Tatilde istenmeyen tüyler?

brenda chenowith

Kır zincirini, kes iplerini.
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
2.690
3.428
Arkadaşlar konularımı açıp bırakıp spora gideyim, döndüğümde birkaç fikir olur.

Kışın lazere başlamayı planlıyorum bu yüzden ağdayı bırakmıştım bu yaz, yıllardır yapardım ve hiç ama hiç azalma olmadı boşuna her ay acı çekiyordum, cildim de hassas iyi bir yerde yaptırmaya çalışıyordum tonla da para döküyordum canıma tak etti. Yaz başından beri pratik bir şekilde tüy dökücüler ve jiletle tüylerden kurtuluyorum. Ama cumartesi günü 4 günlük bir tatile çıkacağım. Orada dk başı çıkan minik tüylerle uğraşmak istemiyorum. En azından bacak ve bikini bölgesini bir kereliğe mahsus ağdayla aldırayım diyorum kısa sürede çıkmasınlar diye, bikiniden görünmeyen genital bölgeyi yine tüy dökücü ya da jiletlerle temizlerim. Nasıl edeyim? Fikriniz var mı siz tatilden önce ve tatil döneminde nasıl temizleniyorsunuz?

lazere gittiğiniz yer seansa girmeden önce jilet yapıp gelmenizi isteyecek sizde bırakabilriisniz ağdayı

Ben de öyle bişey duymadım da yukarıdaki muhabbeti yanlış anlamışım o zaman :)
Siz kullanmissiniz heralde philips Lumia , memnun musunuz? Salona gitmek yerine bunu mu almaliyim kafam karıştı :KK43:
Canım konuma bak orda kullananlarda yorum yapmış bende :KK66: ben çok memnunum herkesede diyorum

Hiç lazer yapmadığın için şuan ağdanın bir zararı yok, 4 gün rahat etmen için en iyisi son bir ağda daha.

X