Taşındık evlendik aile dostumuz yok

busse001

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2022
65
3
30
Merhabalar arkadaslar eşimle taşındık buralarda hiç aile dostumuz yok ve hıc de kafamıza gore birilerini bulup arkadaslık kuramıyoruz tanıdıgımız evli kısıler malesef bızım gibi degıller bız daha cok beraber birşeyler yapmayı severız ama onlar karım evde otursun cıkmasın kafasında kadınlarda bunlara boyun egmıs alışmıs insanlar:/yanı insan arada bole toplu birşeyler yapmak istıyor eglence yerlerıne gıtmek vs ne gibi organizasyonlara gitmemiz gerekıyor birileriyle bole arkadas edinmek için bilemiyorum yanı herkeZ gibi solemıyprum dogru duzgun oturmayı kalkmayı bilen insanlardan bahsedıyorum :) biz denk gelemıyoruz napiyim bilemedim dedım bı akıl danışayım :)

Merhabalar arkadaslar eşimle taşındık buralarda hiç aile dostumuz yok ve hıc de kafamıza gore birilerini bulup arkadaslık kuramıyoruz tanıdıgımız evli kısıler malesef bızım gibi degıller bız daha cok beraber birşeyler yapmayı severız ama onlar karım evde otursun cıkmasın kafasında kadınlarda bunlara boyun egmıs alışmıs insanlar:/yanı insan arada bole toplu birşeyler yapmak istıyor eglence yerlerıne gıtmek vs ne gibi organizasyonlara gitmemiz gerekıyor birileriyle bole arkadas edinmek için bilemiyorum yanı herkeZ gibi solemıyprum dogru duzgun oturmayı kalkmayı bilen insanlardan bahsedıyorum :) biz denk gelemıyoruz napiyim bilemedim dedım bı akıl danışayım :)
Sırf arkadaşım olsun diye arkadaşlık kurmayın. Eşinizle sevdiğiniz keyif aldığınız yerlere gidin. Kendinize uygun arkadaşlara zamanla denk gelirsiniz.

Ay kaliteli arkadaslik ortami yoksa sirf arkadaslik olsun diye ortam berbat bisey bunu yasadim bu ara en temizi yalniz olmak
Ben cok rahatim boyle valla
Yazımdada belirttim aslında oturmayı kalkmayı bilen düZgün insanlar diye su zamanda oyşe birilerini bulmak cok zor bakıyorum insanlara birilerinin dayattıgı şeyleri yasıyorlar cok sıkıcı ve bu cevrede hiç yok yalnız kalmak iyidir diyosun ama insan farklı muhabbette farklı insanlara da muhabbet etmeye ihtiyaç duyuyor bence

Sırf arkadaşım olsun diye arkadaşlık kurmayın. Eşinizle sevdiğiniz keyif aldığınız yerlere gidin. Kendinize uygun arkadaşlara zamanla denk gelirsiniz.
Ne bılım bız hadi bi siz ikiniz gelmişssinz aa bizde çiftiz her beraber oturalım dicek kişilikler de degılız kı kımse de boyle degıl 😃

Yazımdada belirttim aslında oturmayı kalkmayı bilen düZgün insanlar diye su zamanda oyşe birilerini bulmak cok zor bakıyorum insanlara birilerinin dayattıgı şeyleri yasıyorlar cok sıkıcı ve bu cevrede hiç yok yalnız kalmak iyidir diyosun ama insan farklı muhabbette farklı insanlara da muhabbet etmeye ihtiyaç duyuyor bence
Zaten anlasamayacagin tipler oldugunu belirtmissin o yuzden oyle yazdim
Cidden bazen farkli Muhabbet iyi oluyor ama bazen de arkadas dahi dert oluyor
Kafana sinecek birini bulmak icin ugrasmana degmez birini bulcam diye onunla konus bununla sohbet et cevren olur ama problemler de birlikte gelir

valla canm problem bile olsa sorun yok tartısalım konusalım ama degısık konular olsun hiç onemli degıl egosuz kendını bilen düzgün birileri olsa yıne okeyım ben :) nasıl desem ki simdi sana biz bnm dusundugum gibi birileriyle denk gelmeyeli 1 sene oldu ve bu sıkıcı olmaya basladıgı için paylastım:)

Ha deyince olacak iş değil ki aile dostluğu. Zaman, emek, güven,.. gerektirir. Tanıdık deseniz neyse. Bir de her konuda sizin gibi düşünürse karşınızdaki çok sıkıcı olmaz mı? Siz onlardan bir şeyler öğrenirsiniz onlar da sizden. Bir gün siz aktivite planlarınız onlar size uyar. Başka zaman onlar planlar siz uyarsınız. Baştan kestirip atarsanız işiniz zor. Başlığa da gülümsedim.. Derdiniz taşındık evlendik birbirimize vakit ayıramıyoruz falan değil direkt aile dostumuz yok hajaha. Zamanla olur :)

Seni herkezler alsın bence bole pis dusunceli insan olmasın rica ediyorum sayfamda
Terbiyeni takın hanım.Mal sahibi mıydın sayfan oluyor burası hayırdır.İletisimden ,insanların oturup kalkmalarindan şikayet edip yazılan mesaja böyle iğrenç bir cevap vermek de ayrı bir olay doğrusu.Sen önce o pis ağzını düzelt . Terbiyesiz. Yazı yazmayı öğren o da önemli.

Bulunduğunuz çevre size uygun değil demekki. Bilinç seviyesi daha yüksek bir semtte oturamıyorsanız maalesef komşularınız bu şekilde olacaktır.

Seni herkezler alsın bence bole pis dusunceli insan olmasın rica ediyorum sayfamda
niye arkadaşınız olmadığını ben anladım :KK43: faydası olacaksa söyleyeyim
herkes değil herkez yazdınız, arkadaşta aslında o konuya değinmek istedi ama siz bambaaaaşka anladınız ve gerçekten nasıl öyle anladınız? inanılır gibi değil sağa çevirdim sola çevirdim ekrana ters baktım yine de anladığınız anlamı çıkaramadım :KK43: hep mi böyle iletişim kurarsınız...

konuya gelecek olursak iş yerinden olsun okuldan olsun hiç mi arkadaşınız yok herkes mi farklı ? belkide asıl çok farklı olan sizsinizdir :KK43: eşinizinde mi evli arkadaşı yok hepbirlikte görüşeceğiniz

X