Tamer köseye iki gün önce ameliyat oldum

derinsude

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2015
37
11
41
İki gün önce kapalı burun ameliyatı oldum yüzümde ne şişlik nede morluk yok dewamlı hergün resim çekiyorum sizinlede paylaşicam ben olmadan önce karar vermeden önce yani burdaki bütün formlari konuları yorumları hepsini sabahlara kadar okudum ondan sonra Tamer köşeye karar verdim iyiliğe onda vermişım o kadar rahatım ki ağrı sizi şişme yok ertesi gün tamponlarimda hemen çıktı çok şükür soru sormak isteyen varsa cvplarim

Son düzenleme:
Merhaba Derinsude ,Tamer Köse'den memnun kalanları duydukça cok seviniyorum :) Çünkü benimde 14 Eylul'de ameliyatım varrr :KK47:Ama gün yaklaştıkça korkuyorummm ya istediğim gibi olmazsa diye. Hatta dün rüyamda gördüm ameliyat oluyorum aynaya bir bakıyorum hiç istediğim gibi olmamış ve yüz sanki bana ait değilmiş gibi yabancı biri gibi olmuşum falan :KK70: Biraz anlatabilri misin nasıldı neler yaşadın hatta fotoğraf paylaşabilirsen cok iyi olur. Öncesinde Tamer Bey'e fotoğraf gösterdin mi söylediklerini dikkate aldı mı istediğin gibi oldu mu ameliyat sonrası nasıldı. Çok soru sordum ama heyecanlıyım anyalabilirsin diye tahmin ediyorum :KK22:

Merhaba Derinsude ,Tamer Köse'den memnun kalanları duydukça cok seviniyorum :) Çünkü benimde 14 Eylul'de ameliyatım varrr :KK47:Ama gün yaklaştıkça korkuyorummm ya istediğim gibi olmazsa diye. Hatta dün rüyamda gördüm ameliyat oluyorum aynaya bir bakıyorum hiç istediğim gibi olmamış ve yüz sanki bana ait değilmiş gibi yabancı biri gibi olmuşum falan :KK70: Biraz anlatabilri misin nasıldı neler yaşadın hatta fotoğraf paylaşabilirsen cok iyi olur. Öncesinde Tamer Bey'e fotoğraf gösterdin mi söylediklerini dikkate aldı mı istediğin gibi oldu mu ameliyat sonrası nasıldı. Çok soru sordum ama heyecanlıyım anyalabilirsin diye

X