Süt sağma pompasi

Kkubra96

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
114
67
24
Mrb. Süt sağma pompası kullanıp memnun kalan oldumu hangi marka ıyi yazabilir misiniz

Derinvebebekleri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
479
558
28
Mochi diye bir pompa var portatif ve sütü ciddi oranda artırıyor arkadasimdan şahidim kullanici yorumları da iyi. Gebeysem bende alicam mutlaka araştır 😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 86 gün geçti.

Amazing_Queen

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2015
1.538
2.618
Mamajoo kullandım, kuzenim, kardeşim hepimiz de memnun kaldık.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 244 gün geçti.

ioanna

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2010
21
13
Mochi ve lansinoh 'un ayni formatta olan aparatı çok yararlı kullanışlı ama ne yazık ki pompa değiller, yani emzirirken boşta kalan memeyi uyararak süt topluyolar. Eğer gerçek anlamda süt sağmak gibi bi durum varsa.. işte bu benim gibi erken doğum yapmiş olmak olabilir ya da çalişan anne olmak gibi.. daha hızlı ve yoğun bi şekilde süt sağmak için elektrikli pompalar tek çare.. ben önce mamajoo'nun pompasini kullandim ama 3. Haftada mastit oldum hemşireler de hastane tipi pompa onerdiler. Medela kiraladık zaten 3 ay içinde bebeğim emmeyi ögrendi makineye gerek kalmadı. Yani en başta kiralaysaydim keşke demiştim o zaman ama mamajoo da kötü bi pompa değil. Ama en iyisi hastane tipi kiralamak bence..

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

amanoff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
343
427
30
Mamajoo tekli kullandım işnyerindeyken sağıyordum 5 dkda bi biberon çıkıyordu memnundum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 145 gün geçti.

Kkubra96

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
114
67
24
Baby plus çiftli elektrikli süt sağma makinesi var arkadaşlar bunu kullanan varmı nsl acaba 🤔

Kkubra96

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
114
67
24