Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi siz hiç evlenmedim diyorsunuz. Şimdi konunuzu gördüm geçmişte açtığınız.. "eşimle ayrılık derecesine geldim" diye açmışsınız konuyu. İçerikte de hep eşim eşim diye bahsediyorsunuz.. Anlamadım ben evlenmiş miydiniz yani önceden?

Konu sahibi siz hiç evlenmedim diyorsunuz. Şimdi konunuzu gördüm geçmişte açtığınız.. "eşimle ayrılık derecesine geldim" diye açmışsınız konuyu. İçerikte de hep eşim eşim diye bahsediyorsunuz.. Anlamadım ben evlenmiş miydiniz yani önceden?
Ben konu sahibine eski konularını göremiyorum.siz nasıl görüyorsunuz.profili sınırlı değil mi

Ben bulamadım. Ama konu sahibi hiç evlenmedim demişti.

Siz evlenmiş miydiniz daha önce konu sahibi? 40 yaşındasınız, siz de hiç evlenmemişsiniz neden adamı da yargılıyorsunuz deyince neden bunu söylemediniz ki? Evlenmediğinizi onayladınız hep.
Ayrıca bu eski konudaki bazı cümleler bana komik geldi. Çok güzel olmamı kaldıramıyor fln, şimdi de, beğenilmiyorum hiç, istenmiyorum gibi şeyler söylüyorsunuz. İki farklı insan gibisiniz...

Yada o 6 yıllık ilişkisini evlilik diye yazmış.

konu sahibi daha önce de yazdım size; bu da son yazışım, amacım sizi asla incitmek kırmak değil belki dışarıdan bir göz olarak faydam olur diye yazıyorum çünkü hala bu adamda da önceki adamlarda da anlamadığım bir şey oldu ilgisini kaybetti diyorsunuz. dün de bir cümlenizde vardı ortamda ben ondan üstün çıktım iş gereğiyle vs diye. en azından bu anlamda. bakın asıl problem sizin görmek istemediğiniz burada bile bir konudan bahsederken çok gergin ve üstten bir üslubunuz var. kaç konunuzda böyleydi. belki kasıtlı yapmıyorsunuz fakat artık sizden bir parça olduğu için fark etmiyorsunuz bence. o akşam da arkadaşları da adam da bence rahatsız oldular, çünkü farkında olmadan bu "üstten tavrınıza" devam ediyorsunuz sosyal hayatınızda da. çünkü adamlar bence sizi en başta beğeniyorlar fakat sonradan "bir şey oluyor" diyorsunuz. olay davranışlarınız. ve bir düşünün bakalım hep adamlar mı yanlış hep onlar mı narsist? bence bu son adam gayet aklı başında düzgün birine benziyor, fakat siz sanırım yine olayı "ben ona fazla geldim" minvalinde kapatacaksınız. bir sonraki flörtünüzde yine aynı yine aynı. yukarıda başka bir üye daha bana benzer yorum yapmış. bakın bir arkadaşım vardı o da böyle hep flörtlerinin aniden ilgiyi kesmesinin ardından "ben fazla geldim" derdi. ve gerçek sorunu görmek istemediğinden defalarca aynı şeyi yaşadı.

kötü şeyler yaşamışsınız çok iyi anlıyorum, fakat kendinizi bu kötü ruh halinde ve gergin tutarsanız insanlar sizi tanıdıkça sizden uzaklaşacaktır. emin olun kimse gerginliği ve üstten bakan tavrı sevmez, erkek ya da kadın. ben burada sizi hiç tanımıyorum, emin olun bana bir katkınız yok benim de size.. ama belki bir nebze düşünürseniz ısrarla aradığınız cevabı belki bulursunuz.

yoksa emin olun ben hep fazlayım, onlar beni taşımayadı ya da narsistti bilmemeydi ile hayat geçmez.

ofansif algılamazsanız mutlu olurum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X