TAKMA TIRNAKLARIM ELLERİMİ MAHVETTİ!! ;(

jigokushoujo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
1
1
20

Tırnaklarımı hep kısa kullanıyorum bu yüzden uzun, bakımlı tırnaklara hep özenmişimdir. Geçen hafta bir değişiklik yapmak için kendime uzun takma tırnaklar aldım ve heyecanla hemen yapıştırdım tabi. Ama uzun tırnak kullanımı zor olduğu için ve tırnaklarımı yapıştırdığım yapıştırıcı tırnaklarımı tam tutmayıp, her dakika düştüğü için ben de sıkılıp çıkardım. Aradan üç dört gün geçti, ben kendi tırnaklarım ile devam ediyorum, takma tırnaklarım yok... Sabah uyandım ve birde ne göreyim?! TIRNAKLARIM VE PARMAK UÇLARIM ADETA BALON OLMUŞ! Öyle pembe olup şiştiler ki anlatamam! :KK43:(( İnternette kısa bir araştırma yaptım ve bunun dolama olduğunu öğrendim. Ve bunu yapanda takma tırnaklarımmış! Keşke kullanmasaydım diyorum her gün... Kızlar bilip bilmedik yerden sakın benim gibi takma tırnak almayın ve ucuz yapıştırıcı kullanmayın sonra başınıza bunlar gelir. Şimdi antibiyotik alıyorum ve en kısa sürede doktora gideceğim. Sizi uyarıyorum takma tırnak kullanırken iki kere düşünün. :KK43: Ben de bundan sonra tırnak hayalimi rafa kaldırdım. :'(

X