Sürekli taklit ediliyorum

Olderveolur000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2018
210
87
30
Merhaba görümcem tarafından sürekli taklit ediliyorum. Araba kullandım gitti ehliyet aldı araç kullanmaya başladı. Zayıfladım bende zayıflamaya başladım diyor. Değişik pastalar yapıyorum (onlar geleneksel şeyler yaparlar sadece) bir hafta sonra yapmış ballandıra ballandıra anlatıyor. Mesleğim var atama bekliyorum bende okumus olsaydım eşim üniversitede işe koyardı beni de diyor. böyle biseyle karşılaşmadım daha önce nasıl davranmam gerek yardımcı olur musunuz

Merhaba görümcem tarafından sürekli taklit ediliyorum. Araba kullandım gitti ehliyet aldı araç kullanmaya başladı. Zayıfladım bende zayıflamaya başladım diyor. Değişik pastalar yapıyorum (onlar geleneksel şeyler yaparlar sadece) bir hafta sonra yapmış ballandıra ballandıra anlatıyor. Mesleğim var atama bekliyorum bende okumus olsaydım eşim üniversitede işe koyardı beni de diyor. böyle biseyle karşılaşmadım daha önce nasıl davranmam gerek yardımcı olur musunuz
Sizi kıskanmış beğenmiş ki taklit ediyor. Bunun neresinde kötülük var ki🤷‍♀️ Bırakın ne yapıyorsa yapsın

Size bir hakareti oluyor mu? Sizi küçük düşürüyor mu? Yüzünüze karşı bir şey diyor mu? Bunlar yoksa sorun nedir? Ehliyet alsın, zayiflasin, ne güzel belki sizin bazı noktalarınızı örnek alıyordur. Neden bu durum sizi rahatsız etti?
Benim ailemde herkes kendi halindedir bu kadarını görmemiştim yaşayıp yorum yapabilecek varmı diye yazdım beni aşağıya çekmeye çalışıyorlar gibi geliyor sürekli çünkü bu kadar olmaz sadece bu yazdıklarımda değil

bir kadin bir baska kadina ilham oluyorsa bundan niye rahatsizlik duyar anlayamiyorum. Ne kadar guzel bi sey yapiyor, hevesleniyor ve bunu basariyor. Onu daha da destekleyin, okuusun calismasa bile ufku acilir, vizyonu gelisir sizi degil baskalarini taklit eder siz de kurtulursunuz ^^

Benim ailemde herkes kendi halindedir bu kadarını görmemiştim yaşayıp yorum yapabilecek varmı diye yazdım beni aşağıya çekmeye çalışıyorlar gibi geliyor sürekli çünkü bu kadar olmaz sadece bu yazdıklarımda değil
Aşağı çekmek bunun neresinde 🤦🏻‍♀️

Birraz orneklendirirseniz çözüm odaklı daha sağlıklı yorumlar gelir. Mesela sizi nasıl aşağıya çekmeye çalışıyorlar, ne yapıyorlar?

Nasıl aşağı çekilmek oluyor ki bu durum? Sizi kendinden üstte görüyor, oraya çıkmaya çalışıyor. Aşağı çekmeye çalıştığı yok.

İnsanlar beğendigini örnek alır .

Benim kv benim denedigim saks mavisi düşük bel kot pantolonun aynısını kabinde denemeye kalkmıştı .

Bunlar olağan sıradan şeyler.

Her kadın ehliyet alsın ne güzel.Kimi önce alır kimi sonra ne farkeder.

Kilo vermek insanı mutlu eden, özgüven arttıran ,başarma hissi veren bir durum.Benden önce benden sonra ne farkeder.

Bir kadın mutlu olsun ,kendini iyi hissetsin.Hele de bu eşimin kardeşi olsun.Mutlu insan çevresini de mutlu eder.

Ablan star bebeğim kompleksinizden vazgeçebilirsiniz.

X