Sürekli 'sen ne istersen' 'nasıl istiyorsan' diyip duran erkek

6 aydır beraberiz. Çokta hoşlanıyorum. Ama sıktı artık sürekli bana sorması herşeyi. Ben istersem hergün görüşüyoruz nereye istersem gidiyoruz. Ama görüşmek istediğinde bile bunu soruş şekli ' bugün görüşmek ister misin?' , hiç demiyor ki ben seni görmek istiyorum özledim, şuraya gidelim, şunu yiyelim. Hep bana soruyor. Bi plan dahi zar zor yapıyoruz. Plan yapacakken en az üç seçenek koyuyor önüme, 'şuraya, şuraya ya da şuraya gidebiliriz. ya da istersen başka bir yere de gidebiliriz' diyor. Ben onun fikrini soruyorum 'o da olabilir, şu da olabilir, burada güzel olabilir, sen bilirsin' .........

Sevgi sözcükleri söyleyen, isteklerini belirten biri değil. Ben özledim seni görmek istiyorum diyorum. Karşılığında, istersen bugün görüşebiliriz, yada istersen yarın görüşebiliriz, çarşamba ve perşembe de boşum nasıl istersen.
Ne yani ne tip adamlar bunlar böyle anlamadım ki?

Artık bu kelimeyi duymaktan kusacağım.
Ama bu adam benim uzun zaman sonra bu kadar hoşlandığım tek adamdı.
Hem sinir oluyorum buna, hemde bazen düşünüyorum, sadece ben mi istiyorum onu? o beni istemiyor mu? ama o zaman niye böyle davransın.
Bir garip yaa, bana bi yardım edin böyle biri ile karşılaşanlar lütfen
Eeee bu benim eşim. Uzakdur 😠
Şaka şaka ama eşim de böyle. Bence fazla empatik ve hassas yani seni kırmaktan incitmekten senin hislaayacagin bir şey yapmaktan imtina ediyo. Toplum olarak böyle karsisindakine değer veren insanlara alışık olmadığımız için tuhaf geliyordur. 5 yıldır evliyim mutluyum bi kötü kırıcı söz duymadım. İstemeden incitti mi 5 dk olmadan durumu düzeltir yoksa uyku uyuyamaz. Hassas insanları size değer veren insanları incitmeyin. Bu konuyu onunla da konuşun lafı dolandırmadan ama kırıcı da olmadan

6 aydır beraberiz. Çokta hoşlanıyorum. Ama sıktı artık sürekli bana sorması herşeyi. Ben istersem hergün görüşüyoruz nereye istersem gidiyoruz. Ama görüşmek istediğinde bile bunu soruş şekli ' bugün görüşmek ister misin?' , hiç demiyor ki ben seni görmek istiyorum özledim, şuraya gidelim, şunu yiyelim. Hep bana soruyor. Bi plan dahi zar zor yapıyoruz. Plan yapacakken en az üç seçenek koyuyor önüme, 'şuraya, şuraya ya da şuraya gidebiliriz. ya da istersen başka bir yere de gidebiliriz' diyor. Ben onun fikrini soruyorum 'o da olabilir, şu da olabilir, burada güzel olabilir, sen bilirsin' .........

Sevgi sözcükleri söyleyen, isteklerini belirten biri değil. Ben özledim seni görmek istiyorum diyorum. Karşılığında, istersen bugün görüşebiliriz, yada istersen yarın görüşebiliriz, çarşamba ve perşembe de boşum nasıl istersen.
Ne yani ne tip adamlar bunlar böyle anlamadım ki?

Artık bu kelimeyi duymaktan kusacağım.
Ama bu adam benim uzun zaman sonra bu kadar hoşlandığım tek adamdı.
Hem sinir oluyorum buna, hemde bazen düşünüyorum, sadece ben mi istiyorum onu? o beni istemiyor mu? ama o zaman niye böyle davransın.
Bir garip yaa, bana bi yardım edin böyle biri ile karşılaşanlar lütfen
Özgüvensiz bi erkek canlandı kafamda. Özgüven problemi yaşıyor bence

Muhtemelen aileden ogrendigi bir seydir. Annesi Nasil biri? Cok mudaheleci ya da supheci biri mi? Belki cok fazla elestirildigi icin fikirlerini soylememeyi ogrenmis olabilir. Bence acik acik konusmayi dene Bakalim kendisi de farkinda mi
Bilmiyorum, annesi ile hiç tanışmadım. Çocukluğunu, anılarını ve ailesini çok anlatır aslında ama annesi ile ilişkisi nasıl henüz bir tespitte bulunamadım. Ama olabilirde, geçen bir sır anlattı, kardeşlerinden biri teyzesindenmiş🙊.. Bence annesi bu travma ile şüpheci ve müdehaleci %100 olmuştur

Eeee bu benim eşim. Uzakdur 😠
Şaka şaka ama eşim de böyle. Bence fazla empatik ve hassas yani seni kırmaktan incitmekten senin hislaayacagin bir şey yapmaktan imtina ediyo. Toplum olarak böyle karsisindakine değer veren insanlara alışık olmadığımız için tuhaf geliyordur. 5 yıldır evliyim mutluyum bi kötü kırıcı söz duymadım. İstemeden incitti mi 5 dk olmadan durumu düzeltir yoksa uyku uyuyamaz. Hassas insanları size değer veren insanları incitmeyin. Bu konuyu onunla da konuşun lafı dolandırmadan ama kırıcı da olmadan
Bende öyle, asla kırıcı değil. Hatta birşeye bozulduğumu hissettiği an hiç vakit kaybetmeden üstüme öyle bir düşüyorki.. Yorumlardan birinde anlatmıştım hatta, geçen yorgun olduğunu söyleyerek beni ekmişti. Ama gece uyanmış birsürü mesaj, ertesi gün birsürü mesaj panik halinde. Tamam dedim sakin ol bugün görüşürüz.
Ama çok pasif olması (belkide alışkın olmadığımdan bilmiyorum), bazen bana acaba istemiyor geçiştiriyor mu bu nedir, neden hep ben söylüyorum bazı şeyleri hissiyatı uyandırıyor bazen. Bazende sini yapıyo, çünkü düşünecek mecalim olmuyor herzaman

sanki beni anlatmışsınız.
Tam olarak erkek arkadaşınız ben ya :)

Bu kadar itici göründüğümü bilmiyordum.
Bilerek yapmıyorum ben. Sanki özledim görüşelim dersem onu çok sıkarım gibi geliyor. O yüzden hep ben de müsaitim istersen görüşebiliriz ya da yarın da olabilir sana hangisi uygunsa diyorum.
Bunu kesinlikle onu özlemediğim , sevmediğim için değil sıkmamak için yapıyorum.

Biraz biraz aşmaya çalışıyorum bunu. Erkek arkadaşım bazen hiç özledim demiyosun dediği için.
bir kaç kez özledim görüşelim dedim . Sanki baskıladım gibi hissettirdi. Sevmedim bu duyguyu.
Psikolojik bir şey galiba bu.

Sizi okuyunca kendimi gördüm. Belki erkek arkadaşınız da benim gibidir.
Ben de düzeltmeye çalışacağım.
Bence de ufak ufak aşın bunu.. Kibarlık, utangaçtık güzeldir ben severim ama aylar aylar boyunca, her sorumluluğu karşıya vermek biraz sıkıyor. Biraz atak olup sizinde ara sırada olsa bişey yapmanız güzel olur :)

Bende öyle, asla kırıcı değil. Hatta birşeye bozulduğumu hissettiği an hiç vakit kaybetmeden üstüme öyle bir düşüyorki.. Yorumlardan birinde anlatmıştım hatta, geçen yorgun olduğunu söyleyerek beni ekmişti. Ama gece uyanmış birsürü mesaj, ertesi gün birsürü mesaj panik halinde. Tamam dedim sakin ol bugün görüşürüz.
Ama çok pasif olması (belkide alışkın olmadığımdan bilmiyorum), bazen bana acaba istemiyor geçiştiriyor mu bu nedir, neden hep ben söylüyorum bazı şeyleri hissiyatı uyandırıyor bazen. Bazende sini yapıyo, çünkü düşünecek mecalim olmuyor herzaman
Sizi de anlıyorum ama valla 21. Yy piskopat olmayan incitmekten korkan birini bulmak çok zorw. Ben eşimle aşkla baslamamistım. Guvenilir ve ahlaklı olduğu için şans verdim evlendik 5. Yildayiz asla değişmedi olumsuz anlamda. Tabi sonradan aşık oldum. Güzel incitmeden sevmelere alışık değiliz

Bence de ufak ufak aşın bunu.. Kibarlık, utangaçtık güzeldir ben severim ama aylar aylar boyunca, her sorumluluğu karşıya vermek biraz sıkıyor. Biraz atak olup sizinde ara sırada olsa bişey yapmanız güzel olur :)

sizin konunuzdan sonra haftasonu özledim seni görüşelim dedim :)
Bana olumlu bir etkide bulundunuz valla teşekkür ederim.

Ben sizin arkadaşınızın da benim gibi olduğunu düşünüyorum . Bunu aşmak zor biraz , kendimden biliyorum :)
Umarım ufak ufak aşarsınız.

Kendi fikri yok gayet itici. Her zaman size bırakmamalı bazen siz de fikrinizi söylemek istemeyebilirsiniz.

Bence açık açık konuşun ilişki de sanki hep ben yapıcıyım deyin.
Senin hiç mi fikrin yok deyin sizi rahatsız ettiğini söyleyin bu durumun.
Belli ki karakteri böyle sizi seviyorsa düzeltmeye çalışacaktır.
Ama uyumlu biri anlattıklarınız dan belki sizi kaybetmekten korkuyordur.

Madem çekimser kalmasından muzdaripsin sen de onun gibi davran. Bir yere gidecekseniz mekan ismi önerme, saati ona bırak.

ya neden ilişkilerde açıkça konuşulmuyor bunlar anlamıyorum. açık açık iletişim kurup söylesene adama. mesajla falan söyleme ama o hatayı ben çok yaptım :KK70: al karşına yüz yüzeyken, güzel bir anınızda söyle. hep ben organize ediyorum, mekanı hep ben seçiyorum ama biraz da sen yap. ben senin seçtiğin mekanı denemek istiyorum, senin seçtiğin şarabı içmek istiyorum falan de. biraz da sen düşün, sen benim için ne plan yaparsın merak ediyorum seni daha yakından tanımak istiyorum de.

X