Tarihi hava gaz fabrikas kltr merkezi Ramazan enlikleri

pinkystar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
1.031
7
42
ramazan süresince biz izmir halkına ramazan nostalijisi yaşatmak adına büyükşehir belediyemizce düzenlenen etkinliklere en sonunda katılabildim..çok güzel bir organizasyon hazırlanmış arkadaşlar..saat 21.00de başlayan animasyonlar 23.00a kadar sürüyor.fasıl grubu , kantolar , hacivatla karagöz ,orta oyunu , şerbetçiler , macuncular ,ateş yutan animatörler bile var...son beş altı gün..gidip görmeyen varsa şiddetle tavsiye ederim..4-5-7-8-11 son etkinlik günleri..sizler için fotoğraf çektim biraz fikir olsun birazda iştahınız kabarsın diye..ben hızımı alamadım..cumaya tekrar oradayım.. hihoyyyt

dsc07712w.jpg

aaaaaa çok güzelmiş bende cumartesi ordayım ozaman
paylaşım için sağol tatlım
giriş ne kadar peki
?

girişler ücretsiz , orada yediğiniz içtiğiniz olursa onları karşılıyorsunuz canım...restaurant ve cafeler var etkinlik öncesi oralarda vakit geçirebilirsiniz isterseniz..biraz serin oluyor epey rüzgar alan bir bölge uzun kolluları unutmayın yanınızda bulunsun mutlaka canım..

girişler ücretsiz , orada yediğiniz içtiğiniz olursa onları karşılıyorsunuz canım...restaurant ve cafeler var etkinlik öncesi oralarda vakit geçirebilirsiniz isterseniz..biraz serin oluyor epey rüzgar alan bir bölge uzun kolluları unutmayın yanınızda bulunsun mutlaka canım..

çok teşekkürler canm
geçen hafta cumartesi de fuardaydım ordada üşümüştüm zaten :KK70:
ay çok eğlenceli aynı istanbuldaki feshane gibi...yani onun gibi olamaz ama olsun bu bile güzel
a.s.

evet bende bugün gittim havagazı fabrikasına ve çok güzeldi
değişik bi atmosfer
herkese tavsiye ederim
:lepi:

X