Sürtünme yoluyla kızlık zarı yırtılır mı ?

mermaidgls

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
11
-4
24
Sürütünme yoluyla kızlık zarı yırtılır mı? regl dönemindeyim benim 6 gün sürüyor bugun 5.günüm fakat erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla temasta bulundum kan geldi acaba reglin kanımı yoksa zar yırtılmış olabilir mi? Kızlık zarı kanının rengi nasıl olur ?

Zar 1,5 - 2 cm içerisinde. Sivri ve sert birşey girmediği sürece yırtılmaz. Gelen kan artık pis kandır. Zar rengi diye birşey yok, 0.3 mm kalınlığında et daha doğrusu deri parçası, ve onun içerisi kendi kanınla dolu, 1 tatlı kaşığı kadar miktarı da. Zaten ilişkiye girildiğinde yırtılsa onun acısını hissedersin.

Kızlık zarı okadar hassas ki; wc kagıdıyla silerken dahi yırtılabilir?, bilmiyormuydunuz?

Zarınınız yırtılıp yırtılmayacagı bukadar önemliyse, düşündürüyorsa kalkışnayın Bi işe.
burda o yazdığını ciddiye alıp konu açacak bir kitle var ,2 katlı tuvalet kağıdı kullandım kızlığım bozulur mu diye konular çıkıcak senin yüzünden hep :KK70: :KK70:

Sürütünme yoluyla kızlık zarı yırtılır mı? regl dönemindeyim benim 6 gün sürüyor bugun 5.günüm fakat erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla temasta bulundum kan geldi acaba reglin kanımı yoksa zar yırtılmış olabilir mi? Kızlık zarı kanının rengi nasıl olur ?
Aylardır böyle konular görüyorum yahu bu kadar takip korkuyorsanız surtunmeyin ayrıca kizlik.zari dediğimiz şey dışardan yirtilmaz 😤

Hahaha keşke sürtmeyle yırtılsa. Ben çok zorlandım birkaç damla değil baya çok kan geldi sızladı yandı acıdı üstüne 3 gün kanama oldu. Kızlık zarı öyle habersizce yırtılan bir şey değil hele üstünden asla yırtılmaz

X