Sürtünmeyle Hamile kalır mıyım?

xaijanir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
36
3
24
Merhaba. Bakireyim. Sevgilimle adet bitiminden 1 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Üzerime boşalmadı ama zevk suyu değdi. İnternette birsürü yazı gördüm zevk suyunun sperm içermesiyle ilgili. Hamile kalma ihtimalim var mıdır? Hemen 1 gün sonra korkudan ertesi gün hapı kullandım. Henüz reşit değiliz çok korkuyoruz. Sizce bu durumda hamile kalmış mıyımdır? Lütfen yardım edin yaşımız küçük kimseye anlatamıyoruz. Ailelerimiz öğrenirse çok kötü olur nolur yardım edin.

Canım aynı konuyu 1 saat önce de açmıştın. Aldığın cevaplar yeterli gelmedi mi? Çok sıkıntı ediyorsan gider kan testi verirsin... İkide bir aynı konuyu açmana gerek yok. Anladık biz seni.

Canım aynı konuyu 1 saat önce de açmıştın. Aldığın cevaplar yeterli gelmedi mi? Çok sıkıntı ediyorsan gider kan testi verirsin... İkide bir aynı konuyu açmana gerek yok. Anladık biz seni.
Kan testi yaptıracak yaşta değilim.

Bizim kocalar içimize dolu dolu boşalıyo hamile kalamıyoruz sen buraya gelmiş zevk suyundan bahsediyorsun. Al bi ertesi gün hapı kafandan at olsun bitsin
Ertesi gün hapı da kullandım ella ama buna rağmen İnternet'e hamile kalanları okudum, bakireyken zevk suyuyla sürtünerek hamile kalmak imkansız mı diyorsunuz yani?

Ertesi gün hapı da kullandım ella ama buna rağmen İnternet'e hamile kalanları okudum, bakireyken zevk suyuyla sürtünerek hamile kalmak imkansız mı diyorsunuz yani?

Daha ne cevap bekliyorsun. Ertesi gün hapı da almışsın. Adet tarihine 2 gün kala idrar testi yap.
Olur desek olmaz desek ne değişecek. Bir daha korunmadan bir şey yaşamazsınız.

madem yaşınız küçük, yaptığınız işin sorumluluğunu alacak durumda değilsiniz, ne halt yemeye yapıyorsunuz değil mi?
sürtünme ile hamile kalınmaz. ama mümkünse bir daha sürtünmeyin.
Çok haklısınız bu bize büyük bi ders oldu birdaha asla şu olaydan bi kurtulayım asla yapmam bu endişeyle yaşanmaz.

Offf offff. Yavrum derdiniz ne sizin bu yaşta? Kendini kullandırma kimseye. Bu yaşta gidip ders çalışın, gezin tozun. Eğlenin. Kendinizi geliştirin. Aklınızı başınıza alın. O Ella dediğin hapın sana, hormonlarına neler yaptığının farkında mısın? Şeker değil öyle her sürtünmede yutmaya kalkarsan ilerde çocuk çocuk diye ağlarsın bu forumlarda.

Offf offff. Yavrum derdiniz ne sizin bu yaşta? Kendini kullandırma kimseye. Bu yaşta gidip ders çalışın, gezin tozun. Eğlenin. Kendinizi geliştirin. Aklınızı başınıza alın. O Ella dediğin hapın sana, hormonlarına neler yaptığının farkında mısın? Şeker değil öyle her sürtünmede yutmaya kalkarsan ilerde çocuk çocuk diye ağlarsın bu forumlarda.
Cahillik ettik ikimizde büyük ders çıkardık, haklısınız, ilk ve sondu birdaha ne ilişki yaşarım ne de ella kullanırım.
Bir kere kullanmaktan zarar gelir mi

X