Takıntılı, erkeği sıkan tipler hakkında

:KK70: yoruma bayıldım :-D kızın yerinde olsam düğünde de gostermem :KK70: zaten sizin herşeyi anlatan bir erkek kızdan uzak olsun. Kuzenine ne anlatiyorsun. Ha anlatmadi da ggözlemleri ile böyle konuşuyorsa o ayri bir soru işareti.
Herkesin hayatına kimse karışamaz :KK70: :-D

Yok yok dugunde cagirir gerim gerim gerinir ohh kaptim kuzenini sagdan soldan 60-70-80-90 yapar :)

Bukadar detay biliyosa anlatmistir bosbogaz anlattigin konuya bak anlattigin kisiye bak. Cok yanlis yapmis bukadarin da cok bos vakti var kuzeninin gelecegi icin endiseleniyo

Yok yok dugunde cagirir gerim gerim gerinir ohh kaptim kuzenini sagdan soldan 60-70-80-90 yapar :)

Bukadar detay biliyosa anlatmistir bosbogaz anlattigin konuya bak anlattigin kisiye bak. Cok yanlis yapmis bukadarin da cok bos vakti var kuzeninin gelecegi icin endiseleniyo

:-D gece gece kkoptum ya çağırmak mantıklı. :KK70: düğünde de hayırlısıyla bi altin takarsiniz. Ama kizin akli varsa evlenmez böyle adamla. Kuzeni bulur ona hayırlı ailelerine uygun birini işinin adı ne :KK70:

Kız normal olmayabilir.
Ama özelini her ayrıntısına kadar anlatan erkek kuzeniniz de pek normal sayılmaz.
Ve buna ailecek karışılması da...

Kuzenin çok sosyal biriyse, kızında kendisine uygun olup olmadığını pekala bilir. Sizden mi yardım istiyor?
Ki böyle bir talebi varsa ben kıza üzüldüm açıkçası.

Kuzenin çok sosyal biriyse, kızında kendisine uygun olup olmadığını pekala bilir. Sizden mi yardım istiyor?
Ki böyle bir talebi varsa ben kıza üzüldüm açıkçası.

Fikrini paylasti dogrusu.. yardim degil ama dusuncelerini soyledi kiza karsi arti eksisiyle

zorla mı sevgili kalıyo kuzenin. beğenmiyosa ayrılsın. sen niye gerildin. çok saçma yani.

Anlaşılan aile meclisini toplayacaksınız oylama olacak bu kızla evlensin mi evlenmesin mi diye, siz de oyunuzu ne yönde beyan edeceğinize karar verebilmek için fikir alıyorsunuz...
Size ne?

Siz kuzeninizin kız arkadaşını neden kiskaniyorsunuz sizce ve bir erkeğin gelip bunları anlatması normal mi sizce? Tabii bir de şu var ;bu kuzen evlenince yandı sizden!

Bem kuzenimin sevgilisi var mı yok mu onu bile bilmem. Maşallah siz de baya işin içine girmişsiniz. Umarım kız aptallık edip de evlenmez çocukla.

kuzen bey düşünemiyor herhalde bu kadar taktığınıza göre.
çok sıkıldıysa ilişkisine kendisi son verir kendisinin başladığı gibi...

ayrıca kuzenlerin ilişkisinden size ne... benimde ilk nişanlandığımız dönemde görümcemden çekmediğimi kuzeninden çekecektim de nişanlım engel olmuştu.
kıskanmayın bırakın herkesin kendi ikili ilişkisi.

Onların özel hayatı sizi ilgilendirmez. Anlaşamazlarsa ayrılırlar tasası neden size düştü ki anlayamadım. Ayrıca bu kadar detayı kuzeniniz neden anlatıyor size? kuzeniniz eski çıktıklarını neden anlatmış kıza onu da anlamadım.

Ayrıca benimde sevgilim 10 dk oturmayla kız arkadaşımın numarasını alsa bende bozulurdum ne alaka diye aynı sektörde olmaları numara almalarını gerektirmez. Anlaşamıyorlarsa ayrılırlar zaten size düşmez yorum yapmak bize danışsan ne olacak ayrılmalarını mı sağlayacaksın?

X