Talip çok ama adam yok.

Boşanmış kadınları cinsellik olarak gören iğrenç bir kitle var. Siz onlara denk gelmişsiniz, kaldı ki zaten ortada bir şey yokken kalkıp herkese biz xle konuşuyoruz diyecek haliniz yok. O kişi bence aynı çevreden başkalarına da aynı şekilde yaklaştığı için kimsenin bilmesini istememiş. Cinsellik yaşamak ve bundan zevk almak çok normal doğal bir şey evli, boşanmış ya da bekar olmanız önemli değil. Ama siz kendinize cinsellik ayıp bir şey diye kodlamissiniz. Duygusal anlamda ilişki istiyorsanız taraflar birbirini tanır beğenir duygusal bir şey paylaşır sonra cinsellik konuları konuşulur ki o da öyle pat diye konuşulmaz bana itici geliyor an gelir yaşarsın bir şeyler. Cinsellik istiyor diye birini suçlamak hata bence

Son düzenleme:
Bosanmis
Kadin acik kapi oluyo bazilarina gore.. seni cinsellik icin isteyebilirler.. ha karsilikli riza varsa kullanma degildir diyenler olur.. ok ama konu o degil.. turkiyede kadina bakilan gozler oyle genel anlamda.. ama adam hirs ypiyo demek asik olsaniz ve beraber olsaniz hirsi gececek ve hevesi gececek.. yaw beraberlikler boyle mi
Olmali? Evlilik neden dusunmuyorsun mesela? Bekarlarin boyle demesi moda biraz kendini savunmasi tamam dogru cunku buna mecbur birakiyor cevre.. hele birde evlenip bosandiysan.. bu imza olayina milletce cok
Takildigimizi dusunuyorum
Dogrusu.. ama neyse.. zamani gelirse karsidaki zaten seni evlilige ikna edecek hatta ikna olman gerekmeyecek cunku sende isteyeceksin..zorladikca kacar senden

Merhaba hanımlar,
Yaklaşık bir sene önce çok rezil bir şekilde boşandım.Eski kocam başkasına aşık oldu malını mülkünü bırakıp defoldu. Zaten cok kötü ve sorunlu bir evliliğimiz vardı asla değer görmediğim hep son plânda olduğum sevilip sayilmadigim ailesi ve kendisi tarafından ekonomik ve psikolojik şiddete uğradığım bir evlilikti.O zamanlar uzulsem de su an utanmasam iyi ki aldatmis diyecegim cunku baska turlu ben ondan ve ailesinden kurtulmaya cesaret edemezdim.Uzunca bir süre "hepinizden tiskiniyirum" modunda gezsem de ben de birine ihtiyaç duymaya başladım.Sevip sevilmeyeli cook uzun zaman oldu kalbimin yerini unuttum😞Bu süreçte karşıma birçok kişi çıktı.Direkt gelip söyleyen ya da birilerinden haber gönderenler oldu ama süreç hep aynı ilerledi.Normal bir şekilde konuşurken daha ortada flortlesme bile yokken yani tanışma aşamasında erkekler çok ilginç bir şekilde cinsellik konuşmaya çalışıyor.Tabi yüz bulamadıkları için ilerleyemiyorlar ama yok"Keske yanımda uyusan seni kucağıma alsam" vs.Baslarda salak gibi konuşarak değiştirmeye çalışıyordum artik bir kerede anlamazsa engeli basıyorum.
Her neyse bunların arasında benim de gönlümün kaydığı biri oldu aynı okulda çalışıyoruz benden 3 yaş küçük ve daha önce hiç evlenmemiş.Enerjisi epey yüksek onun da ilgisinin olduğunu ilk haftadan anladım zaten.Her neyse beni sosyal medyadan ekledi watsapp derken biz baya konuştuk.Konusurken konu yemeğe geldi ben de sende yiyip yiyip kilo almayan bir tıp var dedim.Yok ya kilom var dedi.1.5 iskenderi yersin yiyemezsin mevzunundan bana birden dönüp konuştuklarımız aramızda kalsın kimse bilmesin, dedi.Ben de zaten ne var ki konuştuklarımizda biri bilsin dedim.Işte birbirimize yanlış şeyler hissedersek hoş olmaz orası iş yeri engel olmayabiliriz kendimize dedi.Bende de eski eşten kaynaklı pısırık arkamda durmayan erkekten nefret ederim.O an birden soğuma geldi kendimi geri çektim bir süre sonra da açık açık durumu anlatıp konuşmaya devam ettiremeyecegimi söyledim.Boyle deyince de kıymete bindim tabi.Hala derdinin ne olduğunu anlayamadım ama.Bana karşına iyi biri çıkarsa tekrar evlenir misin dedi.Ben de düşünmediğimi söyledim bundan kaynaklı mi bilmiyorum ama konuyu değişik yerlere çekti.Bana karşı fiziksel çekim hissettin mi?Yanında uyumami istedin mi?gibi şeyler sordu ben de hayır dedim ikisine de.Bana hırs yaptiriyorsun çok güzelsin reddedince daha çok hırslanıyorum yapma dedi.Ben de taktik gibi bir amacim olmadığını bir gün ona karşı öyle bir şey hissedersem söyleyeceğimi söyledim.Cok bozuldu.Samimiyeti keselim o zaman burada dedi.Cunku birbirimizi gördükçe ve konuştukça ben dayanamayacağım seni de kendimi de bu durumdan korumak istiyorum dedi.Kimse bilmesin deme sebebi de okuldakiler onun benden faydalanacağını dusunurmus(!) Ben de bunlar onların değil senin fikrin olmasın dedim.Aklinda böyle yer etmek istemiyorum faydalanacak olsam muhabbeti burada kesmezdim dedi ve o şekilde bitti.
Amacı cinsellik miydi aynı işyerinde olduğumuz için veya benim tavrimdan dolayı böyle bir şey yapamayacağını anladı mi ne oldu bilmiyorum.
Sadece bu sektörden çok uzak kaldim😁Artık işler böyle mi yürüyor? Ukalalik olarak algılamayın ama standartın bir tik üstü güzel sayılırım.Yani yolda yürürken bile gözlerin bana döndüğünü hissedebiliyorum ama kesinlikle duruşu olan biri olduğumu düşünüyorum.Yani herkesle hemen samimi oluveren her lafı söyleyip her lafı kaldırabilecek bir insan değilim.Bunlar nereden buluyorlar bu cesareti? Yoksa boşanmış bir kadın olduğum için bedel ödemeden bir şeyler yaşayabilecekleri biri olarak mi görüyorlar? Bu zamana kadar çoğu hiç evlenmemiş insanlardı boşanmış biriyle görüşsem böyle olmazdı diyorum bazen.Duygusal olarak birine çok ihtiyaç duyarken onların daha ben bir şey hissedemeden konuyu buraya getirmeleri beni soğutuyor.Birine rahatsız olduğumu söyleyince imamla konuş dedi hatta😡Bunlar bosanmis kadin olmanin bedeli mi yoksa karsima boyleleri mi çıkmış hep?
En son arkadaşıma iliskimizi çalıştığımız ortamda kimse bilmesin diyen erkek arkadaşının,arkadaşımın is yerindeki kiz arkadaşıyla ilişkisi cikti😁Ikisine de ilişkimizi kimse bilmesin ben seni düşünüyorum is yerinde adın çıkmasın demiş iki safım da inanmış😁Bu çocuk da iş yerinden başkalarına da yürüyorsa x le birlikte demesinler diye önceden yol yapmış.Ayrica muhabbeti kesmesinin nedeni de seninle sadece cinsellik düşünmesi ve karşılık bulamaması.Sen azıcık o konulara girseydin,bir ışık görseydi sende devam edecekti ama baktı ki boşa kürek çekecek hemen duygusal sebepler ileri sürerek noktalamış.Senin için en hayırlısı olmuş demekki gerçekten duruşu olan birisin ki muhabbeti ilerletememis

En son arkadaşıma iliskimizi çalıştığımız ortamda kimse bilmesin diyen erkek arkadaşının,arkadaşımın is yerindeki kiz arkadaşıyla ilişkisi cikti😁Ikisine de ilişkimizi kimse bilmesin ben seni düşünüyorum is yerinde adın çıkmasın demiş iki safım da inanmış😁Bu çocuk da iş yerinden başkalarına da yürüyorsa x le birlikte demesinler diye önceden yol yapmış.Ayrica muhabbeti kesmesinin nedeni de seninle sadece cinsellik düşünmesi ve karşılık bulamaması.Sen azıcık o konulara girseydin,bir ışık görseydi sende devam edecekti ama baktı ki boşa kürek çekecek hemen duygusal sebepler ileri sürerek noktalamış.Senin için en hayırlısı olmuş demekki gerçekten duruşu olan birisin ki muhabbeti ilerletememis
Konunun devamını getirmedim🤭Bu pislikte aynı sebepten yapmış hatta ben başkasından şüpheleniyordum ama baktım kız sürekli köpek çekiyor bu değil dedim ama sonunda buldum kim olduğunu bu gerzek bana yine yazmaya başlamıştı ben de hayırdır x hocayla ayrıldınız mi yoksa tekrar yazıyorsun dedim.Klasik erkek ne alakası var yalan iftira seni kim gazladi😆Ne salaklar ya cin olmadan şeytan carpacaklar ben de emin misin x hocaya sorarım ama dedim asla git sor demedi ben mesaj atıp sordum ama o da sizden önce kahve içmeye çağırmıştı dedi ama yalan çünkü aynı anda çevrim içi olup duruyorlardi salak değilim adı çıkmasın diye yaptı muhtemelen yazık o da benim gibi boşanmıştı yalan söylemesine pek kizamadim.Diger salak da tehditvari inşallah bana atılan iftira sana da atılmaz dedi.Ben de kimse bana böyle imada bulunamaz çünkü ben duruşu olan biriyim olursa da onu herkesin içinde konuşturur doğruyu ortaya çıkarırım dedim.Yok benim çocuğum olduğu için kimse duymasin demiş beni düşünmüş bidi bidi🤣Sonra diğer hoca da postayı koydu kaldı bir sy gibi hâlâ mesaj atar bana iftira atildi vs diye😆cevap vermiyorum çok rahatsız ederse mudurme bildirmeyi düşünüyorum hatta

Evlenmeyi düşünmediğimi açık açık söylüyorum ondan mi oluyor acaba
Neden söylüyorsun ki bunu
Evlenmek istiyorsun bence
Ki bu doğal birşey
Tabiki hayatını tekrar kurmak istersin
Bence karşına çıkan insanlara bunu söyle
Giden gider
Seni gerçekten isteyen de kalır senle

Evlenmeyi düşünmediğimi açık açık söylüyorum ondan mi oluyor acaba
Bence bu yüzden olabilir. Tabiki bu bir mazeret olamaz asla ama Türkiye'miz böyle yetişen zihniyette ki insanlarla dolu. Evlenme niyetin yoksa, sevgili arıyorsan hemde boşanmış kadın ee iste o yolun yolcusu hemde güzelmiş madem bulmuşken faydalanayim diyorlar. Bence siz evlenm deeyi düşünmüyorum yerine tanıdıktan sonra karar vereceğim uzun süre tanımam lazım deyin bu ülkede aşırı dürüst olmaya gelmez.. sırf bakire olmadığı için ömür boyu psikolojik şiddet gören veya görmek istemediği için bekaretini diktiren kadınlarla dolu

Bence bu yüzden olabilir. Tabiki bu bir mazeret olamaz asla ama Türkiye'miz böyle yetişen zihniyette ki insanlarla dolu. Evlenme niyetin yoksa, sevgili arıyorsan hemde boşanmış kadın ee iste o yolun yolcusu hemde güzelmiş madem bulmuşken faydalanayim diyorlar. Bence siz evlenm deeyi düşünmüyorum yerine tanıdıktan sonra karar vereceğim uzun süre tanımam lazım deyin bu ülkede aşırı dürüst olmaya gelmez.. sırf bakire olmadığı için ömür boyu psikolojik şiddet gören veya görmek istemediği için bekaretini diktiren kadınlarla dolu
Yukarıda olayı anlattım benim böyle demekle hiçbir alakası yok

Yukarıda olayı anlattım benim böyle demekle hiçbir alakası yok
O olay özelinde değil sorunuza cvp olarak yazdım genelde cinselliğe getiriyorlar konuyu hemen demişsiniz ya

Konunun devamını getirmedim🤭Bu pislikte aynı sebepten yapmış hatta ben başkasından şüpheleniyordum ama baktım kız sürekli köpek çekiyor bu değil dedim ama sonunda buldum kim olduğunu bu gerzek bana yine yazmaya başlamıştı ben de hayırdır x hocayla ayrıldınız mi yoksa tekrar yazıyorsun dedim.Klasik erkek ne alakası var yalan iftira seni kim gazladi😆Ne salaklar ya cin olmadan şeytan carpacaklar ben de emin misin x hocaya sorarım ama dedim asla git sor demedi ben mesaj atıp sordum ama o da sizden önce kahve içmeye çağırmıştı dedi ama yalan çünkü aynı anda çevrim içi olup duruyorlardi salak değilim adı çıkmasın diye yaptı muhtemelen yazık o da benim gibi boşanmıştı yalan söylemesine pek kizamadim.Diger salak da tehditvari inşallah bana atılan iftira sana da atılmaz dedi.Ben de kimse bana böyle imada bulunamaz çünkü ben duruşu olan biriyim olursa da onu herkesin içinde konuşturur doğruyu ortaya çıkarırım dedim.Yok benim çocuğum olduğu için kimse duymasin demiş beni düşünmüş bidi bidi🤣Sonra diğer hoca da postayı koydu kaldı bir sy gibi hâlâ mesaj atar bana iftira atildi vs diye😆cevap vermiyorum çok rahatsız ederse mudurme bildirmeyi düşünüyorum hatta
Hah bak işte tam tahmin ettigim gibi 😁 Erkekler tam tersi ilan eder ki başka yazılacak biri varsa yazilmasin bunun niyeti belliymis o kadın da saf onu düşünüyor sanıyor.Demekki dul bayanları özellikle seçiyor karaktersiz herif.Basinda farketmene sevindim canim Allah böyle zihniyeti bozuklardan korusun☺

Hah bak işte tam tahmin ettigim gibi 😁 Erkekler tam tersi ilan eder ki başka yazılacak biri varsa yazilmasin bunun niyeti belliymis o kadın da saf onu düşünüyor sanıyor.Demekki dul bayanları özellikle seçiyor karaktersiz herif.Basinda farketmene sevindim canim Allah böyle zihniyeti bozuklardan korusun☺
Çok salaklar bence ya kadınları salak yerine koydukları için iki kere salaklar o cümlesi zaten her şeyi açıklıyor ama kim olduğunu bulmam uzun sürdü🤭

X