tahmin ettigim sey oldu...

Cansu000

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2020
256
81
23
Merhaba hanimlar
Bebegimle ilgili bir konu acmistim daha once gelismelerden haberdar olmak isteyenler için yaziyorum yine...
Doktora gittik konuyu anlattim doktora sizi nasil olur da universite yonlendirdi buraya orada tedavi etmeleri gerekirdi siz belki yanlis anlamissiniz dedi durumu izah ettim benim yapabilecegim bir sey yok ama bu cocugun nefes almasini engelleyen ciddi sorunlari var ve hemen mudahale edilmesi gerekiyor ben size yesil alan actim imkaniniz varsa kayseri erciyes universitesine goturun internetten nosunu bulup cocuk goğüs hastaliklari bolumune randevu alin dedi Ben zaten burdan gerekeni yaptim yesil alan acarak gerisi size kalmis dedi 😔😔

Allah şifa versin tez zamanda şifa bulsun bebeğin inşallah. Mesajınızı görür görmez araştırdım çocuğu hasta olan anneler için misaifrhane imkanı varmış erciyes üniversitesi hastanesinde. Çocuk hastanesinin hemen yanındaymış. Yani eşin yine engel olmaya çalışırsa diye kalacak yer imkanı olduğunu söyleyebilirsin. Yorumlar da oldukça iyi görünüor. Google'dan bulduğum numarayı da ekliyorum bilgi alabilmen için.
Melikgazi Sağlık vakfı A. karamancı misafirhnesi (0352) 341 13 05

bak yorumlar da burada

Allah şifa versin, kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah.
Eşi inanmayan üyesiniz değil mi?
Eşiniz destek mi artık?
Hayir benimle geldi doktoru duydun dimi dedigimde gelrcek ay tagillari satarim oyle gideriz diyor bende Ben giderim dedim aha yol orda neyle gideceksen umrumda degil dedi

Allah şifa versin tez zamanda şifa bulsun bebeğin inşallah. Mesajınızı görür görmez araştırdım çocuğu hasta olan anneler için misaifrhane imkanı varmış erciyes üniversitesi hastanesinde. Çocuk hastanesinin hemen yanındaymış. Yani eşin yine engel olmaya çalışırsa diye kalacak yer imkanı olduğunu söyleyebilirsin. Yorumlar da oldukça iyi görünüor. Google'dan bulduğum numarayı da ekliyorum bilgi alabilmen için.
Melikgazi Sağlık vakfı A. karamancı misafirhnesi (0352) 341 13 05

bak yorumlar da burada

Çok tesekkur ederim 🖤🖤🖤

Hayir benimle geldi doktoru duydun dimi dedigimde gelrcek ay tagillari satarim oyle gideriz diyor bende Ben giderim dedim aha yol orda neyle gideceksen umrumda degil dedi
Üniversite hastanesinde ne masrafınız olacak ki. En fazla yol masrafı olur. Çok geçmiş olsun

X