Takı meselesi

Stardust-Boo

Move on honey ;)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
837
1.444
tekrar cevaplar gelmiş. şöyle ki annemle konuşup konuyu tatlıya bağladık, kafamda tabi ki soru işaretleri kaldı ve o şekilde olmuş olması hiç hoş olmadı ama ailemin destek olmaya devam etmesi, eşimin benden daha anlayışlı olması ve babamın yanımızda olduğunu görmemiz ve konununda kendi özünde acayip can sıkıcı bir konu olması nedeniyle konuyu kapattım. annem ne geldiyse verdiğini söyledi, böyle yapmama çok üzüldüğünü söyledi, ben de yeterince uzadı zaten, paylaşmak, detaylıca konuşmak isteyen konuşurdu şimdiye kadar deyip kapattım konuyu. böyle bir şey yaşamış olmam çok üzdü beni, bir çok şeyi sorgulattı açıkçası, ders de aldım tabi bu olaydan kendimce ve geride bıraktım.

yorumlarınız için teşekkürler.

yepisyeni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2018
628
1.543
O kadar ısrarcı olamam, onlarında emeği çok, ama artık ekstra bir şey istediklerinde 2 kez düşünürüm, daha uzak dururum mecburen.
Şaka mı bu? Emeği olan tek onlar mı? Kayınvalide de gelsin elinizden alsın gitsin madem, olur mu öyle şey?
Anneniz usta bir manipülatör ve üzgünüm ama çok kötü bir insan. Sizi de zerre kadar düşünmüyor. Ince hesap yapan biri olarak gosterdi beni demişsiniz, ince hesap yapacaksınız tabi. Bu takı size hayatınızı kurarken faydası olsun diye takılıyor. Sizin paranız. Peşine düşmeyip ne yapacaksınız? Allah yardımcınız olsun, bu iş kavgasız çözülmez. Şeytan diyor ver polise görsün gününü. Kimsenin söylemeye dili varmaz ama yaptığı hırsızlık.

pelinmenguc

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
123
55
28
ben doğru mu anladım anneniz size takılan altınlara el mi koydu?
ve burada altınları vermelisiniz gibi diyen bir kaç kişi var hayret ediyorum! pes doğrusu

Balbocegi_99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2017
68
58
Geçmiş olsun. Öncelikle annenizin yaptığını burda bir oğlan annesi yani kayınvalide yapsaydı herkes topa tutmuştu maşallah sizin kendi anneniz kayınvalide aratmamis. Babanızın tavrı da annenizin tavri da çok yanlış ve ayıp. Bence üstüne gidin konunun kocam soruyor arada kalıyorum vs. Deyin. Yani küçük 3-4 parça gram çeyrek bir şey olsa hadi neyse de tam altın bilezikler vs epey bir şey tutar. Yarın öbür gün eşiniz de lafını yapar, eşinizin ailesi de. Çok zaman geçmeden bu konuyu çözün başınız ağrır.