Tanrm beni batan yarat

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

:1shok: :1shok: Aman Tanrıııııııııııııııım. O nasıl bir değişimdir öyle ya.İnanamıyorum. Ayrıca bence çirkin kadın vardır arkadaşlar. Bu gördüğünüz ise sadece ambalajdır. Bir kadının güzel olup olmadığına makyajsız gördükten sonra karar verelim bence.

YA İNANILACAK GİBİ DEĞİLLER :1shok:FOTOMONTAJ DA VARDIR BUNLARDAAAAAA:1rolleyes::Roflol:

hepsını seyrettım bır tv de var.cok zorlu bır surec 1-2 ay suruyor.ama hepsı super oluyor

ewet bende seyrettim o proğramı ve süper oluyorlar çok başarılı son hallerini gördüğümde hep şaşırıyorum süper olmuşlar

Bunlar sadece makyajlı değil, ciddi bir estetik var hepsinde..

Böyle bir program vardı yabancı bir kanalda, bir dönem hiç kaçırmıyordum,kadını birkaç haftalığına ya da aylığına evinden alıp, A dan Z ye değiştiriyorlar..

Burun estetiği, diş estetiği, göğüsler, kaşlar vs vs vs ..Hepsi kameralarla takip ediliyordu, geçirdiği estetik ameliyatlar, iyileşme süreci vs. ama bu zaman zarfında ailesi ile asla görüştürülmüyordu.

En son, saç makyaj ve ailesiyle buluşturuyorlar, eşini tanıyamayan kocalar oluyordu..:)

Sanırım o programla alakalı bu fotolar..

Ama değişim gerçekten Ohaaa detirtecek cinsten..

Bu demektir ki, parası olan yaşlanmaz.:)

Yollarda asfalt ama Altından kanalizasyonlar geçiyorrr kaydirigubbakcemile3

7657na9td6th.gif
Bu nasıl bir silikondur yarabbim

extrememakeover27oz.jpg

Bunlar sadece makyajlı değil, ciddi bir estetik var hepsinde..

Böyle bir program vardı yabancı bir kanalda, bir dönem hiç kaçırmıyordum,kadını birkaç haftalığına ya da aylığına evinden alıp, A dan Z ye değiştiriyorlar..

Burun estetiği, diş estetiği, göğüsler, kaşlar vs vs vs ..Hepsi kameralarla takip ediliyordu, geçirdiği estetik ameliyatlar, iyileşme süreci vs. ama bu zaman zarfında ailesi ile asla görüştürülmüyordu.

En son, saç makyaj ve ailesiyle buluşturuyorlar, eşini tanıyamayan kocalar oluyordu..:)

Sanırım o programla alakalı bu fotolar..

Ama değişim gerçekten Ohaaa detirtecek cinsten..

Bu demektir ki, parası olan yaşlanmaz.:)[/B]

goldy2.gif
2050133fwe4skuc84.gif

ben bunu bilir bunu sölerim paran varsa güzelsin ! yalnış anlaşılmasın Allah tabiki güzel yaratmıştır ama bunu bi çiçek gibi düşünün su olmadıkça solar kadınında suyu para ve bakımıdır.paran yoksa bakım yaptırramazsın. böle düşnüyorum.

çirkin kadın yoktur fakir kadın vardır..servet harcamışlar baksanıza :kedi:

X