslında doğru olan onun haksız olduğu durumlarda bu küslüğü sürdürmek ve üzerine hiç gitmemek. Ama ben bunu yapamadım. Hala çekiyorum bu tavırlarını. İyi olduğumuz zamanlarda ben kadınım nazı ben yapmalıyım falan diyorum ama yok anlamıyor...

Yalnız yaşıyor gibi davranın, hiç ilgilenmeyin bak bakalım küsecek mi bir daha. Benim eşimde ilk zamanlar küserdi ilk zamanlar senin gibi üstüne düşer barışmaya çalışırdım baktım daha fazla oluyor bu sefer küstüğü zaman ne oldu diye bile sormadım, geçtim odaya kitap okudum, hiç söylemedim çıktım gezdim geldim şimdi hiç küsmez:) dene oluyor olmazsa da kendi bilir bırak düşünme keyfine bak küserse küssün ..

Tek derdiniz bu olsun dcemde buda zor çok yeni evlisin yatak ayrı ytmak biraz hakaret:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Can çıkıyor huy çıkmıyor, biz de küsüz 20 gün oldu
İnat ettim ilgilenmeyeceğim diye, tek kelime etmiyoruz
Artık bende soğuyorum galiba, eskiden düşünüp üzülürdüm ama şimdi hiç içim kımıldamıyor
Sabırlar da bir yere kadar, cehennemin dibine kadar diyesim var :KK47:

canım eski konularına baktım da sen eşinden boşanacaktın. sonra sanırım affettin.

ama seninki de çocuk gibi. küsüp duruyormuş hala. demek ki ders almamış.

çok zor biliyorum. geçen annem ve teyzemle de konuştum. erkekler çocuk gibi diyor teyzem. eniştemle 37 yıldır evliler ve aynı 1 ay eniştem küsüp konuşmuyormuş.
teyzem de napiyor? kendi hayatına bakıyor.
umursama onu. kendine meşgale bul. onu gündeminden çıkar. sen kendi mutluluğuna bak. arkadaşlarınla buluş. alışveriş yap. sevdiklerine misafirliğe git. onu kafandan attığını görünce bak nasıl pişman oluyor.

Iplemiyorum keyfin bilir deyip zaten tipis tipis geliyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

araya küslük girerse soğukluk da girer bence. Ben 1,5 yıllık evliyim. Evet kavga ediyoruz. Ama hiç yoktan yatağa yatınca birbirimizi öpüyoruz. Sabah kalkınca konuşmaya çalışıyoruz. Birde çok dua ediyorum. Çok şükür uzun zamandır kavga etmiyoruz. artık bazı şeyleri boşvermeye alışıyor insan :KK43:

X