Takı Düğünde mi Takılır Nikahta mı?

mrsspy

Davşan Annesi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
814
1.305
Merhaba Hanımlar;

Yarın yakın arkadaşımın nikahı var nikah dairesinde düğünüde ayın 30’unda. Daha önce hiç bu şekilde nikah ayrı düğün ayrı bir evliliğe şahit olmadım.

Sizce takıları nikahta mı takılır düğünde mi?

Not: Düğünü Kuran’lı ve kadın erkek ayrı olacakmış bende soramadım takıyı ne zaman yapacaksınız diye.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :KK200:

Edit: Teşekkür ederim hepinizee sabah erkenden alıcam yanımda bulunsun

Son düzenleme:
Ikisinde de takabilirsin, birine gelemeyecekler olabilir diye ikisinde de taki toreni olur bence.

Nikahta takı takıldığını hiç görmedim. Düğünde takmanız daha mantıklı gibi geldi bana. Ama siz bilirsiniz. Nihayetinde aynı yere gidecek, ikisinde de olur.

Merhaba Hanımlar;

Yarın yakın arkadaşımın nikahı var nikah dairesinde düğünüde ayın 30’unda. Daha önce hiç bu şekilde nikah ayrı düğün ayrı bir evliliğe şahit olmadım.

Sizce takıları nikahta mı takılır düğünde mi?

Not: Düğünü Kuran’lı ve kadın erkek ayrı olacakmış bende soramadım takıyı ne zaman yapacaksınız diye.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :KK200:
Düğünde takın,sonuçta düğün de takı merasi mi yapılır,ha düğüne gitmeyi düşünmüyorsanız nikahta takarsınız.

Ayrıyeten düğünü olacaksa düğünde takı takılir düğunden önce yapılan nikahlarda zaten en yakin akraba ve arkadaslar dışında kimse olmaz o yüzden nikahlar hafta içi olur zaten

X