Sütüm kesildi :( nasıl geri gelir ....

hazalada

YANLIZIM;ÇÜNKÜ SEN VARSIN
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
669
12
Merhaba arkadaşlar ... 5 aylık bebegim var bir haftadır ateş kusma vs derken iştahı kesilde hastanelerde geçti vaktimiz serumlarla... emmedigi içinde sütüm kesilde ... öncesindede ek gıdaya başladıgımz için reddediyordu... çogunlukla geceleri emiyordu... iki gündür sagıyorum 3 5 damla anca geliyor ... karışım bir bitki çayı aldım anne sütü için başka öneriniz var mı acaba artmasını saglayacak... çok üzülüyorum... ilk oglumu 2 sene emzirmiştim :KK43:

Merhaba arkadaşlar ... 5 aylık bebegim var bir haftadır ateş kusma vs derken iştahı kesilde hastanelerde geçti vaktimiz serumlarla... emmedigi içinde sütüm kesilde ... öncesindede ek gıdaya başladıgımz için reddediyordu... çogunlukla geceleri emiyordu... iki gündür sagıyorum 3 5 damla anca geliyor ... karışım bir bitki çayı aldım anne sütü için başka öneriniz var mı acaba artmasını saglayacak... çok üzülüyorum... ilk oglumu 2 sene emzirmiştim :KK43:
malt içeceği denediniz mi? bir de eczanelerde süt artırıcı bitkisel damla(galactago) var. ayranı çok tüketin. ilk bebeğimde uzun süren yüksek ateşten sütüm çok azalmıştı nerdeyse bitti gibi birşeydi; birkaç gün sonra düzeldi. İnşallah sizin de düzelir.

inşallah canım artık ne yol varsa hepsini deneyecegim sırayla pes etmiyecegim anne sütünün yerini hiç birşey dolduramaz bolken kıymetini bilmeyip sagıp sagıp attıklarıma yanıyorum neden saklamadım ki diye :KK43:

anne sutune en etken sudur gunde 3/4 lt tuketmelisin mutlaka..

walla denemediğim yol kalmadı, kızım 8 aylık emmediği için sadece 30 cc çıkıyor 1 günde :KK43::KK43:

Yahu lütfen bu süt satma süt alma meselesi bu kadar kolay olmamalı. Hiç bilmediğiniz süt kardeşleri olacak çocuğunuzun. Mama verin daha iyi.

Konu sahibi rezene çayı,papatya çayı,bol su. Umarım yararı olur.

Yahu lütfen bu süt satma süt alma meselesi bu kadar kolay olmamalı. Hiç bilmediğiniz süt kardeşleri olacak çocuğunuzun. Mama verin daha iyi.

Konu sahibi rezene çayı,papatya çayı,bol su. Umarım yararı olur.
Aynen hic mantikli degil bir de baskasini sutunu cocuguma vermek sacma geliyo. Mama verilir sonradan ek gidayla her turlu besini alir yavrucaklar.

Yani anne sütü verilir çocuğun bağışıklığı için ama ama anne sütünü satmak bana acımasızca geliyor :KK43::KK43:

Rezene almak için gittiğim aktardaki çalışanın önerisi ile nuturpy nin Milk tea çayını aldım ve ilk içtiğimde 10dk sonra göğüslerimin dolduğunu hissettim o kadar memnun kaldımki kızım 14aylık hala kullanıyorum. Mutlaka dene derim fiyatı çok yüksek değil denemekten hiç bişey kaybetmezsiniz

Eklentiler

• Screenshot_2016-01-25-03-53-47.png
    Screenshot_2016-01-25-03-53-47.png
    243 KB · Görüntüleme: 115
X