Taşındım ama pskolojim bozuldu 😭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin inşallah benimde eşim yapar umarım. Ama önce para lazım bunun için. Tez zamanda size de bizede nasıp olsun inşallah 😁
Özellikle şu günlerde Türkiyeden ev alabilenleri cani gönülden tebrik ediyorum. Çokça amiiin diyorum hem sizin hem de bizim için.

Özellikle şu günlerde Türkiyeden ev alabilenleri cani gönülden tebrik ediyorum. Çokça amiiin diyorum hem sizin hem de bizim için.
O kadar arttiki ev fiyatları. Hangi standartlardaki insanlar ev sahibi olabiliyor. Tek çalışan olunca evde sadece geçim sağlanıyor. Maaşı iyi olsa bile ancak 2 artı 1 alabiliyorsun. Bende iki çocuk var . Biz yaşam tarzı olarak erkek kadın misafir gelince ayrı oturuyoruz. En az 3 arti 1 lazım. Onlarin fiyatı dubleks evle aynı nerdeyse. Zor işler🤦

ayyy teyzemın kocası geldı aklıma
teyzem belırlı egıtım ve maddı standartların ustunde bır semtde oturan kendı evı olan ıcını ıstedıgı gıbı dosemıs kendı evı olan kadın
teyzemın esıde tamamen ap ayrı noktada daha cok maddı durumu olmayan okuyamamıs hayat kendılerıne o sansı vermemıs cok kucuk yasta calısmaya baslamak zorunda kalmıs ınsanların yasamak zorunda kaldıgı semtde oturan bırı kirada oturuyor kendı evını kıraya ver buranın kırasını odersın dıye ısrar ettı durdu ılla bu semtde yasayalım dedı aynı sızın gıbı ısrar ettı yanı

nedenını bır turlu anlayamadık aynı sızın sozlerınızı kullanıyordu soguk semt ıcım ısınmıyor deyıp duruyordu teyzemın semtınden yana
teyzemın esı bakkal lıse mezunu teyzem ıse 3. unıversıtesını okuyor
anladık kı adam kompleks yapıyormus meger
soguk semt hepsı kendını begenmıs deyıp duruyordu sankı orada hava durumu farklı :KK70:

ılıskılerını kastedıyorsanız bır tarafın ısı gucu var merhaba deyıp ıslerıne bakıyorlar dıger taraf kısır kofte yapıp kapı kapı gezıyor gercekten ıstedıgınız bu mu yanı ?

soguk semt şaşalı demıssınız şaşalı olmayı sevmem demıssınız ama tum esyaları yenılemıssınız mesela aslında hemen ayak uydurmussunuz bakacak olursak :) gezmeyı tozmayı sevmem demıssınız komsularınız sılah zoruyla sızı gezmeye cıkarmıyor kı ? onlar zordayken daha ıyı bır hayat suremem keyıf alamam demıssınız zorda olan ınsanlara her yerden yardım edebılırsınız sıze engel olan yok kı

insanların yiyecek ekmeği başını sokacak evi yok derdin evin semti. izmirde ki depremzedeler halen konteynır evlerde yaşıyor bil.

Çok zor iletişime kapalı birisiniz bence.
Adam yeni ev almış dayamış döşemiş daha ne yapsın. 1 yıl ev bakmışsınız siz beğenmeyince oda bıkıp kendisi gidip almıştır.
Hangi şehirdesiniz ki annenize gitmek günler mi sürüyor yine gidin.
6 ay kavga etmeniz falan kocanız iyi sabretmiş.
Benim eşim inşaat işiyle uğraşıyor gidip kendimiz ev seçmiyoruz bize kalan dairelerden beğendiğimiz birine oturduk.

Nekadar onuargilisiniz annenizin eteginden cikin yeni mis gibi evinize adapte olun ortada bir dert bile yok sacmalamayin

Ana babaniz açsa madem hiç mobilyaniz yokmuş gibi yeni eşyalar almaktansa onlara yardım edin. Mazeret bulamamissiniz anlamsız şeyler siralamissiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X