Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sütüm kesilecek üzülmekten😔

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Benimde sacim inan cok az dogumdan sonra bende oyle düsünmüstüm ama yerine geliyo yenileri hic uzulmeyin . Allah bagislasin bebeginizi saglikli buyutun
Çok seyrek önlerde acılmalar basladı. Hergünüm her saniyem sanki sadece sacım da beynim hicbirsey den zevk alamıyorum 😔 Allahım tüm kardeslerime yardım etsin bizlerede

folik asit sac dokulmelerini azaltiyor doktorunuza bi danisin isterseniz
Kullandığım bir vitamin var ve kan ilacı kullanırım ama bana ısın demiyor cocugun her yerinden kıl cıkıypr esim sorun etmiyor ama artık özgüvenim kalmadı

Benim de aynı dönemde dökülmüştü. Kan tahlili yaptırdım. Doktorum kanın var ama depolar boşalmış demişti. Sonra verdiği ilaçlarla dökülme durdu.
Benim dogumda kanamam oldu ondan dolayı 6. Aya kadar kan ilacı kullanıyorum

Kullandığım bir vitamin var ve kan ilacı kullanırım ama bana ısın demiyor cocugun her yerinden kıl cıkıypr esim sorun etmiyor ama artık özgüvenim kalmadı

ama zaten o aylarda saç dökülür

yani yeni bebeği olan tüm kadınların ortak sorunudur saç dökülmesi

aynen de böyle anlatırlar bebeğin her tarafından kıl çıkıyor diye

geçecek

bol protein tüketin tahlil yaptırın eksik varsa doktor takviye de verir zaten

ama o dökülenler çıkıyor

sağlıkla huzurla büyütün dert etmeyin saçları

5 aylık bebegim var arkadaslar. 3 aydan sonra feci derecede sacım dökülüyor. Kel kalmayı düsünmekten alıkoyamıyorum kendimi. Saçım zaten cok seyrek banyo zulüm oldu 😔😔Biseyler yapıpta kesin cözüm bulan yokmu lütfen yardım edin
Vitamin takviyesi

5 aylık bebegim var arkadaslar. 3 aydan sonra feci derecede sacım dökülüyor. Kel kalmayı düsünmekten alıkoyamıyorum kendimi. Saçım zaten cok seyrek banyo zulüm oldu 😔😔Biseyler yapıpta kesin cözüm bulan yokmu lütfen yardım edin
Ayy bunu kafaya takma bu normal. 6 ay sürecek hormonlarla ilgili.

Beni görseniz heryer saç topagıydı. Elimi saçıma götürmeye korkardım avuc dolusu gelirdi. Banyo zaten gider tıkanırdı. Eşim hatta başka bi hastalığın mı var niye bu kadar dökülüyo diye korkmuştu. Ama hepsi yerine geldi. Doğumdan sonra olan bişey bu kafanıza takmayın fazla. Sağlıklı beslenin düzenli dinlemeye çalışın zamanla düzeliyo

Demir ve b12 eksikliginiz vardir,birde emzirince tam olmustur

ama zaten o aylarda saç dökülür

yani yeni bebeği olan tüm kadınların ortak sorunudur saç dökülmesi

aynen de böyle anlatırlar bebeğin her tarafından kıl çıkıyor diye

geçecek

bol protein tüketin tahlil yaptırın eksik varsa doktor takviye de verir zaten

ama o dökülenler çıkıyor

sağlıkla huzurla büyütün dert etmeyin saçları
Cok sagolun Allah razı olsun. Doktora gidecegim insallah su durumlar biraz düzelse de tedirgin oluyorum salgından bebekte olunca

Mayonez ve yumurta maskesi!

Mutlaka dene pişman olmazsın.

Benim kızım iki yaşında geçer dedim ama iyice arttı, takipteyim

X