Tam üç bardak kahveyi içince :(

Shanna

Bana yeni düşmanlar lazım , eskileri hayranım oldu
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
5.187
3.410
Kızlar merhaba.. Ben bugün sık sık tam 3 bardak kahve içtim. Düşünemedim bi sorun olacağını ne bileyim :/ Şimdi hiç iyi değilim sanki ellerim, vücudum titriyor, gerginim bağırıp çağırasım var, elimi kaldıracak halim yok :/ Benim gibi çok içip bu sorunları yaşayan oldu mu ? Ne yapmam gerek geçmesi için :26: Uyuyabileceğimi de hiç sanmıyorum off ne diye o kadar içtim ki :/ Teyzem yaptı ben içtim, arkadaş yaptı içtim sanki hayatımda kahve görmedim :KK43: Çok büyük dert değil ama nasıl iyi olurum ? Önerilerinizi bekliyorum :KK43:

dün bende öyleydim 2 finca türk kahvesi içmiştim ve uyksuzdum bayılmamak için zor direndim valla tansiyon düşüklüğü olmuştur tuzlu bı ayran seni kendine getirir diye düşünüyorum yanı bana iyi geldi:26:

demekki bünyeden bünyeye değişiyor. ben de günde abartısız 2 fincan türk kahvesi, 3 fincan nescafe içmezsem elim ayağım titriyor. yapman gereken tek şey, süt içmek, içemiyorsan yoğurt ye, rahat uyumanı sağlar, mideni dinlendirir.

dün bende öyleydim 2 finca türk kahvesi içmiştim ve uyksuzdum bayılmamak için zor direndim valla tansiyon düşüklüğü olmuştur tuzlu bı ayran seni kendine getirir diye düşünüyorum yanı bana iyi geldi:26:

Gerçekten kötü bişeymiş ya hayatımda ilk defa böyle oldum :KK43: Tansiyonum düşmüş olabilir dediğin gibi eğer bişeyler yapmazsam sabahı böyle titreye titreye yaparım valla :KK43: Tuzlu ayran iyi fikir onu yaparım çok sağol :KK54:

Aksine kahve tansiyonu yükseltir canım
Bir daha kahveyi fazla kaçırırsan sakın tuzlu ayran içme

Ilık süt kafeini kırar, onun için dedim , bende sevmem sütü ama şu durumda işe yarar

demekki bünyeden bünyeye değişiyor. ben de günde abartısız 2 fincan türk kahvesi, 3 fincan nescafe içmezsem elim ayağım titriyor. yapman gereken tek şey, süt içmek, içemiyorsan yoğurt ye, rahat uyumanı sağlar, mideni dinlendirir.

Aslında bünyem sağlamdır ama 3 bardak bi de aç karnına sanırım ağır geldi :KK43: Bi kaç gündür yemek pek yediğim söylenemez bunun da etkisi olmuştur :/ Demek ki en iyi gelen süt ve süt ürünleri iyi oldu aklımda bulunur hep :KK31:

Ilık süt kafeini kırar, onun için dedim , bende sevmem sütü ama şu durumda işe yarar

hımm anladım bilmiyordum öğrenmiş oldum yanlız tuzlu ayran iyi geldi bana bi anda gözüm acıldı ama böyle bi durumda içmeyım bidaha:KK42:

Hadi ya daha mı kötü olurum :26: Peki yoğurt yesem ? İyi gelir mi gelmez diyosan artık mecbur sütü içicem :KK43:

aslında dokunacak kadar çok değil ama açlıktan ve üst üste içtiyseniz ondan olmuştur. süt iyi fikir.
konuyla alaksı yok ama, kahve içtikten sonraki ilk 1 saat içinde benim çılgın gibi tuvaletim gelir:KK53:
bir saatte 2-3 kez tuvalete giderim.
o yüzden dışarda değil evde içerim:KK53:
iyi bir idrar söktürücü:KK33:

aslında dokunacak kadar çok değil ama açlıktan ve üst üste içtiyseniz ondan olmuştur. süt iyi fikir.
konuyla alaksı yok ama, kahve içtikten sonraki ilk 1 saat içinde benim çılgın gibi tuvaletim gelir:KK53:
bir saatte 2-3 kez tuvalete giderim.
o yüzden dışarda değil evde içerim:KK53:
iyi bir idrar söktürücü:KK33:

Aynen aç karnına ve nerdeyse 1 saat arayla içtim :KK43: Ben de kaçıncıya gidiyorum koca akşamdır :KK17:
Yalnız evde süt yokmuş yarın alınacakmış. Anneannem portakal iyi gelir dedi bi tane yedim ama iyi gelir mi bilmem :KK43:

Benim kız kardeşim aynı senin gibi kahve tiryaksi.
Kızıyorum artık, dün gece niye almamışım diye bi sürü kızdı bana, yok sana kahve dedim yasakladım:KK53:
Dozajında içilirse anlarım iyi bile geliyor ama yapmayın böyle, sağlığınıza yazık:26:

Benim kız kardeşim aynı senin gibi kahve tiryaksi.
Kızıyorum artık, dün gece niye almamışım diye bi sürü kızdı bana, yok sana kahve dedim yasakladım:KK53:
Dozajında içilirse anlarım iyi bile geliyor ama yapmayın böyle, sağlığınıza yazık:26:

Normalde tiryaki değilim canım bugün böyle oldum :KK43: Çayda içmiştim delirmiş gibi ne bulduysam içmişim bugün :KK53:

Normalde tiryaki değilim canım bugün böyle oldum :KK43: Çayda içmiştim delirmiş gibi ne bulduysam içmişim bugün :KK53:

Anladım canım o halde sana kafein fazla gelmiş olacak ki çarpıntı yapıyor:26:
Ayran iç ve uzan, uyumaya çalış, rahatla ..
Umarım sabaha bir şeyin kalmaz:KK34:

Anladım canım o halde sana kafein fazla gelmiş olacak ki çarpıntı yapıyor:26:
Ayran iç ve uzan, uyumaya çalış, rahatla ..
Umarım sabaha bir şeyin kalmaz:KK34:

Bi daha böyle yapar mıyım hiç :KK43: İnşallah uyuyabilirim rahatla çok sağol Güneşcim

Walla ben anlamiyorum buraya konu acabildiginize gore bence gayet iyi durumdasindir.sahsen ayni sey benimde basima gelmisti.degil buraya konu acmak,biran once uzanmak istemistim.konu acicam yorumlara cevappp vericem oooooo

Walla ben anlamiyorum buraya konu acabildiginize gore bence gayet iyi durumdasindir.sahsen ayni sey benimde basima gelmisti.degil buraya konu acmak,biran once uzanmak istemistim.konu acicam yorumlara cevappp vericem oooooo

Kendimi iyi hissetmiyorum ama belki bişeyler öğrenirim diye yardım almak amaçlı açtım. Çünkü uyuyamazsam saatler ilerledikçe daha kötü olurum. Ki laptop var geldiğimden beri uzanıyorum yani

Son düzenleme:
Kiz konuyu iyi hissetmediginden ne iyi gelir diye acmis aman oluyorum bittim demiyorya sizi niye rahatsiz ediyor gecmis olsun de gec hayret bisey.. Hi hi evet avukatiyim sen demeden yaziyim..

Shanacim gecmis olsun canim birdahaki sefere dikkat et fazlasi sana yaramiyo demekki:KK12:

Kiz konuyu iyi hissetmediginden ne iyi gelir diye acmis aman oluyorum bittim demiyorya sizi niye rahatsiz ediyor gecmis olsun de gec hayret bisey.. Hi hi evet avukatiyim sen demeden yaziyim..

Shanacim gecmis olsun canim birdahaki sefere dikkat et fazlasi sana yaramiyo demekki:KK12:

Aynen Tweetycim o kadar yorum yazabilirim yani ölümcül hasta değilim çok şükür ..Sadece vücudumda titreme var halsızlik var büyük ihtimal tansiyonum oynadı , yaramadı bana. Teşekkür ederim bundan sonra asla çok dikkat ederim :KK31:

X