Suyu yani amniyon sıvısı hep az olanlar..

MeMyself

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2016
80
22
Merhabalar öncelikle Allah herkesin çocuğunu sağlıkla kucağına almayı ve analı babalı büyütmeyi nasip etsin. 24.haftamda amniyon sıvısının sınırın az üstünde olduğunu öğrendim 1 hafta içinde az da olsa artmış ama doktor benim gözümü çok korkuttu. Bu durum bebekte gelişme geriliği ve ciğerlerinin gelişmesini engellermiş. Günlerdir çok üzülüyorum. Suyu hep az olup sağlıklı doğum yapanlar var mı veya hala suyu az olup bebeği sağlıklı gelişen ???

Merhabalar öncelikle Allah herkesin çocuğunu sağlıkla kucağına almayı ve analı babalı büyütmeyi nasip etsin. 24.haftamda amniyon sıvısının sınırın az üstünde olduğunu öğrendim 1 hafta içinde az da olsa artmış ama doktor benim gözümü çok korkuttu. Bu durum bebekte gelişme geriliği ve ciğerlerinin gelişmesini engellermiş. Günlerdir çok üzülüyorum. Suyu hep az olup sağlıklı doğum yapanlar var mı veya hala suyu az olup bebeği sağlıklı gelişen ???
Üzülmeyin bol su için ve özellikle havuç yiyin havuç amniyon sıvıyı çok arttırıyor

merhabalar ben 26.haftadayım çok azmış suyu, ben de çok çok üzülüyorum. havuç suyu ve sporcu içeceği olan powerade iç dedi doktorum onları içiyorum ha bir de göksulu armudunu okudum biyerde her gün ondan yenecekmiş. sizde durum nedir ne durumda suyunuz? nolur iyi olsun bebeklerimiz suları iyi olsun gelişsinler ya

X