Surekli Kusen Kocaniza Nasil Davraniyorsunuz

esetnod32

Guru
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
278
29
Arkadaslar kocam surekli kusup yatak ayiriyor evde yemek yemiyor 1 yildir evliyiz 1 aylik kuslukleri bile oluyor hep gidip barisiyorum hakli olsun haksiz olsun hep ben hep ben yalvariyorum desem yeri neyapcagaimi sasirdim biktim biktim biktim nasil vazgecirebilirim bu huyundan neyapabilirim ?????nasil bir tavir sergilemeliyim ???? Simdiden tesekkurederim.

Surekli Kusen Kocaniza Nasil Davraniyorsunuz
Arkadaslar kocam surekli kusup yatak ayiriyor evde yemek yemiyor 1 yildir evliyiz 1 aylik kuslukleri bile oluyor hep gidip barisiyorum hakli olsun haksiz olsun hep ben hep ben yalvariyorum desem yeri neyapcagaimi sasirdim biktim biktim biktim nasil vazgecirebilirim bu huyundan neyapabilirim ?????nasil bir tavir sergilemeliyim ???? Simdiden tesekkurederim.

canım karsına al konus..o kustugunde ılıskınıze verdıgı zarardan yıprandıgınızdan bahset...ve eger boyle devam ederse bordaha asla barısma tarafının kendısı olmayacagını söyle...ve cıdden bırdaha kuserse asla gerı adım atma ısterse 3 ay kussun...buna birson vermelı cunku...bizde esımle ılk 6 ay hep kustuk durduk daha dogrusu ben daha cok kuserdım...sımdı kustugumde esım pas vermıyor 10 dk snra barısıyorum :) sende asla tavız verme mecbur gelıcek...

Sende aynini yap.cekklirmi o be

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Of sahiden cekilir mi?
Evet rahatsizligini belirt ve taviz verme.
Nasil küser insan 1 ay ya?

valla biz esimle tartisiriz arada kavgada ederiz ama hic küs kalmayiz
oda alisti buna
kavgadan sonra yine hersey eskisi gibi oluyor bizde
esim bu durumu cok seviyor

sen de öyle yap
küs kalmasina izin verme
acaba isine mi geliyor senin esinin disari yalniz yemege gidiyor falan

ben bir kusunce inada biniyir o gelene kadar bariamiyorum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

haklı da olsa haksız da olsa eğer gidip siz barışıyorsanız bi dahaki sefere gene aynısını yapacak.sizi tanıdığı için nasıl davranması gerektiğini biliyo.ilgiyi sizden bekliyo önce siz gelip barışın istiyo.Allah yardımcınız olsun en zor erkek tipidir.

Evlenmeden önce böyle değil miydi? Alıngan erkekle uğraşmak zordur, hiç cekemem Allah göstermesin

Konussan duzelmez ama azaltir belki anlatsan falan??

Son düzenleme:
Küsmek hadi neysede yatak ayırmakta neyin nesi ve evde yemek yememek ne alaka daha 1 yıllık evlisiniz şimdi böyle yaparsa 5-10 sene sonra ne yapacak bu adam bence konuşman gerekiyor. Ayrıca sormak istiyorum severekmi evlendiniz?

ay ilgilnme işte , herkes bunu diyor. ilgilenme.
yemeğini iki kişilk yap, arasıra bişey de: fatura geldi, anneme gidecgm vs gibi. yatağa da güzel giyin gir ama asla çağırma yanına.
başka da bişey deme . ne kötü ve hırslı ol ne de ilgili. nötr kal.
çocuk gibi sizi kendsne bağlamış istediğini yaptryr.

X