Sürekli taklit ediliyorum

Merhaba görümcem tarafından sürekli taklit ediliyorum. Araba kullandım gitti ehliyet aldı araç kullanmaya başladı. Zayıfladım bende zayıflamaya başladım diyor. Değişik pastalar yapıyorum (onlar geleneksel şeyler yaparlar sadece) bir hafta sonra yapmış ballandıra ballandıra anlatıyor. Mesleğim var atama bekliyorum bende okumus olsaydım eşim üniversitede işe koyardı beni de diyor. böyle biseyle karşılaşmadım daha önce nasıl davranmam gerek yardımcı olur musunuz
Ne güzel işte ilham oluyorsun neden bu kadar rahatsız olunur anlamıyorum ben gurur duyardım kendimle karşımdakinede aferim derdim. O yetenekler bı bende yok sonuçta dimi

Üff herkes beni kıskanıyor, en birinci benim anlayışı
Niye sizi kıskansın, çok mu büyük şeyler bu yaptıklarınız, bir tek siz mi yapıyorsunuz ?
Pasta yapmak, araba kullanmak bu devirde hemen hemen her kadının zaten yapabildiği şeyler

Benim ailemde herkes kendi halindedir bu kadarını görmemiştim yaşayıp yorum yapabilecek varmı diye yazdım beni aşağıya çekmeye çalışıyorlar gibi geliyor sürekli çünkü bu kadar olmaz sadece bu yazdıklarımda değil
Asagilik kompleksi mi olustu sizde
Asagi cekiyor derken rencide ediyorlar mi
Kv benim kizim benim kizim diyor mu mesela

X