Tanısmak istediğim insana yaklaşmak

konu nasıl direk yemeğe geldi ayy merak ettim
konuya koklata koklata yazmasanız :KK70:
Yorum yaptığım fotosu bi yemekçinin önünde çekilmiş, ama ben fark etmemistim bunu konusurken. komik bir manzarası vardı. Ona yorum yaptım, iste ilk çekerken komik oldugunu fark etmemisim dedi. Ben de bende mi ceksem aynı fotodan falan dedim. Olur ne zaman gidiyoruz, hem yemek de yemiş oluruz beraber dedi. Sacma bir şekilde başlayıp tamamen denk geldi konuşma yani.

Yorum yaptığım fotosu bi yemekçinin önünde çekilmiş, ama ben fark etmemistim bunu konusurken. komik bir manzarası vardı. Ona yorum yaptım, iste ilk çekerken komik oldugunu fark etmemisim dedi. Ben de bende mi ceksem aynı fotodan falan dedim. Olur ne zaman gidiyoruz, hem yemek de yemiş oluruz beraber dedi. Sacma bir şekilde başlayıp tamamen denk geldi konuşma yani.

ayy tam flört eden erkek cevabı yaa bayıldım :)
inşallah yemek güzel geçer.. devamını bekliyorum ben de 4 gözle.

Konuyu heyecanla okudum😊 Gelişmeler nedir?

Çıktınız mı yemeğe? Durumlar nasıl? N narinolmayanpapatya
Henüz çıkmadık o farklı bir şehirde çalışıyor. Bikac gündür memlekete döndü ama köyünde sanırım yapması gereken işler vardı şehirde değil yani. Ne biliyim aslında mesajlaşırken iyi ama buraya geldiğinden beri biraz daha soğuk. Simdilik yağmurdan nem kapmak istemiyorum ve zaten bu geldiğinde görüşmeyi ben de istemiyordum çünkü bütün bu gelismeler yaşanmadan evvel dişçıye gitmeye başlamıştım ve hala bikaç dişim geçici. Ama olur da bu şekilde devam ettirirse, yani kaçak oynarsa, oradayken iyi mesajlaşalim ama memlekete dönünce soğuk dururum gibi bir fikri varsa çok üstelemeden bitiririm. Çünkü naz ve kararsızlık çekecek yaşı çoktan geçtim hayatımda güçlü, ne yaptığını, ne istedigini bilen bir erkek istiyorum.

Henüz çıkmadık o farklı bir şehirde çalışıyor. Bikac gündür memlekete döndü ama köyünde sanırım yapması gereken işler vardı şehirde değil yani. Ne biliyim aslında mesajlaşırken iyi ama buraya geldiğinden beri biraz daha soğuk. Simdilik yağmurdan nem kapmak istemiyorum ve zaten bu geldiğinde görüşmeyi ben de istemiyordum çünkü bütün bu gelismeler yaşanmadan evvel dişçıye gitmeye başlamıştım ve hala bikaç dişim geçici. Ama olur da bu şekilde devam ettirirse, yani kaçak oynarsa, oradayken iyi mesajlaşalim ama memlekete dönünce soğuk dururum gibi bir fikri varsa çok üstelemeden bitiririm. Çünkü naz ve kararsızlık çekecek yaşı çoktan geçtim hayatımda güçlü, ne yaptığını, ne istedigini bilen bir erkek istiyorum.
Aa neden öyle oldu ki? :KK43: İyi gidiyordu aslında. Hemen kestirip atmayın yine de. Belki meşguldür falan.

Aa neden öyle oldu ki? :KK43: İyi gidiyordu aslında. Hemen kestirip atmayın yine de. Belki meşguldür falan.
Yok bu gelisi icin konuşmadim canım. Zaten işi olmasa gelmezdi bence. Ben de zaten kendimi hazır hissetmediğim için yüzyuze görüsmeye ve her şey cok yeni olduğu için hethangi bir ima veya yorumda bulunmadım. Benim lafım ilerisi için, yani her çalısmaya gittiğinde iyi ama her buraya dönüşünde böyle soğuk olacaksa üstelemem anlamında konuştum.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle kendimi tanıtayim. 33 yasındayım, 34'üme bikaç ay kaldı. Bekarım. Ask mesķ konularında bolca talihsiz ve başarısız bir insanım. Birkaç flörtüm, bir iki hiçbir yere ulaşmayan buluşmalarım dışında hiç ciddi ilişkim olmadı. Ve artık evlenmek istiyorum çünkü çocuğum olsun istiyorum ve son verdiğim hormon testleri cok iç açicı degildi.

Babam ve erkek kardeşimle aynı büroda calışıyoruz ve babamın eski bir çalısanı arada sırada bizim büroya uğrar. Babamla birbirlerini çok severler, babamı kendi babası gibi görür. Ve ben bu adamla bir şekilde merhaba merhaba olan iliskimizi biraz ileri götürmek istiyorum. Aşık falan değilim, beğeniyorum sadece ve cevremde benim yaslarımda bekar olan kimse yok. Adamla evlenme hayalleri de kurmuyorum sadece biraz daha iyi tanımak ne biliyim bu işin oluru var mı görmek istiyorum. 40 yasina gelip neden bu ise bir şans vermedim diye hayıflanmak istemiyorum.

Ancak sorun şu ki adam bizim büroya geldiğinde hep 20 tane farklı insan oluyor, hani konusacak fırsatı bırak o insan kalabalığının içinde seçilmiyor bile. En son dün geldi büroya, bazen o da bana bakıyor ama hayal gücüm mü emin olamıyorum. Saçma bir sey yapıp kendimi rezil etmek de istemiyorum (ki zaten hayatım bağlı olsa dahi yapamam). Bana bir yol gösterin, nasıl bu adamla bi bes dakika da olsa telefon numaralarımızı degisecek kadar konusabilirim ya da uzaktan uzağa bakışmak yerine biraz daha samimi olabilirim. Laf kimseye yayılsın istemiyorum çünkü olur bi iki dısari çıkarız olmaz yürümez hoslanmayız birbirimizden babamla aralari bozulsun istemem çunķu yetim büyüdüğü için babamı babası yerine koyuyor.
Geçen gün bir arkadaşı kayınpederime “benim kızla sizin oğlanı evlendirelim” demiş 😄😄 aklıma o geldi 😂 yani “gel kızımı al” diyen bile var😅
Adam bekarsa, size meyli olsa babanızla da arası çok iyiyse bu zamana kadar bir adımı olurdu diye düşünüyorum.

Babanızın telefonundan numarasını alın. Aklıma başka bir şey gelmiyor 🤔

Geçen gün bir arkadaşı kayınpederime “benim kızla sizin oğlanı evlendirelim” demiş 😄😄 aklıma o geldi 😂 yani “gel kızımı al” diyen bile var😅
Adam bekarsa, size meyli olsa babanızla da arası çok iyiyse bu zamana kadar bir adımı olurdu diye düşünüyorum.

Babanızın telefonundan numarasını alın. Aklıma başka bir şey gelmiyor 🤔
Merhaba o aşamayı hallettim, beyim yeni gelin gibi nazlanıyor kısmındayız :işsiz:

Yok bu gelisi icin konuşmadim canım. Zaten işi olmasa gelmezdi bence. Ben de zaten kendimi hazır hissetmediğim için yüzyuze görüsmeye ve her şey cok yeni olduğu için hethangi bir ima veya yorumda bulunmadım. Benim lafım ilerisi için, yani her çalısmaya gittiğinde iyi ama her buraya dönüşünde böyle soğuk olacaksa üstelemem anlamında konuştum.
Şimdi okudum ki görüşmüşsünüz 😄

X