tatli cadi dermanın gelinliği

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
bu benim gelinliğim üzerime göre dikildi kabarık su dalgası

Son düzenleme:

e_pack

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
6.172
198
mutluluklar cnm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2218 gün geçti.

derman

Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
Üzerınde parlaktaŞlar var ama gÖzÜkmÜyor resımden ÇektıĞım ıÇın ÇıÇeklerımde gerÇek arnaızda benden baŞka canlı ÇıÇek kullanan var mı ?

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.740
23
37
süper ya sende süper olmuşsun maşallah..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2879 gün geçti.

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
4.257
11
35
wuwww akannehir bu ne güzellik canım yaa..Allah mesut etsin,bize de nasip etsin o gelinlikten giymeyi.ama tez zamanda :kedi:

suprensesi

bir gün mutlaka...
Pro Üye
22 Ocak 2009
5.021
8
Üzerİnde parlaktaŞlar var ama gÖzÜkmÜyor resİmden ÇektİĞİm İÇİn ÇİÇeklerİmde gerÇek arnaızda benden baŞka canlı ÇİÇek kullanan var mı ?

aşkıma bir kavuşup evlenebilsem de çicek kalsın ya ben saman tutarım elimdekaydirigubbakcemile3

mutluluklar canım...:1hug:

lavender

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
783
1
Mutluluklar.Su gibi,gelinlik çok yakışmış,çok doğal bir gelin olmuşsun,maşallah:nazar:

denizkxixzxixl

o bir bücür cadı
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
1.953
6
masal prenssleri gibi olmuşsun canım. mutluluklar dilerim. ben de yapay çiçek almadım hiçde sevmem zaten. canlı çiçek yaptırmıştık. ama seinkinden daha büyük bir buketti. herkes çok beğenmişti.kuruttum ve saklıyorum.

derman

Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
aşkıma bir kavuşup evlenebilsem de çicek kalsın ya ben saman tutarım elimdekaydirigubbakcemile3

mutluluklar canım...:1hug:

:) tşk ederim canım saman tutma en çok hangi rengi seviyorsan o renkten çiçek yaptır uğurlu oluyor

derman

Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.159
1.604
masal prenssleri gibi olmuşsun canım. mutluluklar dilerim. ben de yapay çiçek almadım hiçde sevmem zaten. canlı çiçek yaptırmıştık. ama seinkinden daha büyük bir buketti. herkes çok beğenmişti.kuruttum ve saklıyorum.

bende ikiside vardı ama ben mor renkli gül istedim eşim bulmakta zorlanmış baya uğraşmış hatta beni almaya bile geç kaldı :)