Tanışma evresi

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.883
3.699
Kızlar bu konuyu çok yakın bir arkadaşım için açıyorum ilk adımı o atıcak hoşladığı kişiye ama çok tereddüt te siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? bence artık devir değişti gayet normal ama birde red cevap kısmı var

Hoşlandığı kişiyi tanımıyorsa önce tanısın.
Belki ukala dümbeleği,belki mütevazi ona göre yaklaşsın.

Direkt adim atmak hislerini söylemek yerine önce biraz belli etmek daha iyi.Bir de karşı taraftan ilgilendiğine dair bir sinyal var mı?

Bence bi karşılıklı mı onu anlamaya çalışsın belli eder zaten eğer varsa bişey kendisi de açılmadan belli etsin

Seviyosa gitsin konuşsun bence.
Ama bu adımın iki sonucu var ve reddedilmek de bunlardan biri.
Göze alabiliyorsa neden olmasın.

Gidip konuşmasının bir mahsuru yok bence. En iyi ihtimalle duyguları karşılıklıdır, en kötü ihtimal ise reddedilir . Her iki durum da belirsizlikten iyidir.

Bildiğim kadarıyla hiç tepki yok çocuktan ona karşı
Öyleyse reddedilme ihtimali yüksek bunu göze alsın.Tabi adamın huyu suyu nasil bu da önemli eğer düzgün biriyse açılsın madem aklına koymuş.Dediğim gibi reddedilme ihtimalini kabullensin çok umutlanmasın.

Ben olsam beklerim.. erkeğin reddetmesi bi bayanı fazla etkileyebilir. Biz daha duygusal yaklaşıyoruz. Bi de erkeğin çabası "aşkı için mücadele" olurken.. kadının çabası "yüzsüz yapmasaydın" olur.. bence.

Kızlar bu konuyu çok yakın bir arkadaşım için açıyorum ilk adımı o atıcak hoşladığı kişiye ama çok tereddüt te siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? bence artık devir değişti gayet normal ama birde red cevap kısmı var

erkekler için red kısmı yok muydu?

Ben olsam beklerim.. erkeğin reddetmesi bi bayanı fazla etkileyebilir. Biz daha duygusal yaklaşıyoruz. Bi de erkeğin çabası "aşkı için mücadele" olurken.. kadının çabası "yüzsüz yapmasaydın" olur.. bence.
Evet red edilmesi gerçekten çok güç bi durum

Zamanında reddedilmiş biri olarak şunu söylüyorum;kesinlikle açılmasın.Karşı tarafta herhangi bir hoşlanma belirtisi de yokmuş.O yüzden reddedilme ihtimali yüksek.Önce tanısın (çünkü tanıdıktan sonra soğuyabilir) ,sonra hoşlandığını belli etsin.

Bunun adı eşitlik, modernlik yada herneyse yinede ben ilk adımı erkeklerin atmasından yanayım.

X