Tatlı bir dert :)

Hadikalkgelbulbirbahane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
1.058
962
Merhaba kızlar
Belki bazılarınıza dert olarak gelmeyebilir ama o kadar kararsız ve pinpirikli bir insanım ki bunu bile dert ettim kendime.
Düğünüme az bir süre kaldı.
Ve ben,düğün ve kına girişi için halâ giriş müziği ayarlayamadım.Normalde her konuda herkese tavsiyelerim olur ama kendime gelince tıkanıp kalıyorum.Çok pinpirikli bir yapım var.Her şeyin en güzelini en dikkat çekenini yapayım istiyorum.Aslan burcuyum. :KK43:
Sizlerden,daha önce duyup beğendiğiniz, asil ve kulağa hoş gelen giriş müzikleri için fikir istiyorum..
Teşekkür ederim. :KK70:

Ne tatlı telaşlar 😇😇
Ben kınamda vezir parmağı filminde söylenen oy gelin türküsünü seçmiştim.
Düğün girişinde "gözleri aşka gülen" , dans için de "fikrimin ince gülü" ve "Nazende sevgilim" 😊

Merhaba kızlar
Belki bazılarınıza dert olarak gelmeyebilir ama o kadar kararsız ve pinpirikli bir insanım ki bunu bile dert ettim kendime.
Düğünüme az bir süre kaldı.
Ve ben,düğün ve kına girişi için halâ giriş müziği ayarlayamadım.Normalde her konuda herkese tavsiyelerim olur ama kendime gelince tıkanıp kalıyorum.Çok pinpirikli bir yapım var.Her şeyin en güzelini en dikkat çekenini yapayım istiyorum.Aslan burcuyum. :KK43:
Sizlerden,daha önce duyup beğendiğiniz, asil ve kulağa hoş gelen giriş müzikleri için fikir istiyorum..
Teşekkür ederim. :KK70:
Düğün için i will always love you Türkçe olsun dersen evimin direği moda şuan :))

Kınayada giriş yeşim salkımin kına gecesi şarkısı olabilir :)

Bizim giriş müziğimiz coldplay- beautiful world’dü. Sanırım türkiyede bu şarkıyı nikah müziği olarak kullanan yoktur bizden başka. Sıradan, herkesin kullandığı şarkılar olsun istememiştim. Dans ettiğimiz parça da muse’dandı. Bize özel, sık dinlediğimiz, sevdiğimiz parçaları seçmiştik. Size de tavsiyem mutlaka ilişkiniz süresince anısı olan şarkılar vardır. Sıradan parçalar yerine sizin için özel olan bir şarkı seçin bence.

Ne tatlı telaşlar 😇😇
Ben kınamda vezir parmağı filminde söylenen oy gelin türküsünü seçmiştim.
Düğün girişinde "gözleri aşka gülen" , dans için de "fikrimin ince gülü" ve "Nazende sevgilim" 😊
Ahh hiç sormayın zor ve bir o kadar tatlı.. :)
Oy gelin bu sıralar bulunduğum bölgede çok kullanılıyor.Düğününe gittiğim hemen hemen herkes onu kullandı.O yüzden daha farklı birşey istiyorum :)
Gözleri aşka gülen iyi fikir onu düşünebilirim.
Fikrimin ince gülü nişan dans müziğimdi. :)

Düğün için i will always love you Türkçe olsun dersen evimin direği moda şuan :))

Kınayada giriş yeşim salkımin kına gecesi şarkısı olabilir :)
Evimin direği genelde dans müziği olarak kullanılmıyor mu :) ? Giriş olarak nasıl olur ki acaba ?:)
Evet Yeşim salkımın şarkısı aklımda,ama böyle daha farklı bişeyler arıyorum sanırım :)

Ahh hiç sormayın zor ve bir o kadar tatlı.. :)
Oy gelin bu sıralar bulunduğum bölgede çok kullanılıyor.Düğününe gittiğim hemen hemen herkes onu kullandı.O yüzden daha farklı birşey istiyorum :)
Gözleri aşka gülen iyi fikir onu düşünebilirim.
Fikrimin ince gülü nişan dans müziğimdi. :)

Benim zamanımdaaaaa diye söze girecek olursam oy gelin bilinmiyordu pek 🙈

Gözleri aşka gülen de hem eğlenceli olmuştu hem enerjik hem de anlamlı. En çok içime sinen oydu doğrusu. Popüler müzikleri pek sevmediğimden tüm nostaljik parçaları dinlemiştim bir hafta boyunca 😊

Bizim giriş müziğimiz coldplay- beautiful world’dü. Sanırım türkiyede bu şarkıyı nikah müziği olarak kullanan yoktur bizden başka. Sıradan, herkesin kullandığı şarkılar olsun istememiştim. Dans ettiğimiz parça da muse’dandı. Bize özel, sık dinlediğimiz, sevdiğimiz parçaları seçmiştik. Size de tavsiyem mutlaka ilişkiniz süresince anısı olan şarkılar vardır. Sıradan parçalar yerine sizin için özel olan bir şarkı seçin bence.
Bende özel bişey olsun istiyorum :)

Merhaba şimdiden hayırlı uğurlu olsun mutluluklar dilerim :nazar::KK15:
Soruna gelirsek 1 ay önce nişanım oldu ve giriş ve dans müziğimizi ben seçtim oda Ed Sheeran - Perfect di. Sözleri falan çok anlamlı bir şarkı çok severdim ve o oldu. Bir dinle derim.

X