Saç Rengi ve Saç Boyama tarçın bakır yardım

pimpinellaa

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
93
3
selam kızlar
öncelikle size saç boyama maceramdan bahsedeyim.saçlarımı birkaç yıldır alix açık karamele boyuyordum 8.8 fakat sonradan bakıra dönmek istedim ilk başta korktuğum için açık karamel ve palette tarçın bakırı karıştırdım tabi saçlarım çok koyu oldu.biraz aktıktan sonra bu kez tarçın karamel ve açık papatyayı ekledim güzel bir bakır oldu fakat yine istediğim gibi değildi.bir kaç hafta sonra üzerine 2 kutu yoğun bakır ve bir kutu tarçın bakır karıştırıp boyadım.tam istediğim canlı ve çok tatlı bir bakır oldu.rengi çok sevdim ama iki haftaya akıp sarımsı soluk bi bakıra döndüm açık bakır da ten rengime yakışmıyor.bu yüzden son olarak ,k, kutu yoğun bakıra bir kutu açık karamel ekledim en azından aktığında sarımsı olmasın diye.bu sefer de bakırla alakası olmayan kızılımsı bir renk oldu özellikle dipler bildiğin kızıl altlar koyu bakır.1 ay oldu saçlarım aktı altlar solmuş bakır fakat dipler hala kızıl ve bu hali hiç hoşuma gitmedi.komple karamele boyıyım kurtulıyım dedim çünkü sürekli akmasından ve boyamaktan bıktım saçlarmda çok yıprandı ve kestirmek zorunda kalmadım.ama karamele boyamaktan vazgeçtim çünkü bakır halini özlüyorum ve hala tadına varamadım saçlarım da kıvırcık bu yüzden bakır hoş duruyor.ama ten rengim buğday olduğu için cırt bir bakırdan yana değilim.size sorum acaba 9 luk yerine 6 lık oksidan kullansam saçlarım daha mı az yıpranır ? 9 luk kullanmama gerek var mı sonuçta rengini açmayacağım.ve birde ben birtek palette kullandım bakırda saçlarımı müthiş yıprattı neva color nasıl daha iyi gelir mi acaba yada başka önerebileceğiniz bir marka? şimdiden teşekkürler

X