Bebek İkinci El Taso Satın Alıyorum

BinnazD

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2022
19
9
42
Merhaba,

Oğlumun cipslerden çıkan tasolar ile yaptığı ufak bir koleksiyon var. Ona katkıda bulunmak için taso satın alıyorum. İnternette pek çok ilan var aslında ama bazı parçaları bulmanın zorluğundan bahsediyor, belki sizdekiler yardımcı olur. Eksik olanlara iyi ücret ödüyoruz (Tane fiyatı 50 - 300 tl arası)

Elinizde varsa, satmayı düşünürseniz özel mesaj yazarsanız çok memnun olurum.
Instgram ile iletişim: edrmzgzr

Örnek görsel aşağıda verilmiştir.
a512279b-15e9-4cde-b1bc-59f6b3e4b1c0.jpg

Eklentiler

• taso.png
    taso.png
    939,4 KB · Görüntüleme: 419
Son düzenleme:
Aaa çocukluğuma gittim bir an asgahha. Çok güzeller😂
Tam olarak kaç tane varmış bunlardan?

Merhaba,

Oğlumun cipslerden çıkan tasolar ile yaptığı ufak bir koleksiyon var. Ona katkıda bulunmak için taso satın alıyorum. İnternette pek çok ilan var aslında ama bazı parçaları bulmanın zorluğundan bahsediyor, belki sizdekiler yardımcı olur. Eksik olanlara iyi ücret ödüyoruz.

Elinizde varsa, satmayı düşünürseniz özel mesaj yazarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Örnek görsel aşağıda verilmiştir.Eki Görüntüle 3005757
Bir sürü vardı bende, bir gün birine lazım olacağını bilsem saklardım 😂 çöp oldu hepsi

Aaa çocukluğuma gittim bir an asgahha. Çok güzeller😂
Tam olarak kaç tane varmış bunlardan?

Merhaba, mesajınız için teşekkürler. Büyük boy olanlardan 60, görsellerdeki gibi olanlardan 30 farklısı var. Küçük boy olanlardan ise 156 adet farklı olacak. Bunun yanı sıra Looney Tunes, beyblade, yugioh adında farklı koleksiyonlar da var.

Bizde bir sürü var eşimin ama asla kimseye vermez saklıyor o da🤭
Çok güzel estetiğe sahipler gerçekten. Yine de aklınızda olsun bizdeki bazı eksik tasolar için tane başı 50-200 tl bandında ödeme yaptığımız oluyor. Satmasanız da müsait bir zamanınızda bir görsel atarsanız memnun oluruz. Sağlıcakla kalın. :)

Çok güzel estetiğe sahipler gerçekten. Yine de aklınızda olsun bizdeki bazı eksik tasolar için tane başı 50-200 tl bandında ödeme yaptığımız oluyor. Satmasanız da müsait bir zamanınızda bir görsel atarsanız memnun oluruz. Sağlıcakla kalın. :)
Unutmazsam bi ara atayım. Eşime gösterdim de bunlar yeniler kenarında kesik çentik var benimkiler böyle değil dedi🤭

Hergün oynardık ya çok zevkliydi. Benim oynaya oynaya baskıları silinmişti.

X